LUP FL CONSTRUCT S.R.L. – CUI 42358102
Pe scurt
LUP FL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 42358102, număr de înregistrare J06/220/2020 și sediul în Sat Lunca Ilvei, Comuna Lunca Ilvei, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 355.393 lei, o pierdere netă de 125.546 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUP FL CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 42358102 |
| Nr. Reg. Com. | J06/220/2020 |
| EUID | ROONRC.J6/220/2020 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-03 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LUPȘAN FLORIN | administrator si reprezentant | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 355 393 | -125 546 | 348 766 | 2 703 | 164 151 | -181 407 | 5 |
| 2024 | 420 878 | 8 564 | 172 246 | 13 432 | 102 953 | -55 861 | 2 |
| 2023 | 284 014 | -155 057 | 245 157 | 164 162 | 16 571 | -64 424 | 5 |
| 2022 | 277 184 | 22 404 | 86 359 | 174 891 | 2 101 | 90 633 | 6 |
| 2021 | 269 550 | 129 767 | 14 146 | 45 620 | 36 755 | 68 229 | 3 |
| 2020 | 47 200 | -61 738 | 92 060 | 4 166 | 26 356 | -61 538 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises355 393 lei
-16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUP FL CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 4438 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DECOSERV BUILD PLUS S.R.L. – locul 4434, 1,62 mil. lei, Prahova
- AMR GREEN COR S.R.L. – locul 4434, 355.890 lei, Galaţi
- GRUPPENNOVA-KONSTRUKTION S.R.L. – locul 4435, 1,62 mil. lei, Prahova
- PIETROSU RÂTURI SRL – locul 4435, 355.718 lei, Maramureş
- THERMOKUBE S.R.L. – locul 4436, 1,62 mil. lei, Bacău
- DURJA-CONSTRUCT SRL – locul 4436, 355.432 lei, Maramureş
- DUO PIT CONSTRUCT S.R.L. – locul 4437, 1,62 mil. lei, Cluj
- COSTAED SERVCONS S.R.L. – locul 4437, 355.431 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUP FL CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUP FL CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUP FL CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 13.432 |
| Active circulante | 102.953 |
| Creante | 48.916 |
| Disponibilitati | 54.037 |
| Datorii | 172.246 |
| Capitaluri proprii | -55.861 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 420.878 |
| Venituri totale | 420.878 |
| Cheltuieli totale | 404.383 |
| Profit brut | 16.495 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 164.162 |
| Active circulante | 16.571 |
| Creante | 2.639 |
| Disponibilitati | 13.932 |
| Datorii | 245.157 |
| Capitaluri proprii | -64.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 284.014 |
| Venituri totale | 284.014 |
| Cheltuieli totale | 436.230 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 152.216 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 155.057 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 174.891 |
| Active circulante | 2.101 |
| Disponibilitati | 2.101 |
| Datorii | 86.359 |
| Capitaluri proprii | 90.633 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 277.184 |
| Venituri totale | 277.184 |
| Cheltuieli totale | 252.008 |
| Profit brut | 25.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 45.620 |
| Active circulante | 36.755 |
| Disponibilitati | 36.755 |
| Datorii | 14.146 |
| Capitaluri proprii | 68.229 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 269.550 |
| Venituri totale | 269.550 |
| Cheltuieli totale | 137.141 |
| Profit brut | 132.409 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.166 |
| Active circulante | 26.356 |
| Disponibilitati | 26.356 |
| Datorii | 92.060 |
| Capitaluri proprii | -61.538 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.200 |
| Venituri totale | 47.200 |
| Cheltuieli totale | 108.923 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 61.723 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 61.738 |
| Nr. salariati | 2 |