MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L.
| Denumire | MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L. |
| CUI | 44704407 |
| Nr. Reg. Com. | J2021000618510 |
| EUID | ROONRC.J2021000618510 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-08-06 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| EL KHALIL IBRAHIM | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249 572 097 | 7 492 590 | 52 165 206 | 7 649 722 | 48 371 603 | 3 934 490 | 89 |
| 2024 | 107 616 234 | 413 279 | 39 927 899 | 4 685 562 | 34 034 631 | -1 190 150 | 75 |
| 2023 | 67 857 310 | -2 529 190 | 26 703 339 | 2 985 691 | 18 105 397 | -5 483 260 | 54 |
| 2022 | 30 436 745 | -1 607 351 | 10 325 044 | 1 291 025 | 6 759 717 | -2 166 452 | 30 |
| 2021 | 2 206 341 | -605 354 | 5 612 827 | 716 780 | 4 291 051 | -604 354 | 5 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises249 572 097 lei
132%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Călăraşi , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARIA FOODNOVA HOLDING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.985.691 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.105.397 |
| Stocuri | 8.004.631 |
| Creante | 9.908.326 |
| Casa si conturi la banci | 192.440 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 128.991 |
| DATORII | 26.703.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.483.260 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 67.857.310 |
| VENITURI TOTALE | 67.957.847 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.487.037 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.529.190 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.529.190 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.291.025 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.759.717 |
| Stocuri | 4.832.594 |
| Creante | 4.661.925 |
| Casa si conturi la banci | -2.734.802 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 107.850 |
| DATORII | 10.325.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.166.452 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.436.745 |
| VENITURI TOTALE | 30.565.151 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.127.866 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.562.715 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.607.351 |
| Numar mediu de salariati | 30 |