M STEEL SRL – CUI 35029409
Pe scurt
M STEEL SRL are CUI 35029409, număr de înregistrare J16/1510/2015 și sediul în Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 2599 – Fabricarea altor articole din metal n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.937.128 lei, un profit net de 1.226.263 lei și un număr mediu de 34 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | M STEEL SRL |
| CUI | 35029409 |
| Nr. Reg. Com. | J16/1510/2015 |
| EUID | ROONRC.J2015001510166 |
| CAEN | 2599 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-09-22 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDREI MARINELA-FLORICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 937 128 | 1 226 263 | 8 403 036 | 4 424 684 | 6 722 026 | 1 226 503 | 34 |
| 2024 | 10 227 592 | 715 968 | 4 828 684 | 2 476 454 | 3 500 372 | 1 148 142 | 28 |
| 2023 | 7 425 913 | 585 375 | 2 871 889 | 1 852 275 | 2 431 788 | 1 412 174 | 21 |
| 2022 | 5 944 262 | 408 193 | 2 034 329 | 1 320 709 | 1 540 420 | 826 800 | 23 |
| 2021 | 5 434 505 | 354 178 | 2 257 476 | 1 227 270 | 1 448 812 | 418 606 | 21 |
| 2020 | 1 892 571 | 59 368 | 716 432 | 229 812 | 551 048 | 64 428 | 12 |
| 2019 | 15 000 | 153 | 99 252 | 36 462 | 49 691 | 5 061 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 937 128 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “M STEEL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2599 Rev. 2 (echivalent: 2599 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea altor articole din metal n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 2599: Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (25), poziții apropiate de locul 29 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NORSTAL STEEL STRUCTURES SRL – locul 25, 68,72 mil. lei, Cluj
- ALPHA LAS SRL – locul 25, 41,14 mil. lei, Cluj
- TEHNO TRAFIC SRL – locul 25, 18,23 mil. lei, Bihor
- ARIA DOOR SRL – locul 25, 17,37 mil. lei, Cluj
- GIRON PRODUCT SRL – locul 25, 16,57 mil. lei, Vâlcea
- DEFI GROUP S.A.S.-FRANCE SUCURSALA BRAŞOV – locul 25, 15,68 mil. lei, Braşov
- AVACO - ECOKAPA GROUP SRL – locul 25, 9,65 mil. lei, Bihor
- FIN-AS-PRO SRL – locul 25, 7,60 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „M STEEL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „M STEEL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „M STEEL SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-09-08 |
| Data reactivare | 2017-10-30 |
| Data publicare | 2016-09-09 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.476.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.500.372 |
| Stocuri | 939.252 |
| Creante | 1.521.158 |
| Casa si conturi la banci | 1.039.962 |
| DATORII | 4.828.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.148.142 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.227.592 |
| VENITURI TOTALE | 10.273.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.413.006 |
| Profitul brut | 860.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 715.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.852.275 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.431.788 |
| Stocuri | 584.782 |
| Creante | 1.535.612 |
| Casa si conturi la banci | 311.394 |
| DATORII | 2.871.889 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.412.174 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.425.913 |
| VENITURI TOTALE | 7.468.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.796.942 |
| Profitul brut | 671.275 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 585.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.320.709 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.540.420 |
| Stocuri | 719.041 |
| Creante | 568.057 |
| Casa si conturi la banci | 253.322 |
| DATORII | 2.034.329 |
| CAPITALURI - TOTAL | 826.800 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.944.262 |
| VENITURI TOTALE | 5.954.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.477.826 |
| Profitul brut | 476.861 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 408.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.227.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.448.812 |
| Stocuri | 1.027.981 |
| Creante | 364.532 |
| Casa si conturi la banci | 56.299 |
| DATORII | 2.257.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 418.606 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.434.505 |
| VENITURI TOTALE | 5.457.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.054.469 |
| Profitul brut | 403.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 354.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| Active imobilizate | 229.812 |
| Active circulante | 551.048 |
| Stocuri | 424.713 |
| Creante | 78.669 |
| Disponibilitati | 47.666 |
| Datorii | 716.432 |
| Capitaluri proprii | 64.428 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.892.571 |
| Venituri totale | 1.893.994 |
| Cheltuieli totale | 1.816.199 |
| Profit brut | 77.795 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 36.462 |
| Active circulante | 49.691 |
| Stocuri | 5.590 |
| Creante | 2.048 |
| Disponibilitati | 42.053 |
| Cheltuieli in avans | 18.160 |
| Datorii | 99.252 |
| Capitaluri proprii | 5.061 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.000 |
| Venituri totale | 15.000 |
| Cheltuieli totale | 14.397 |
| Profit brut | 603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 153 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 44.648 |
| Stocuri | 5.590 |
| Creante | -5 |
| Disponibilitati | 39.063 |
| Datorii | 39.740 |
| Capitaluri proprii | 4.908 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 44.648 |
| Stocuri | 5.590 |
| Creante | -5 |
| Disponibilitati | 39.063 |
| Datorii | 39.740 |
| Capitaluri proprii | 4.908 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.961 |
| Venituri totale | 54.961 |
| Cheltuieli totale | 49.703 |
| Profit brut | 5.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.708 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |