MARSALES CONSULT S.R.L.

Cauta alta firma:
MARSALES CONSULT S.R.L.
CUI: 31643189RegCom: J2022008516235EUID: ROONRC.J40/6217/2013CAEN: 8299Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. DORULUI, NR.33A

Denumire MARSALES CONSULT S.R.L.
CUI 31643189
Nr. Reg. Com. J2022008516235
EUID ROONRC.J40/6217/2013
CAEN 8299
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2013-05-15 (13 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. DORULUI, NR.33A
Cod Poștal 77065
Telefon -
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
COPĂCEANU MARIANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 776 217 533 176 81 347 — — — 2
2024 608 280 481 941 43 796 — — — 1
2023 549 570 296 577 30 320 — — — 1
2022 429 401 219 962 86 685 — — — 2
2021 472 683 330 312 80 550 — — — 2
2020 209 524 30 861 116 781 — — — 2
2019 298 503 128 774 250 537 — — — 2
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
776 217 lei
28%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARSALES CONSULT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 8299 Rev. 2 (echivalent: 8299 Rev. 3)
Obiect Activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Descriere Activitate Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Cod CAEN principal 82 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Descriere activitate (principal) Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT CORBEANCA COM. CORBEANCA, STR. DORULUI, NR.33A
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MARSALES CONSULT S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29526 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 8299: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Locul 2125 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
481.941 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MARSALES CONSULT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARSALES CONSULT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ
Data inactivare 2017-11-09
Data reactivare 2017-12-22
Data publicare 2017-11-13
RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 62.694
Active circulante 461.409
Stocuri 0
Creante 401.232
Disponibilitati 60.177
Cheltuieli in avans 1.874
Datorii 43.796
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 482.181
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 608.280
Venituri totale 608.282
Cheltuieli totale 113.980
Profit brut 494.302
Pierdere bruta 0
Profit net 481.941
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 70.001
Active circulante 254.985
Creante 83.316
Disponibilitati 171.669
Cheltuieli in avans 2.151
Datorii 30.320
Capitaluri proprii 296.817
Capital social 200
Cifra de afaceri 549.570
Venituri totale 549.854
Cheltuieli totale 248.212
Profit brut 301.642
Pierdere bruta 0
Profit net 296.577
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 99.228
Active circulante 204.645
Creante 65.705
Disponibilitati 138.940
Cheltuieli in avans 3.014
Datorii 86.685
Capitaluri proprii 220.202
Capital social 200
Cifra de afaceri 429.401
Venituri totale 430.405
Cheltuieli totale 206.173
Profit brut 224.232
Pierdere bruta 0
Profit net 219.962
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 132.523
Active circulante 277.446
Creante 49.013
Disponibilitati 228.433
Cheltuieli in avans 1.133
Datorii 80.550
Capitaluri proprii 330.552
Capital social 200
Cifra de afaceri 472.683
Venituri totale 482.140
Cheltuieli totale 147.101
Profit brut 335.039
Pierdere bruta 0
Profit net 330.312
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 161.756
Active circulante 50.113
Stocuri 0
Creante 38.791
Disponibilitati 11.322
Cheltuieli in avans 0
Datorii 116.781
Capitaluri proprii 95.088
Capital social 200
Cifra de afaceri 209.524
Venituri totale 211.470
Cheltuieli totale 178.609
Profit brut 32.861
Pierdere bruta 0
Profit net 30.861
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 239.804
Active circulante 143.640
Stocuri 0
Creante 46.192
Disponibilitati 97.448
Cheltuieli in avans 1.846
Datorii 250.537
Capitaluri proprii 134.753
Capital social 200
Cifra de afaceri 298.503
Venituri totale 299.154
Cheltuieli totale 167.395
Profit brut 131.759
Pierdere bruta 0
Profit net 128.774
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 164.395
Active circulante 25.627
Creante 15.896
Disponibilitati 9.731
Datorii 23.694
Capitaluri proprii 166.328
Capital social 200
Cifra de afaceri 278.064
Venituri totale 279.764
Cheltuieli totale 116.633
Profit brut 163.131
Pierdere bruta 0
Profit net 160.349
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 13.864
Active circulante 214.836
Creante 12.262
Disponibilitati 202.574
Datorii 122.830
Capitaluri proprii 105.870
Capital social 200
Cifra de afaceri 173.126
Venituri totale 173.126
Cheltuieli totale 71.502
Profit brut 101.624
Pierdere bruta 0
Profit net 99.892
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 8299
Active imobilizate 13.864
Active circulante 18.932
Creante 8.906
Disponibilitati 10.026
Cheltuieli in avans 0
Datorii 26.818
Capitaluri proprii 5.978
Capital social 200
Cifra de afaceri 104.442
Venituri totale 104.442
Cheltuieli totale 74.281
Profit brut 30.161
Pierdere bruta 0
Profit net 28.073
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.