MAHARAGEA TRANS SRL – CUI 35262993
Pe scurt
MAHARAGEA TRANS SRL are CUI 35262993, număr de înregistrare J2015001841051 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.850.536 lei, un profit net de 58.925 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MAHARAGEA TRANS SRL |
| CUI | 35262993 |
| Nr. Reg. Com. | J2015001841051 |
| EUID | ROONRC.J2015001841051 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-11-24 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KERTESZ DANIELA ROXANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 850 536 | 58 925 | 3 222 848 | 1 592 021 | 2 266 167 | 636 724 | 14 |
| 2024 | 8 256 832 | 146 001 | 2 353 994 | 1 292 756 | 1 688 188 | 626 950 | 14 |
| 2023 | 6 446 622 | 151 201 | 1 974 602 | 1 160 878 | 1 484 363 | 671 503 | 10 |
| 2022 | 5 421 816 | 404 164 | 1 488 297 | 851 741 | 1 285 542 | 653 627 | 8 |
| 2021 | 2 787 532 | 96 153 | 1 091 807 | 541 088 | 811 231 | 260 512 | 6 |
| 2020 | 1 376 392 | 14 994 | 909 170 | 423 340 | 574 966 | 89 136 | 4 |
| 2019 | 1 295 364 | -67 758 | 603 424 | 255 813 | 424 795 | 77 184 | 4 |
| 2018 | 825 251 | 1 676 | 240 560 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 422 058 | 8 669 | 199 361 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 850 536 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAHARAGEA TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1485 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NIC-TRUCKS TRANS SRL – locul 1481, 8,86 mil. lei, Vaslui
- DDB PORT S.R.L. – locul 1481, 161.917 lei, Bucureşti
- RARA CARS S.R.L. – locul 1481, 109.161 lei, Bistriţa-Năsăud
- CORAL STEFANA TRANS S.R.L. – locul 1481, 36.644 lei, Mureş
- DAKANDTRANS SRL – locul 1482, 8,86 mil. lei, Gorj
- NICOL TAXI RAPID SRL – locul 1482, 161.752 lei, Sibiu
- GĂLAN TRANS S.R.L. – locul 1482, 109.092 lei, Arad
- MAB ALIN GULIE S.R.L. – locul 1482, 36.331 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAHARAGEA TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAHARAGEA TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAHARAGEA TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.292.756 |
| Active circulante | 1.688.188 |
| Stocuri | 40.374 |
| Creante | 1.516.616 |
| Disponibilitati | 131.198 |
| Datorii | 2.353.994 |
| Capitaluri proprii | 626.950 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 8.256.832 |
| Venituri totale | 8.375.826 |
| Cheltuieli totale | 8.201.468 |
| Profit brut | 174.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.160.878 |
| Active circulante | 1.484.363 |
| Stocuri | 449 |
| Creante | 1.345.728 |
| Disponibilitati | 138.186 |
| Cheltuieli in avans | 864 |
| Datorii | 1.974.602 |
| Capitaluri proprii | 671.503 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 6.446.622 |
| Venituri totale | 6.585.001 |
| Cheltuieli totale | 6.387.508 |
| Profit brut | 197.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 851.741 |
| Active circulante | 1.285.542 |
| Creante | 1.124.028 |
| Disponibilitati | 161.514 |
| Cheltuieli in avans | 4.641 |
| Datorii | 1.488.297 |
| Capitaluri proprii | 653.627 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 5.421.816 |
| Venituri totale | 5.482.025 |
| Cheltuieli totale | 5.037.552 |
| Profit brut | 444.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 404.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 541.088 |
| Active circulante | 811.231 |
| Creante | 642.523 |
| Disponibilitati | 168.708 |
| Datorii | 1.091.807 |
| Capitaluri proprii | 260.512 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.787.532 |
| Venituri totale | 2.805.711 |
| Cheltuieli totale | 2.684.892 |
| Profit brut | 120.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 423.340 |
| Active circulante | 574.966 |
| Stocuri | 44.905 |
| Creante | 440.940 |
| Disponibilitati | 89.121 |
| Datorii | 909.170 |
| Capitaluri proprii | 89.136 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.376.392 |
| Venituri totale | 1.446.415 |
| Cheltuieli totale | 1.417.546 |
| Profit brut | 28.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 255.813 |
| Active circulante | 424.795 |
| Creante | 389.203 |
| Disponibilitati | 35.592 |
| Datorii | 603.424 |
| Capitaluri proprii | 77.184 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.295.364 |
| Venituri totale | 1.299.606 |
| Cheltuieli totale | 1.354.411 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.805 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 67.758 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 75.231 |
| Active circulante | 310.160 |
| Stocuri | 25.975 |
| Creante | 224.520 |
| Disponibilitati | 59.665 |
| Cheltuieli in avans | 111 |
| Datorii | 240.560 |
| Capitaluri proprii | 144.942 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 825.251 |
| Venituri totale | 829.215 |
| Cheltuieli totale | 819.269 |
| Profit brut | 9.946 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.676 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 111.995 |
| Active circulante | 230.631 |
| Creante | 184.837 |
| Disponibilitati | 45.794 |
| Datorii | 199.361 |
| Capitaluri proprii | 143.265 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 422.058 |
| Venituri totale | 424.058 |
| Cheltuieli totale | 411.170 |
| Profit brut | 12.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 31.482 |
| Active circulante | 206.904 |
| Creante | 187.188 |
| Disponibilitati | 19.716 |
| Datorii | 103.790 |
| Capitaluri proprii | 134.596 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 393.875 |
| Venituri totale | 394.562 |
| Cheltuieli totale | 255.066 |
| Profit brut | 139.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.118 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |