MADO CORPORATION SRL
| Denumire | MADO CORPORATION SRL |
| CUI | 25308163 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000625222 |
| EUID | ROONRC.J2009000625222 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-18 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 58 694 485 | 145 807 | 8 486 410 | 8 910 508 | 6 460 808 | 7 170 307 | 155 |
| 2024 | 55 762 116 | 411 499 | 4 630 971 | 7 615 795 | 3 928 896 | 7 024 500 | 178 |
| 2023 | 52 625 504 | 874 504 | 4 049 968 | 7 671 325 | 2 991 163 | 6 612 520 | 171 |
| 2022 | 48 373 426 | 3 532 473 | 4 626 089 | 8 044 713 | 2 808 702 | 6 249 598 | 198 |
| 2021 | 35 535 598 | 383 308 | 5 881 919 | 5 247 347 | 5 813 477 | 3 578 824 | 174 |
| 2020 | 20 251 761 | 187 494 | 4 869 481 | 3 742 980 | 4 309 372 | 3 195 516 | 186 |
| 2019 | 37 370 214 | 2 371 593 | 3 838 413 | 2 909 291 | 3 937 144 | 3 008 022 | 227 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises58 694 485 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MADO CORPORATION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MADO CORPORATION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MADO CORPORATION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MADO CORPORATION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.615.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.928.896 |
| Stocuri | 2.577.351 |
| Creante | 204.038 |
| Casa si conturi la banci | 1.147.507 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 110.780 |
| DATORII | 4.630.971 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.024.500 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.762.116 |
| VENITURI TOTALE | 56.708.119 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.222.633 |
| Profitul brut | 485.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 411.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.671.325 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.991.163 |
| Stocuri | 1.784.728 |
| Creante | 121.397 |
| Casa si conturi la banci | 1.085.038 |
| DATORII | 4.049.968 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.612.520 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 52.625.504 |
| VENITURI TOTALE | 53.697.308 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.652.726 |
| Profitul brut | 1.044.582 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 874.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 171 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.044.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.808.702 |
| Stocuri | 1.593.598 |
| Creante | 274.901 |
| Casa si conturi la banci | 940.203 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.272 |
| DATORII | 4.626.089 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.249.598 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.373.426 |
| VENITURI TOTALE | 52.564.009 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.869.742 |
| Profitul brut | 3.694.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.532.473 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 198 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.247.347 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.813.477 |
| Stocuri | 2.262.526 |
| Creante | 102.278 |
| Casa si conturi la banci | 3.448.673 |
| DATORII | 5.881.919 |
| VENITURI IN AVANS | 1.600.081 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.578.824 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.535.598 |
| VENITURI TOTALE | 36.810.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.415.824 |
| Profitul brut | 394.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.742.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.309.372 |
| Stocuri | 1.644.508 |
| Creante | 154.102 |
| Casa si conturi la banci | 2.510.762 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.645 |
| DATORII | 4.869.481 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.195.516 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.251.761 |
| VENITURI TOTALE | 22.240.098 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.052.604 |
| Profitul brut | 187.494 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 187.494 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 186 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.909.291 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.937.144 |
| Stocuri | 770.573 |
| Creante | 333.695 |
| Casa si conturi la banci | 2.832.876 |
| DATORII | 3.838.413 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.008.022 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.370.214 |
| VENITURI TOTALE | 37.855.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.324.697 |
| Profitul brut | 2.530.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.371.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 227 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.174.439 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.303.465 |
| Stocuri | 1.178.044 |
| Creante | 139.715 |
| Casa si conturi la banci | 1.985.706 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.442.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.035.468 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.164.549 |
| VENITURI TOTALE | 36.523.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.965.666 |
| Profitul brut | 1.557.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.399.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 303 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.154.057 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.133.856 |
| Stocuri | 1.196.044 |
| Creante | 326.554 |
| Casa si conturi la banci | 611.258 |
| DATORII | 1.314.336 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.973.577 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.871.529 |
| VENITURI TOTALE | 34.713.860 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.346.219 |
| Profitul brut | 1.367.641 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.208.755 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 304 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.516.210 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.140.828 |
| Stocuri | 1.023.723 |
| Creante | 384.077 |
| Casa si conturi la banci | 733.028 |
| DATORII | 1.894.046 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.762.992 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.795.131 |
| VENITURI TOTALE | 33.366.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.020.934 |
| Profitul brut | 1.345.197 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.128.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 282 |