METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL
| Denumire | METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL |
| CUI | 19238454 |
| Nr. Reg. Com. | J29/920/2011 |
| EUID | ROONRC.J40/19240/2006 |
| CAEN | 2222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-11-27 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LIU TIE | depline exercitate impreuna | România |
| LIU GANG | depline exercitate impreuna | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -954 342 | 9 758 460 | 6 346 173 | 781 075 | -2 631 212 | 1 |
| 2024 | 0 | -529 117 | 9 993 200 | 6 727 646 | 1 881 779 | -1 383 775 | 2 |
| 2023 | 100 985 | -652 050 | 10 133 043 | 6 841 598 | 2 436 786 | -854 659 | 2 |
| 2022 | 118 403 | -1 039 034 | 9 659 036 | 7 050 860 | 2 405 567 | -202 609 | 1 |
| 2021 | 133 818 | -639 121 | 9 514 528 | 7 753 147 | 2 597 805 | 836 424 | 2 |
| 2020 | 158 686 | -502 551 | 9 043 576 | 7 910 800 | 2 608 321 | 1 475 545 | 5 |
| 2019 | 441 903 | -417 527 | 8 522 442 | 3 281 155 | 2 771 324 | -2 469 963 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2222 Rev. 2 (echivalent: 2222 Rev. 1, 2222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 2222: Alte activități de tipărire
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „METEOR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 6.727.646 |
| Active circulante | 1.881.779 |
| Stocuri | 298.470 |
| Creante | 1.583.055 |
| Disponibilitati | 254 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 9.993.200 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -1.383.775 |
| Capital social | 855.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 1.717 |
| Cheltuieli totale | 530.834 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 529.117 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 529.117 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.841.598 |
| Active circulante | 2.436.786 |
| Stocuri | 298.470 |
| Creante | 2.137.579 |
| Disponibilitati | 737 |
| Datorii | 10.133.043 |
| Capitaluri proprii | -854.659 |
| Capital social | 855.000 |
| Cifra de afaceri | 100.985 |
| Venituri totale | 101.008 |
| Cheltuieli totale | 752.048 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 651.040 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 652.050 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.050.860 |
| Active circulante | 2.405.567 |
| Stocuri | 298.470 |
| Creante | 2.093.059 |
| Disponibilitati | 14.038 |
| Datorii | 9.659.036 |
| Capitaluri proprii | -202.609 |
| Capital social | 855.000 |
| Cifra de afaceri | 118.403 |
| Venituri totale | 326.296 |
| Cheltuieli totale | 1.356.132 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.029.836 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.039.034 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.753.147 |
| Active circulante | 2.597.805 |
| Stocuri | 325.702 |
| Creante | 2.262.087 |
| Disponibilitati | 10.016 |
| Datorii | 9.514.528 |
| Capitaluri proprii | 836.424 |
| Capital social | 855.000 |
| Cifra de afaceri | 133.818 |
| Venituri totale | 133.828 |
| Cheltuieli totale | 770.188 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 636.360 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 639.121 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.910.800 |
| Active circulante | 2.608.321 |
| Stocuri | 298.470 |
| Creante | 2.307.962 |
| Disponibilitati | 1.889 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 9.043.576 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.475.545 |
| Capital social | 855.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 158.686 |
| Venituri totale | 171.527 |
| Cheltuieli totale | 672.519 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 500.992 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 502.551 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 3.281.155 |
| Active circulante | 2.771.324 |
| Stocuri | 257.333 |
| Creante | 2.510.622 |
| Disponibilitati | 3.369 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 8.522.442 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -2.469.963 |
| Capital social | 855.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 441.903 |
| Venituri totale | 646.580 |
| Cheltuieli totale | 1.057.520 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 410.940 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 417.527 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.312.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.650.453 |
| Stocuri | 283.536 |
| Creante | 2.366.294 |
| Casa si conturi la banci | 623 |
| DATORII | 8.015.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.052.436 |
| Capital subscris varsat | 855.000 |
| Cifra de afaceri neta | 620.582 |
| VENITURI TOTALE | 562.842 |
| CHELTUIELI TOTALE | 888.276 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 325.434 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 331.460 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.342.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.782.615 |
| Stocuri | 329.099 |
| Creante | 2.427.751 |
| Casa si conturi la banci | 25.765 |
| DATORII | 7.846.219 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.720.976 |
| Capital subscris varsat | 855.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.290.600 |
| VENITURI TOTALE | 3.149.779 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.039.465 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 889.686 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 889.686 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.361.692 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.290.139 |
| Stocuri | 1.045.457 |
| Creante | 1.988.384 |
| Casa si conturi la banci | 256.298 |
| DATORII | 7.483.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | -831.291 |
| Capital subscris varsat | 855.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.158.546 |
| VENITURI TOTALE | 4.435.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.422.680 |
| Profitul brut | 12.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |