LOOKSAFE SRL – CUI 33174496
Pe scurt
LOOKSAFE SRL are CUI 33174496, număr de înregistrare J16/857/2014 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 189.953 lei, un profit net de 66.146 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LOOKSAFE SRL |
| CUI | 33174496 |
| Nr. Reg. Com. | J16/857/2014 |
| EUID | ROONRC.J16/857/2014 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-05-16 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 189 953 | 66 146 | 9 659 | 69 252 | 30 940 | 90 533 | 1 |
| 2024 | 195 554 | 68 980 | 49 514 | 108 065 | 45 836 | 104 387 | 1 |
| 2023 | 163 477 | 51 472 | 16 668 | 39 474 | 28 906 | 51 712 | 1 |
| 2022 | 188 009 | 63 314 | 77 621 | 60 850 | 80 325 | 63 554 | 2 |
| 2021 | 143 906 | 77 047 | 96 839 | 88 446 | 128 180 | 119 787 | 1 |
| 2020 | 134 423 | 58 333 | 3 277 | 7 701 | 67 241 | 71 665 | 1 |
| 2019 | 120 361 | 33 407 | 12 314 | 13 086 | 38 875 | 39 647 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOOKSAFE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 477 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EREMITY'S BUSINESS HOUSE S.R.L. – locul 473, 493.527 lei, Timiş
- SANSIGMUN SRL – locul 473, 193.650 lei, Arad
- PAD PHOTO SURVEY S.R.L. – locul 473, 152.063 lei, Prahova
- I.G. MOTIF STUDIO S.R.L. – locul 473, 70.925 lei, Bacău
- TOP BEST TRANSLATION S.R.L. – locul 473, 6.836 lei, Buzău
- EDC AGRI SRL – locul 474, 492.668 lei, Cluj
- SECURITATEA MUNCII SRL – locul 474, 193.330 lei, Brăila
- BOOTH BAR S.R.L. – locul 474, 151.713 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOOKSAFE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOOKSAFE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOOKSAFE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 108.065 |
| Active circulante | 45.836 |
| Creante | 26.501 |
| Disponibilitati | 19.335 |
| Datorii | 49.514 |
| Capitaluri proprii | 104.387 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 195.554 |
| Venituri totale | 205.554 |
| Cheltuieli totale | 134.827 |
| Profit brut | 70.727 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 39.474 |
| Active circulante | 28.906 |
| Creante | 22.588 |
| Disponibilitati | 6.318 |
| Datorii | 16.668 |
| Capitaluri proprii | 51.712 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 163.477 |
| Venituri totale | 166.086 |
| Cheltuieli totale | 112.978 |
| Profit brut | 53.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 51.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 60.850 |
| Active circulante | 80.325 |
| Creante | 71.805 |
| Disponibilitati | 8.520 |
| Datorii | 77.621 |
| Capitaluri proprii | 63.554 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.009 |
| Venituri totale | 188.009 |
| Cheltuieli totale | 122.934 |
| Profit brut | 65.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 88.446 |
| Active circulante | 128.180 |
| Creante | 33.400 |
| Disponibilitati | 94.780 |
| Datorii | 96.839 |
| Capitaluri proprii | 119.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 143.906 |
| Venituri totale | 143.906 |
| Cheltuieli totale | 65.420 |
| Profit brut | 78.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.047 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.701 |
| Active circulante | 67.241 |
| Creante | 30.628 |
| Disponibilitati | 36.613 |
| Datorii | 3.277 |
| Capitaluri proprii | 71.665 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 134.423 |
| Venituri totale | 134.423 |
| Cheltuieli totale | 74.846 |
| Profit brut | 59.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.333 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.086 |
| Active circulante | 38.875 |
| Creante | 37.438 |
| Disponibilitati | 1.437 |
| Datorii | 12.314 |
| Capitaluri proprii | 39.647 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.361 |
| Venituri totale | 120.361 |
| Cheltuieli totale | 85.750 |
| Profit brut | 34.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 28.626 |
| Active circulante | 7.408 |
| Creante | 137 |
| Disponibilitati | 7.271 |
| Datorii | 9.225 |
| Capitaluri proprii | 26.809 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.205 |
| Venituri totale | 29.205 |
| Cheltuieli totale | 20.057 |
| Profit brut | 9.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 34.742 |
| Active circulante | 25.253 |
| Creante | 225 |
| Disponibilitati | 25.028 |
| Datorii | 20.000 |
| Capitaluri proprii | 39.995 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.327 |
| Venituri totale | 16.327 |
| Cheltuieli totale | 24.331 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.004 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.245 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 45.445 |
| Active circulante | 160.967 |
| Creante | 27.826 |
| Disponibilitati | 133.141 |
| Datorii | 76.075 |
| Capitaluri proprii | 130.337 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.049 |
| Venituri totale | 196.049 |
| Cheltuieli totale | 62.031 |
| Profit brut | 134.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 130.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |