LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L. – CUI 38500771
Informativ
LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L. are CUI 38500771, număr de înregistrare J2017001998023 și sediul în Sat Adea, Comuna Sintea Mare, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 385.808 lei, un profit net de 187.183 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 38500771 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001998023 |
| EUID | ROONRC.J2/1998/2017 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-16 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 385 808 | 187 183 | 409 097 | 142 413 | 454 107 | 187 423 | 1 |
| 2024 | 941 269 | 509 012 | 385 011 | 140 052 | 754 211 | 509 252 | 2 |
| 2023 | 1 739 055 | 1 057 280 | 54 777 | 66 487 | 1 045 810 | 1 057 520 | 7 |
| 2022 | 1 018 654 | 685 451 | 20 871 | 86 483 | 620 079 | 685 691 | 2 |
| 2021 | 1 140 605 | 769 338 | 45 980 | 88 145 | 727 413 | 769 578 | 2 |
| 2020 | 473 400 | 328 045 | 13 235 | 0 | 341 520 | 328 285 | 1 |
| 2019 | 271 767 | 176 749 | 9 148 | 0 | 186 137 | 176 989 | 2 |
| 2018 | 120 865 | 99 559 | 0 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 30 000 | 25 962 | 900 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8566 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EVICONS APM S.R.L. – locul 8562, 386.064 lei, Iaşi
- KISS & GOMBOS SRL – locul 8562, 65.800 lei, Satu Mare
- DELTA ESTATE S.R.L. – locul 8563, 386.064 lei, Braşov
- ELLA CRI CONS SRL – locul 8563, 65.780 lei, Satu Mare
- NANICONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. – locul 8564, 386.030 lei, Timiş
- ECO MANAGEMENT CONSTRUCT S.R.L. – locul 8564, 65.750 lei, Neamţ
- DC SOLUTION S.R.L. – locul 8565, 385.906 lei, Cluj
- DORABI CONSTRUCT SRL – locul 8565, 65.721 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUDOVIC & LUDOVIC CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 140.052 |
| Active circulante | 754.211 |
| Creante | 434.117 |
| Disponibilitati | 320.094 |
| Datorii | 385.011 |
| Capitaluri proprii | 509.252 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 941.269 |
| Venituri totale | 942.711 |
| Cheltuieli totale | 410.841 |
| Profit brut | 531.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 509.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 66.487 |
| Active circulante | 1.045.810 |
| Creante | 545.946 |
| Disponibilitati | 499.864 |
| Datorii | 54.777 |
| Capitaluri proprii | 1.057.520 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.739.055 |
| Venituri totale | 1.740.594 |
| Cheltuieli totale | 666.559 |
| Profit brut | 1.074.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.057.280 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 86.483 |
| Active circulante | 620.079 |
| Stocuri | 12.933 |
| Creante | 86.448 |
| Disponibilitati | 520.698 |
| Datorii | 20.871 |
| Capitaluri proprii | 685.691 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.018.654 |
| Venituri totale | 1.020.839 |
| Cheltuieli totale | 325.960 |
| Profit brut | 694.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 685.451 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 88.145 |
| Active circulante | 727.413 |
| Creante | 81.810 |
| Disponibilitati | 645.603 |
| Datorii | 45.980 |
| Capitaluri proprii | 769.578 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.140.605 |
| Venituri totale | 1.144.023 |
| Cheltuieli totale | 363.800 |
| Profit brut | 780.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 769.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 341.520 |
| Creante | 11.013 |
| Disponibilitati | 330.507 |
| Datorii | 13.235 |
| Capitaluri proprii | 328.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 473.400 |
| Venituri totale | 473.875 |
| Cheltuieli totale | 140.752 |
| Profit brut | 333.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 328.045 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 186.137 |
| Creante | 16.313 |
| Disponibilitati | 169.824 |
| Datorii | 9.148 |
| Capitaluri proprii | 176.989 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.767 |
| Venituri totale | 271.840 |
| Cheltuieli totale | 92.373 |
| Profit brut | 179.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 176.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 125.721 |
| Disponibilitati | 125.721 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 125.721 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.865 |
| Venituri totale | 120.865 |
| Cheltuieli totale | 17.680 |
| Profit brut | 103.185 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 27.062 |
| Disponibilitati | 27.062 |
| Datorii | 900 |
| Capitaluri proprii | 26.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.000 |
| Venituri totale | 30.000 |
| Cheltuieli totale | 3.138 |
| Profit brut | 26.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.962 |
| Pierdere neta | 0 |