MARINOVA IMPEX SRL
| Denumire | MARINOVA IMPEX SRL |
| CUI | 6073001 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2880/1994 |
| EUID | ROONRC.J05/2880/1994 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-08-15 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 15 482 474 | 3 778 925 | 7 153 598 | 7 945 077 | 5 310 177 | 4 520 195 | 55 |
| 2023 | 12 823 466 | 3 112 960 | 6 278 326 | 8 795 179 | 5 589 691 | 5 819 804 | 56 |
| 2022 | 11 306 116 | 2 556 212 | 5 410 726 | 4 637 246 | 3 480 324 | 2 706 844 | 55 |
| 2021 | 10 228 234 | 3 946 679 | 1 384 680 | 1 857 184 | 4 598 135 | 5 070 639 | 50 |
| 2020 | 6 878 312 | 2 708 710 | 1 596 752 | 1 776 001 | 2 658 623 | 2 837 872 | 39 |
| 2019 | 5 335 680 | 1 194 578 | 1 574 443 | 1 666 735 | 1 399 842 | 1 492 134 | 35 |
| 2018 | 3 732 233 | 253 490 | 1 354 400 | 1 342 880 | 852 075 | 840 555 | 29 |
| 2017 | 3 279 651 | 26 942 | 1 589 135 | 1 511 571 | 635 881 | 558 317 | 27 |
| 2016 | 3 284 689 | 360 690 | 1 294 476 | 1 179 718 | 853 534 | 728 131 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 482 474 lei
21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARINOVA IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARINOVA IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARINOVA IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARINOVA IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.945.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.310.177 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 2.729.942 |
| Casa si conturi la banci | 2.580.235 |
| DATORII | 7.153.598 |
| VENITURI IN AVANS | 1.581.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.520.195 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.482.474 |
| VENITURI TOTALE | 17.187.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.789.885 |
| Profitul brut | 4.397.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.778.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.795.179 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.589.691 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 4.622.240 |
| Casa si conturi la banci | 967.451 |
| DATORII | 6.278.326 |
| VENITURI IN AVANS | 2.286.740 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.819.804 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.823.466 |
| VENITURI TOTALE | 13.377.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.801.534 |
| Profitul brut | 3.575.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.112.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.637.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.480.324 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.988.138 |
| Casa si conturi la banci | 1.492.186 |
| DATORII | 5.410.726 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.706.844 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.306.116 |
| VENITURI TOTALE | 11.535.182 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.519.850 |
| Profitul brut | 3.015.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.556.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.857.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.598.135 |
| Stocuri | 34.032 |
| Creante | 1.934.076 |
| Casa si conturi la banci | 2.630.027 |
| DATORII | 1.384.680 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.070.639 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.228.234 |
| VENITURI TOTALE | 10.409.964 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.860.525 |
| Profitul brut | 4.549.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.946.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.776.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.658.623 |
| Creante | 1.443.622 |
| Casa si conturi la banci | 1.215.001 |
| DATORII | 1.596.752 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.837.872 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.878.312 |
| VENITURI TOTALE | 7.135.532 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.942.211 |
| Profitul brut | 3.193.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.708.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.666.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.399.842 |
| Creante | 819.143 |
| Casa si conturi la banci | 580.699 |
| DATORII | 1.574.443 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.492.134 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.335.680 |
| VENITURI TOTALE | 5.607.057 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.197.544 |
| Profitul brut | 1.409.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.194.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.342.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 852.075 |
| Creante | 655.172 |
| Casa si conturi la banci | 196.903 |
| DATORII | 1.354.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 840.555 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.732.233 |
| VENITURI TOTALE | 3.995.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.690.464 |
| Profitul brut | 305.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 253.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.511.571 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 635.881 |
| Creante | 518.373 |
| Casa si conturi la banci | 117.508 |
| DATORII | 1.589.135 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 558.317 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.279.651 |
| VENITURI TOTALE | 3.464.451 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.428.703 |
| Profitul brut | 35.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.179.718 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 853.534 |
| Creante | 475.934 |
| Casa si conturi la banci | 377.600 |
| DATORII | 1.294.476 |
| VENITURI IN AVANS | 10.645 |
| CAPITALURI - TOTAL | 728.131 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.284.689 |
| VENITURI TOTALE | 3.581.626 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.152.968 |
| Profitul brut | 428.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 360.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |