M.G. NICOM SERV IMPEX SRL
| Denumire | M.G. NICOM SERV IMPEX SRL |
| CUI | 5249593 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003231400 |
| EUID | ROONRC.J1994003231400 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-02-23 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICOLA MARIUS GIGI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 48 827 530 | 482 845 | 2 144 266 | 758 844 | 2 014 619 | 593 322 | 120 |
| 2024 | 43 822 253 | 456 160 | 2 748 981 | 358 543 | 3 032 325 | 566 637 | 114 |
| 2023 | 35 744 828 | 219 272 | 5 040 421 | 1 088 599 | 4 570 300 | 497 290 | 104 |
| 2022 | 33 674 378 | 167 541 | 2 103 479 | 1 268 659 | 1 256 454 | 276 973 | 100 |
| 2021 | 29 914 104 | 112 502 | 2 512 340 | 994 713 | 1 730 222 | 221 934 | 91 |
| 2020 | 30 215 264 | 109 049 | 2 155 970 | 1 077 898 | 1 287 214 | 218 481 | 92 |
| 2019 | 26 611 941 | 79 818 | 2 097 280 | 1 056 161 | 1 221 030 | 189 250 | 112 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises48 827 530 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “M.G. NICOM SERV IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „M.G. NICOM SERV IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „M.G. NICOM SERV IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „M.G. NICOM SERV IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 358.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.032.325 |
| Stocuri | 1.223.203 |
| Creante | 877.836 |
| Casa si conturi la banci | 931.286 |
| DATORII | 2.748.981 |
| VENITURI IN AVANS | 75.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 566.637 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 43.822.253 |
| VENITURI TOTALE | 43.955.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.404.253 |
| Profitul brut | 550.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 456.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.088.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.570.300 |
| Stocuri | 3.885.103 |
| Creante | 258.012 |
| Casa si conturi la banci | 427.185 |
| DATORII | 5.040.421 |
| VENITURI IN AVANS | 121.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | 497.290 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 35.744.828 |
| VENITURI TOTALE | 35.786.379 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.528.980 |
| Profitul brut | 257.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.272 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.268.659 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.256.454 |
| Stocuri | 1.113.667 |
| Creante | 544 |
| Casa si conturi la banci | 142.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.339 |
| DATORII | 2.103.479 |
| VENITURI IN AVANS | 154.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 276.973 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 33.674.378 |
| VENITURI TOTALE | 33.957.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.758.759 |
| Profitul brut | 198.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 994.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.730.222 |
| Stocuri | 1.313.077 |
| Creante | 116.259 |
| Casa si conturi la banci | 300.886 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.339 |
| DATORII | 2.512.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 221.934 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 29.914.104 |
| VENITURI TOTALE | 30.321.037 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.187.614 |
| Profitul brut | 133.423 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 112.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.077.898 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.287.214 |
| Stocuri | 702.608 |
| Creante | 195.364 |
| Casa si conturi la banci | 389.242 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.339 |
| DATORII | 2.155.970 |
| CAPITALURI - TOTAL | 218.481 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 30.215.264 |
| VENITURI TOTALE | 30.669.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.539.699 |
| Profitul brut | 129.820 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.056.161 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.221.030 |
| Stocuri | 943.620 |
| Creante | 53.173 |
| Casa si conturi la banci | 224.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.339 |
| DATORII | 2.097.280 |
| CAPITALURI - TOTAL | 189.250 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 26.611.941 |
| VENITURI TOTALE | 27.139.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.045.224 |
| Profitul brut | 93.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.117.766 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 536.758 |
| Stocuri | 579.802 |
| Creante | -19.149 |
| Casa si conturi la banci | -23.895 |
| DATORII | 1.545.092 |
| CAPITALURI - TOTAL | 109.432 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 25.737.544 |
| VENITURI TOTALE | 26.166.646 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.053.890 |
| Profitul brut | 112.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 109.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.050.194 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 687.866 |
| Stocuri | 316.370 |
| Creante | 185.229 |
| Casa si conturi la banci | 186.267 |
| DATORII | 1.686.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.938 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 24.062.421 |
| VENITURI TOTALE | 24.464.661 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.403.306 |
| Profitul brut | 61.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 113 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.038.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 400.431 |
| Stocuri | 265.557 |
| Creante | 46.036 |
| Casa si conturi la banci | 88.838 |
| DATORII | 1.342.656 |
| CAPITALURI - TOTAL | 95.821 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 23.322.451 |
| VENITURI TOTALE | 23.641.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.527.427 |
| Profitul brut | 113.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.421 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |