MARLIZ COM SRL – CUI 4650278
Pe scurt
MARLIZ COM SRL are CUI 4650278, număr de înregistrare J1993003092055 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.345.709 lei, un profit net de 225.227 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MARLIZ COM SRL |
| CUI | 4650278 |
| Nr. Reg. Com. | J1993003092055 |
| EUID | ROONRC.J1993003092055 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-09-09 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURTIC DANIEL-BENIAMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 345 709 | 225 227 | 524 790 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 419 809 | 446 031 | 558 470 | 137 010 | 1 049 356 | 627 896 | 7 |
| 2023 | 1 712 570 | 645 221 | 439 808 | 134 866 | 957 696 | 652 754 | 9 |
| 2022 | 1 219 169 | 558 127 | 306 361 | 10 707 | 861 314 | 565 660 | 4 |
| 2021 | 485 425 | 43 619 | 181 373 | 12 120 | 408 067 | 238 814 | 3 |
| 2020 | 374 923 | 24 979 | 138 935 | 37 753 | 296 377 | 195 195 | 4 |
| 2019 | 500 141 | 68 291 | 148 782 | 67 427 | 251 572 | 170 217 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 345 709 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARLIZ COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 277 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANS - INTERNATIONAL SPED N.C.A. SRL – locul 273, 38,96 mil. lei, Bucureşti
- MARCON STAR SRL – locul 273, 2,38 mil. lei, Constanţa
- EXPRESS SHUTTLE SRL – locul 273, 1,38 mil. lei, Bucureşti
- ACTIV 3M SRL – locul 273, 449.678 lei, Neamţ
- BMC SYKTAXI S.R.L. – locul 273, 274.734 lei, Arad
- AGRIMPEX SRL – locul 274, 38,77 mil. lei, Bucureşti
- OVITRANS LOGISTIC SRL – locul 274, 2,37 mil. lei, Bihor
- HUSARIU TRANS SRL – locul 274, 1,38 mil. lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARLIZ COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARLIZ COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARLIZ COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 137.010 |
| Active circulante | 1.049.356 |
| Stocuri | 47.960 |
| Creante | 844.142 |
| Disponibilitati | 157.254 |
| Datorii | 558.470 |
| Capitaluri proprii | 627.896 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 1.419.809 |
| Venituri totale | 1.422.346 |
| Cheltuieli totale | 938.443 |
| Profit brut | 483.903 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 446.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 134.866 |
| Active circulante | 957.696 |
| Stocuri | 37.984 |
| Creante | 731.160 |
| Disponibilitati | 188.552 |
| Datorii | 439.808 |
| Capitaluri proprii | 652.754 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 1.712.570 |
| Venituri totale | 1.713.491 |
| Cheltuieli totale | 1.051.485 |
| Profit brut | 662.006 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 645.221 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 10.707 |
| Active circulante | 861.314 |
| Stocuri | 8.815 |
| Creante | 323.546 |
| Disponibilitati | 528.953 |
| Datorii | 306.361 |
| Capitaluri proprii | 565.660 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 1.219.169 |
| Venituri totale | 1.220.431 |
| Cheltuieli totale | 651.809 |
| Profit brut | 568.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 558.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 12.120 |
| Active circulante | 408.067 |
| Stocuri | 6.898 |
| Creante | 126.507 |
| Disponibilitati | 274.662 |
| Datorii | 181.373 |
| Capitaluri proprii | 238.814 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 485.425 |
| Venituri totale | 485.531 |
| Cheltuieli totale | 437.494 |
| Profit brut | 48.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 37.753 |
| Active circulante | 296.377 |
| Stocuri | 2.639 |
| Creante | 114.682 |
| Disponibilitati | 179.056 |
| Datorii | 138.935 |
| Capitaluri proprii | 195.195 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 374.923 |
| Venituri totale | 375.178 |
| Cheltuieli totale | 346.448 |
| Profit brut | 28.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 67.427 |
| Active circulante | 251.572 |
| Stocuri | 1.153 |
| Creante | 141.666 |
| Disponibilitati | 108.753 |
| Datorii | 148.782 |
| Capitaluri proprii | 170.217 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 500.141 |
| Venituri totale | 500.454 |
| Cheltuieli totale | 427.159 |
| Profit brut | 73.295 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 94.161 |
| Active circulante | 211.289 |
| Stocuri | 1.442 |
| Creante | 179.692 |
| Disponibilitati | 30.155 |
| Datorii | 203.525 |
| Capitaluri proprii | 101.925 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 458.584 |
| Venituri totale | 458.587 |
| Cheltuieli totale | 426.761 |
| Profit brut | 31.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.241 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 20.698 |
| Active circulante | 107.724 |
| Creante | 62.025 |
| Disponibilitati | 45.699 |
| Datorii | 53.738 |
| Capitaluri proprii | 74.684 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 318.888 |
| Venituri totale | 319.045 |
| Cheltuieli totale | 353.390 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.345 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 37.536 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.792 |
| Active circulante | 166.512 |
| Creante | 69.420 |
| Disponibilitati | 97.092 |
| Cheltuieli in avans | 263 |
| Datorii | 59.347 |
| Capitaluri proprii | 112.220 |
| Capital social | 7.340 |
| Cifra de afaceri | 356.223 |
| Venituri totale | 356.256 |
| Cheltuieli totale | 350.689 |
| Profit brut | 5.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |