MANITRANS SERV SRL – CUI 16942802
Informativ
MANITRANS SERV SRL are CUI 16942802, număr de înregistrare J2004001724206 și sediul în Municipiul Orăştie, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 331.266 lei, un profit net de 14.747 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MANITRANS SERV SRL |
| CUI | 16942802 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001724206 |
| EUID | ROONRC.J20/1724/2004 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-15 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BOGDĂNESCU LUCIA SIMINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 331 266 | 14 747 | 119 290 | 89 459 | 182 326 | 152 495 | 4 |
| 2024 | 306 826 | 46 202 | 127 976 | 120 683 | 169 341 | 162 048 | 3 |
| 2023 | 306 823 | 42 954 | 43 523 | 9 500 | 169 869 | 135 846 | 3 |
| 2022 | 285 155 | 35 542 | 37 531 | 9 500 | 137 922 | 109 891 | 3 |
| 2021 | 254 535 | 37 814 | 51 046 | 16 930 | 130 465 | 96 349 | 3 |
| 2020 | 212 645 | 50 495 | 60 922 | 29 667 | 109 791 | 78 536 | 3 |
| 2019 | 203 018 | 2 821 | 105 619 | 42 404 | 91 256 | 28 041 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MANITRANS SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 719 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BONPROTECT SRL – locul 715, 333.400 lei, Gorj
- SUHESCHI SUNSHINE FOTO ART S.R.L. – locul 715, 82.985 lei, Prahova
- M & G MEDIU CONSULTING S.R.L. – locul 715, 48.000 lei, Caraş-Severin
- ALPHA PEOPLE SRL – locul 716, 331.502 lei, Bucureşti
- INFIN PHOTOGRAPHY TEAM S.R.L. – locul 716, 82.823 lei, Neamţ
- PLEŞA CONSULTING S.R.L. – locul 716, 47.427 lei, Hunedoara
- CONSULTANȚĂ ȘI SERVICII BY ANTON S.R.L. – locul 717, 331.380 lei, Constanţa
- TOTAL MEDIA TURT S.R.L. – locul 717, 82.699 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MANITRANS SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MANITRANS SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MANITRANS SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 120.683 |
| Active circulante | 169.341 |
| Stocuri | 1.522 |
| Creante | 87.687 |
| Disponibilitati | 80.132 |
| Datorii | 127.976 |
| Capitaluri proprii | 162.048 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 306.826 |
| Venituri totale | 340.453 |
| Cheltuieli totale | 284.037 |
| Profit brut | 56.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 9.500 |
| Active circulante | 169.869 |
| Stocuri | 1.341 |
| Creante | 83.936 |
| Disponibilitati | 84.592 |
| Datorii | 43.523 |
| Capitaluri proprii | 135.846 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 306.823 |
| Venituri totale | 306.830 |
| Cheltuieli totale | 260.808 |
| Profit brut | 46.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 9.500 |
| Active circulante | 137.922 |
| Stocuri | 1.571 |
| Creante | 84.216 |
| Disponibilitati | 52.135 |
| Datorii | 37.531 |
| Capitaluri proprii | 109.891 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 285.155 |
| Venituri totale | 285.162 |
| Cheltuieli totale | 246.768 |
| Profit brut | 38.394 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.542 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 16.930 |
| Active circulante | 130.465 |
| Stocuri | 1.393 |
| Creante | 79.822 |
| Disponibilitati | 49.250 |
| Datorii | 51.046 |
| Capitaluri proprii | 96.349 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 254.535 |
| Venituri totale | 255.039 |
| Cheltuieli totale | 214.981 |
| Profit brut | 40.058 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 42.404 |
| Active circulante | 91.256 |
| Stocuri | 1.093 |
| Creante | 74.174 |
| Disponibilitati | 15.989 |
| Datorii | 105.619 |
| Capitaluri proprii | 28.041 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 203.018 |
| Venituri totale | 203.018 |
| Cheltuieli totale | 198.167 |
| Profit brut | 4.851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 67.878 |
| Active circulante | 81.766 |
| Stocuri | 1.243 |
| Creante | 53.574 |
| Disponibilitati | 26.949 |
| Datorii | 106.091 |
| Capitaluri proprii | 43.553 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 183.994 |
| Venituri totale | 183.994 |
| Cheltuieli totale | 175.690 |
| Profit brut | 8.304 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 9.500 |
| Active circulante | 103.501 |
| Stocuri | 1.083 |
| Creante | 52.835 |
| Disponibilitati | 49.583 |
| Datorii | 75.912 |
| Capitaluri proprii | 37.089 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 221.939 |
| Venituri totale | 221.939 |
| Cheltuieli totale | 201.791 |
| Profit brut | 20.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.929 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |