MARCU & COMPANY SRL
| Denumire | MARCU & COMPANY SRL |
| CUI | 19112412 |
| Nr. Reg. Com. | J2006003438123 |
| EUID | ROONRC.J2006003438123 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-10-18 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARCU ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -15 242 | 358 985 | 229 597 | 1 195 938 | 1 066 550 | 0 |
| 2024 | 0 | -7 668 | 360 805 | 229 597 | 1 213 000 | 1 081 792 | 1 |
| 2023 | 162 000 | 25 033 | 368 823 | 231 858 | 1 226 425 | 1 089 460 | 1 |
| 2022 | 0 | -639 949 | 317 085 | 319 342 | 1 062 171 | 1 064 428 | 1 |
| 2021 | 486 000 | 344 610 | 325 174 | 190 914 | 1 838 637 | 1 704 377 | 1 |
| 2020 | 1 220 535 | 1 082 413 | 241 007 | 270 213 | 1 330 561 | 1 359 767 | 1 |
| 2019 | 1 637 808 | 169 777 | 1 543 632 | 0 | 1 820 986 | 277 354 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARCU & COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARCU & COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARCU & COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARCU & COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 229.597 |
| Active circulante | 1.213.000 |
| Creante | 1.206.960 |
| Disponibilitati | 6.040 |
| Datorii | 360.805 |
| Capitaluri proprii | 1.081.792 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 24.881 |
| Cheltuieli totale | 31.273 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.392 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.668 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 231.858 |
| Active circulante | 1.226.425 |
| Creante | 1.194.807 |
| Disponibilitati | 31.618 |
| Datorii | 368.823 |
| Capitaluri proprii | 1.089.460 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 162.000 |
| Venituri totale | 162.000 |
| Cheltuieli totale | 135.347 |
| Profit brut | 26.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.033 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 319.342 |
| Active circulante | 1.062.171 |
| Creante | 1.055.559 |
| Disponibilitati | 6.612 |
| Datorii | 317.085 |
| Capitaluri proprii | 1.064.428 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 20 |
| Cheltuieli totale | 639.969 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 639.949 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 639.949 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 190.914 |
| Active circulante | 1.838.637 |
| Stocuri | 493.200 |
| Creante | 1.029.285 |
| Disponibilitati | 316.152 |
| Datorii | 325.174 |
| Capitaluri proprii | 1.704.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 486.000 |
| Venituri totale | 486.000 |
| Cheltuieli totale | 134.262 |
| Profit brut | 351.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 344.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 270.213 |
| Active circulante | 1.330.561 |
| Stocuri | 493.200 |
| Creante | 679.780 |
| Disponibilitati | 157.581 |
| Datorii | 241.007 |
| Capitaluri proprii | 1.359.767 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.220.535 |
| Venituri totale | 1.220.535 |
| Cheltuieli totale | 126.732 |
| Profit brut | 1.093.803 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.082.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.820.986 |
| Stocuri | 16.087 |
| Creante | 1.780.990 |
| Disponibilitati | 23.909 |
| Datorii | 1.543.632 |
| Capitaluri proprii | 277.354 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.637.808 |
| Venituri totale | 1.637.818 |
| Cheltuieli totale | 1.451.662 |
| Profit brut | 186.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 169.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 114.725 |
| Stocuri | 36.060 |
| Creante | 12.900 |
| Disponibilitati | 65.765 |
| Datorii | 7.148 |
| Capitaluri proprii | 107.577 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.072 |
| Venituri totale | 38.511 |
| Cheltuieli totale | 36.865 |
| Profit brut | 1.646 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 107.964 |
| Stocuri | 30.648 |
| Creante | 12.900 |
| Disponibilitati | 64.416 |
| Datorii | 1.647 |
| Capitaluri proprii | 106.317 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.400 |
| Venituri totale | 26.400 |
| Cheltuieli totale | 19.764 |
| Profit brut | 6.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 99.944 |
| Stocuri | 49.355 |
| Creante | 17.590 |
| Disponibilitati | 32.999 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 99.944 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |