METERING SYSTEMS S.R.L.

Cauta alta firma:
METERING SYSTEMS S.R.L.
CUI: 38856249RegCom: J2023001539234EUID: ROONRC.J2023001539234CAEN: 3313Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, STR. CRENGUŢEI, NR.138

Denumire METERING SYSTEMS S.R.L.
CUI 38856249
Nr. Reg. Com. J2023001539234
EUID ROONRC.J2023001539234
CAEN 3313
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-03-07 (3 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, STR. CRENGUŢEI, NR.138
Cod Poștal 77090
Telefon 0726109594
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ANDRONACHE ION-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 223 515 120 870 3 569 412 10
2024 12 503 770 636 830 4 192 046 2 133 588 4 532 076 2 006 162 11
2023 4 472 919 542 173 4 018 943 2 148 170 3 507 088 1 643 680 15
2022 13 472 731 147 913 3 853 242 2 319 899 2 568 520 1 101 507 19
2021 7 920 786 213 507 6 254 730 14
2020 2 976 709 -257 238 526 718 11
2019 3 374 303 799 695 384 835 5
2018 368 869 196 229 34 218 1
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 223 515 lei
-50%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “METERING SYSTEMS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 3313 Rev. 2 (echivalent: 3313 Rev. 3)
Obiect Activitate Repararea echipamentelor electronice și optice
Descriere Activitate Repararea echipamentelor electronice și optice
Cod CAEN principal 33 Repararea echipamentelor electronice și optice
Descriere activitate (principal) Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT DOMNEŞTI COM. DOMNEŞTI, STR. CRENGUŢEI, NR.138
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția METERING SYSTEMS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 15392 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 3313: Repararea echipamentelor electronice și optice

Locul 3708 în Bucureşti pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
636.830 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „METERING SYSTEMS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „METERING SYSTEMS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3313
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.133.588
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.532.076
Stocuri 68.927
Creante 4.342.750
Casa si conturi la banci 120.399
CHELTUIELI IN AVANS 488
DATORII 4.192.046
VENITURI IN AVANS 467.944
CAPITALURI - TOTAL 2.006.162
Capital subscris varsat 12.000
Cifra de afaceri neta 12.503.770
VENITURI TOTALE 12.519.601
CHELTUIELI TOTALE 11.777.162
Profitul brut 742.439
Pierdere bruta 0
Profitul net 636.830
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3313
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.148.170
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.507.088
Stocuri 1.809.118
Creante 1.450.743
Casa si conturi la banci 247.227
CHELTUIELI IN AVANS 7.365
DATORII 4.018.943
CAPITALURI - TOTAL 1.643.680
Capital subscris varsat 12.000
Cifra de afaceri neta 4.472.919
VENITURI TOTALE 9.422.006
CHELTUIELI TOTALE 8.770.741
Profitul brut 651.265
Pierdere bruta 0
Profitul net 542.173
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 15

WEB_BL_BS_SL CAEN: 3313
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.319.899
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.568.520
Stocuri 681.093
Creante 1.279.405
Casa si conturi la banci 608.022
CHELTUIELI IN AVANS 66.330
DATORII 3.853.242
CAPITALURI - TOTAL 1.101.507
Capital subscris varsat 12.000
Cifra de afaceri neta 13.472.731
VENITURI TOTALE 13.482.185
CHELTUIELI TOTALE 13.298.822
Profitul brut 183.363
Pierdere bruta 0
Profitul net 147.913
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 19

WEB_UU_AN CAEN: 3313
Active imobilizate 6.551
Active circulante 7.285.056
Stocuri 1.515.891
Creante 4.573.205
Disponibilitati 1.195.960
Cheltuieli in avans 1.770
Datorii 6.254.730
Provizioane 85.054
Capitaluri proprii 953.593
Capital social 12.000
Cifra de afaceri 7.920.786
Venituri totale 7.921.986
Cheltuieli totale 7.609.487
Profit brut 312.499
Pierdere bruta 0
Profit net 213.507
Pierdere neta 0
Nr. salariati 14

WEB_UU_AN CAEN: 3313
Active imobilizate 5.114
Active circulante 1.262.852
Stocuri 46.299
Creante 1.015.633
Disponibilitati 200.920
Datorii 526.718
Provizioane 1.162
Capitaluri proprii 740.086
Capital social 12.000
Cifra de afaceri 2.976.709
Venituri totale 2.980.994
Cheltuieli totale 3.212.945
Profit brut 0
Pierdere bruta 231.951
Profit net 0
Pierdere neta 257.238
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 3313
Active imobilizate 3.361
Active circulante 1.379.960
Stocuri 57.741
Creante 1.231.837
Disponibilitati 90.382
Datorii 384.835
Provizioane 1.162
Capitaluri proprii 997.324
Capital social 12.000
Cifra de afaceri 3.374.303
Venituri totale 3.394.410
Cheltuieli totale 2.560.846
Profit brut 833.564
Pierdere bruta 0
Profit net 799.695
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 3313
Active circulante 242.447
Stocuri 16.658
Creante 87.383
Disponibilitati 138.406
Datorii 34.218
Capitaluri proprii 208.229
Capital social 12.000
Cifra de afaceri 368.869
Venituri totale 368.869
Cheltuieli totale 168.951
Profit brut 199.918
Pierdere bruta 0
Profit net 196.229
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.