LUNA SHOES SRL
| Denumire | LUNA SHOES SRL |
| CUI | 17554906 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001036056 |
| EUID | ROONRC.J05/1036/2005 |
| CAEN | 1520 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-05 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SABAINI DOMENICA | - | Italia |
| LAZAR MINODORA-CORNELIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 029 087 | 1 928 717 | 6 642 918 | 2 942 026 | 3 460 408 | -227 252 | 364 |
| 2024 | 33 671 826 | -2 636 373 | 8 401 134 | 3 416 914 | 2 831 401 | -2 152 819 | 307 |
| 2023 | 41 332 338 | -1 273 463 | 8 117 659 | 4 014 207 | 5 765 586 | 1 662 134 | 532 |
| 2022 | 40 286 009 | 2 975 854 | 6 261 679 | 4 235 711 | 7 318 821 | 5 292 853 | 522 |
| 2021 | 30 333 734 | 1 132 166 | 3 494 183 | 5 032 108 | 2 936 437 | 4 474 362 | 527 |
| 2020 | 37 113 860 | 1 654 854 | 3 763 471 | 5 640 804 | 2 592 929 | 4 470 262 | 551 |
| 2019 | 39 197 836 | 1 591 368 | 4 387 733 | 6 251 061 | 1 866 385 | 3 729 713 | 618 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises35 029 087 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUNA SHOES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1520 Rev. 2 (echivalent: 1520 Rev. 1, 1520 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Descriere Activitate | Fabricarea încălțămintei |
| Cod CAEN principal | 15 Fabricarea încălțămintei |
| Descriere activitate (principal) | Tăbăcirea și finisarea pieilor; fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie, harnașamentelor și încălțămintei; prepararea și vopsirea blănurilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bihor , domeniul 1520: Prelucrarea și conservarea peștelui și a produselor din pește
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUNA SHOES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUNA SHOES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUNA SHOES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.416.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.831.401 |
| Stocuri | 2.037.518 |
| Creante | 459.971 |
| Casa si conturi la banci | 333.912 |
| DATORII | 8.401.134 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.152.819 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.671.826 |
| VENITURI TOTALE | 32.777.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.413.658 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.636.373 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.636.373 |
| Numar mediu de salariati | 307 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.014.207 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.765.586 |
| Stocuri | 2.960.226 |
| Creante | 1.847.104 |
| Casa si conturi la banci | 958.256 |
| DATORII | 8.117.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.662.134 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.332.338 |
| VENITURI TOTALE | 42.233.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.506.466 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.273.463 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.273.463 |
| Numar mediu de salariati | 532 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.235.711 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.318.821 |
| Stocuri | 1.196.406 |
| Creante | 2.789.372 |
| Casa si conturi la banci | 3.333.043 |
| DATORII | 6.261.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.292.853 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.286.009 |
| VENITURI TOTALE | 41.771.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.360.228 |
| Profitul brut | 3.410.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.975.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 522 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.032.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.936.437 |
| Stocuri | 156.257 |
| Creante | 926.831 |
| Casa si conturi la banci | 1.853.349 |
| DATORII | 3.494.183 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.474.362 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.333.734 |
| VENITURI TOTALE | 30.370.528 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.057.682 |
| Profitul brut | 1.312.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.132.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 527 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.640.804 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.592.929 |
| Stocuri | 134.272 |
| Creante | 951.767 |
| Casa si conturi la banci | 1.506.890 |
| DATORII | 3.763.471 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.470.262 |
| Capital subscris varsat | 41.000 |
| Cifra de afaceri neta | 37.113.860 |
| VENITURI TOTALE | 37.208.029 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.285.686 |
| Profitul brut | 1.922.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.654.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 551 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.251.061 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.866.385 |
| Stocuri | 115.873 |
| Creante | 353.668 |
| Casa si conturi la banci | 1.396.844 |
| DATORII | 4.387.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.729.713 |
| Capital subscris varsat | 40.800 |
| Cifra de afaceri neta | 39.197.836 |
| VENITURI TOTALE | 39.352.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.483.482 |
| Profitul brut | 1.869.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.591.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 618 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.780.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.309.976 |
| Stocuri | 81.563 |
| Creante | 2.778.085 |
| Casa si conturi la banci | 1.450.328 |
| DATORII | 5.414.599 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.675.507 |
| Capital subscris varsat | 40.600 |
| Cifra de afaceri neta | 32.838.824 |
| VENITURI TOTALE | 32.948.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.281.168 |
| Profitul brut | 2.666.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.256.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 667 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.187.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.352.381 |
| Stocuri | 75.202 |
| Creante | 2.557.725 |
| Casa si conturi la banci | 719.454 |
| DATORII | 4.598.664 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.941.056 |
| Capital subscris varsat | 40.600 |
| Cifra de afaceri neta | 31.264.566 |
| VENITURI TOTALE | 31.587.107 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.183.997 |
| Profitul brut | 3.403.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.865.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 706 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.292.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.371.818 |
| Stocuri | 151.679 |
| Creante | 3.908.199 |
| Casa si conturi la banci | 311.940 |
| DATORII | 3.187.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.477.224 |
| Capital subscris varsat | 40.600 |
| Cifra de afaceri neta | 30.247.521 |
| VENITURI TOTALE | 30.357.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.341.502 |
| Profitul brut | 4.016.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.415.024 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 684 |