MEHDIS DERM S.R.L.

Cauta alta firma:
MEHDIS DERM S.R.L.
CUI: 46286297RegCom: J2022002009135EUID: ROONRC.J13/2009/2022CAEN: 8622Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. GROZEŞTI, NR.43, CONSTRUCTIA C2

Denumire MEHDIS DERM S.R.L.
CUI 46286297
Nr. Reg. Com. J2022002009135
EUID ROONRC.J13/2009/2022
CAEN 8622
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2022-06-10 (4 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. GROZEŞTI, NR.43, CONSTRUCTIA C2
Cod Poștal 900561
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SOWLATI MEHDI-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 119 812 865 951 553 939 1
2024 765 750 612 786 55 886 387 165 331 279 1
2023 665 453 545 397 12 550 3 803 163 350 154 603 1
2022 344 557 230 006 236 368 3 803 241 771 9 206 1
2021
2020
2019
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 119 812 lei
46%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEHDIS DERM S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de asistență medicală specializată
Descriere Activitate Activități de asistență medicală specializată
Cod CAEN principal 86 Activități de asistență medicală specializată
Descriere activitate (principal) Activități referitoare la sănătatea umană
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. GROZEŞTI, NR.43, CONSTRUCTIA C2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MEHDIS DERM S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 20625 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 8622: Activități de asistență medicală specializată

Locul 805 în Constanţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
612.786 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MEHDIS DERM S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MEHDIS DERM S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MEHDIS DERM S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEHDIS DERM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MEHDIS DERM S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MEHDIS DERM S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MEHDIS DERM S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEHDIS DERM S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
3 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8622
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 387.165
Creante 4.030
Casa si conturi la banci 383.135
DATORII 55.886
CAPITALURI - TOTAL 331.279
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 765.750
VENITURI TOTALE 765.750
CHELTUIELI TOTALE 69.989
Profitul brut 695.761
Pierdere bruta 0
Profitul net 612.786
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.803
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 163.350
Casa si conturi la banci 163.350
DATORII 12.550
CAPITALURI - TOTAL 154.603
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 665.453
VENITURI TOTALE 665.453
CHELTUIELI TOTALE 113.401
Profitul brut 552.052
Pierdere bruta 0
Profitul net 545.397
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1

WEB_BL_BS_SL CAEN: 8622
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 3.803
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 241.771
Stocuri 16.458
Casa si conturi la banci 225.313
DATORII 236.368
CAPITALURI - TOTAL 9.206
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 344.557
VENITURI TOTALE 344.557
CHELTUIELI TOTALE 110.516
Profitul brut 234.041
Pierdere bruta 0
Profitul net 230.006
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.