MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L. – CUI 45653328
Pe scurt
MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L. are CUI 45653328, număr de înregistrare J2022000328339 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 154.706 lei, un profit net de 3.100 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 45653328 |
| Nr. Reg. Com. | J2022000328339 |
| EUID | ROONRC.J2022000328339 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-02-16 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 154 706 | 3 100 | 29 962 | 0 | 28 777 | 6 973 | 2 |
| 2024 | 124 661 | 2 759 | 23 632 | 0 | 20 825 | 3 873 | 2 |
| 2023 | 109 958 | 185 | 25 466 | 0 | 18 660 | 1 114 | 2 |
| 2022 | 63 203 | 729 | 16 377 | 33 | 17 273 | 929 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises154 706 lei
24%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1551 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GATTI FILASTRO S.R.L. – locul 1547, 8,54 mil. lei, Cluj
- EURO VIOSIM INTER SRL – locul 1547, 155.034 lei, Mureş
- VLAD TERRA TRANS S.R.L. – locul 1547, 97.887 lei, Maramureş
- VOL TAX SERVICES S.R.L. – locul 1547, 30.175 lei, Dâmboviţa
- TELEPLUS SRL – locul 1548, 8,54 mil. lei, Bihor
- DAMIR FOODS S.R.L. – locul 1548, 155.018 lei, Ilfov
- AXSTRANS S.R.L. – locul 1548, 97.880 lei, Bucureşti
- DIA TOURING CONCEPT S.R.L. – locul 1548, 30.145 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MAFTEI SMART SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 20.825 |
| Stocuri | 497 |
| Creante | 1.441 |
| Disponibilitati | 18.887 |
| Cheltuieli in avans | 6.680 |
| Datorii | 23.632 |
| Capitaluri proprii | 3.873 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 124.661 |
| Venituri totale | 124.661 |
| Cheltuieli totale | 120.817 |
| Profit brut | 3.844 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 18.660 |
| Stocuri | 497 |
| Creante | 1.441 |
| Disponibilitati | 16.722 |
| Cheltuieli in avans | 7.920 |
| Datorii | 25.466 |
| Capitaluri proprii | 1.114 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 109.958 |
| Venituri totale | 110.398 |
| Cheltuieli totale | 109.281 |
| Profit brut | 1.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 33 |
| Active circulante | 17.273 |
| Stocuri | 497 |
| Creante | 1.744 |
| Disponibilitati | 15.032 |
| Datorii | 16.377 |
| Capitaluri proprii | 929 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.203 |
| Venituri totale | 65.427 |
| Cheltuieli totale | 64.055 |
| Profit brut | 1.372 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |