MENTORS SEARCH SRL
| Denumire | MENTORS SEARCH SRL |
| CUI | 17185914 |
| Nr. Reg. Com. | J40/1825/2005 |
| EUID | ROONRC.J40/1825/2005 |
| CAEN | 7810 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-02 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BODEA IZIDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 695 950 | 528 010 | 65 252 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 1 167 434 | 777 802 | 91 299 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 768 683 | 435 098 | 95 125 | — | — | — | 3 |
| 2022 | 888 050 | 607 396 | 86 262 | — | — | — | 3 |
| 2021 | 885 997 | 341 309 | 87 855 | — | — | — | 2 |
| 2020 | 709 876 | 400 884 | 119 245 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 650 908 | -38 431 | 90 111 | — | — | — | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises695 950 lei
-40%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MENTORS SEARCH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7810 Rev. 2 (echivalent: 7810 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Cod CAEN principal | 78 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MENTORS SEARCH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MENTORS SEARCH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MENTORS SEARCH SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 808.690 |
| Active circulante | 2.267.093 |
| Stocuri | 74.251 |
| Creante | 1.624.860 |
| Disponibilitati | 567.982 |
| Datorii | 91.299 |
| Capitaluri proprii | 2.984.484 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.167.434 |
| Venituri totale | 1.201.305 |
| Cheltuieli totale | 389.268 |
| Profit brut | 812.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 777.802 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 843.852 |
| Active circulante | 2.393.714 |
| Stocuri | 74.251 |
| Creante | 1.635.273 |
| Disponibilitati | 684.190 |
| Datorii | 95.125 |
| Capitaluri proprii | 3.142.441 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 768.683 |
| Venituri totale | 768.707 |
| Cheltuieli totale | 326.921 |
| Profit brut | 441.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 435.098 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 875.180 |
| Active circulante | 2.145.056 |
| Stocuri | 76.772 |
| Creante | 1.533.806 |
| Disponibilitati | 534.478 |
| Datorii | 86.262 |
| Capitaluri proprii | 2.933.974 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 888.050 |
| Venituri totale | 888.050 |
| Cheltuieli totale | 272.839 |
| Profit brut | 615.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 607.396 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 892.583 |
| Active circulante | 1.595.534 |
| Stocuri | 76.772 |
| Creante | 970.446 |
| Disponibilitati | 548.316 |
| Datorii | 87.855 |
| Capitaluri proprii | 2.400.262 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 885.997 |
| Venituri totale | 890.913 |
| Cheltuieli totale | 541.675 |
| Profit brut | 349.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 341.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 964.612 |
| Active circulante | 1.213.586 |
| Stocuri | 76.772 |
| Creante | 846.246 |
| Disponibilitati | 290.568 |
| Datorii | 119.245 |
| Capitaluri proprii | 2.058.953 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 709.876 |
| Venituri totale | 709.876 |
| Cheltuieli totale | 302.429 |
| Profit brut | 407.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 400.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 988.777 |
| Active circulante | 825.638 |
| Stocuri | 76.772 |
| Creante | 638.384 |
| Disponibilitati | 110.482 |
| Cheltuieli in avans | 2.186 |
| Datorii | 90.111 |
| Capitaluri proprii | 1.726.490 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 650.908 |
| Venituri totale | 655.027 |
| Cheltuieli totale | 686.901 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.874 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.431 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.243.666 |
| Active circulante | 587.153 |
| Stocuri | 79.174 |
| Creante | 367.188 |
| Disponibilitati | 140.791 |
| Cheltuieli in avans | 2.136 |
| Datorii | 68.034 |
| Capitaluri proprii | 1.764.921 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 804.552 |
| Venituri totale | 804.552 |
| Cheltuieli totale | 315.730 |
| Profit brut | 488.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 480.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.507 |
| Active circulante | 1.466.540 |
| Stocuri | 1.432 |
| Creante | 1.364.093 |
| Disponibilitati | 101.015 |
| Datorii | 120.451 |
| Capitaluri proprii | 1.348.596 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.190.388 |
| Venituri totale | 1.197.033 |
| Cheltuieli totale | 329.059 |
| Profit brut | 867.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 856.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.035 |
| Active circulante | 745.003 |
| Creante | 212.858 |
| Disponibilitati | 532.145 |
| Datorii | 255.446 |
| Capitaluri proprii | 492.592 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 336.423 |
| Venituri totale | 336.423 |
| Cheltuieli totale | 124.310 |
| Profit brut | 212.113 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 207.062 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-13 20:45:34 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-13 20:45:34 |