LONA FOOD SRL
| Denumire | LONA FOOD SRL |
| CUI | 33287819 |
| Nr. Reg. Com. | J2023018084406 |
| EUID | ROONRC.J23/1761/2014 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-18 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IAKOBOVITS ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 263 946 | 406 825 | 582 799 | — | — | — | 29 |
| 2024 | 13 171 646 | 518 051 | 522 164 | 366 082 | 1 614 853 | 1 460 810 | 29 |
| 2023 | 10 567 580 | 538 482 | 322 729 | 331 575 | 1 252 026 | 1 264 042 | 27 |
| 2022 | 9 005 066 | 829 967 | 650 262 | 399 504 | 1 079 542 | 830 823 | 24 |
| 2021 | 5 439 181 | 1 025 152 | 274 670 | 281 155 | 1 097 280 | 1 105 804 | 19 |
| 2020 | 3 650 352 | -66 650 | 1 150 881 | 457 805 | 814 847 | 123 810 | 24 |
| 2019 | 7 689 195 | 176 830 | 1 561 568 | 608 334 | 1 205 672 | 254 981 | 31 |
| 2018 | 6 974 140 | 68 595 | 1 475 807 | 366 104 | 1 025 227 | 78 151 | 30 |
| 2017 | 4 717 522 | 351 967 | 1 146 224 | 350 178 | 713 662 | 9 556 | 20 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 263 946 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LONA FOOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LONA FOOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LONA FOOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LONA FOOD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.614.853 |
| Stocuri | 66.727 |
| Creante | 331.775 |
| Casa si conturi la banci | 1.216.351 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.039 |
| DATORII | 522.164 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.460.810 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.171.646 |
| VENITURI TOTALE | 13.174.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.564.137 |
| Profitul brut | 610.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 331.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.252.026 |
| Stocuri | 67.787 |
| Creante | 361.280 |
| Casa si conturi la banci | 822.959 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.170 |
| DATORII | 322.729 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.264.042 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.567.580 |
| VENITURI TOTALE | 10.584.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.993.750 |
| Profitul brut | 590.492 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 538.482 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 399.504 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.079.542 |
| Stocuri | 55.493 |
| Creante | 446.503 |
| Casa si conturi la banci | 577.546 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.039 |
| DATORII | 650.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 830.823 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.005.066 |
| VENITURI TOTALE | 9.021.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.107.651 |
| Profitul brut | 914.222 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 281.155 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.097.280 |
| Stocuri | 29.318 |
| Creante | 640.166 |
| Casa si conturi la banci | 427.796 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.039 |
| DATORII | 274.670 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.105.804 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.439.181 |
| VENITURI TOTALE | 6.210.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.135.251 |
| Profitul brut | 1.075.060 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.025.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 457.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 814.847 |
| Stocuri | 25.663 |
| Creante | 481.666 |
| Casa si conturi la banci | 307.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.039 |
| DATORII | 1.150.881 |
| CAPITALURI - TOTAL | 123.810 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.650.352 |
| VENITURI TOTALE | 3.702.830 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.738.300 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.470 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 66.650 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 608.334 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.205.672 |
| Stocuri | 50.853 |
| Creante | 658.306 |
| Casa si conturi la banci | 496.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.543 |
| DATORII | 1.561.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 254.981 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.689.195 |
| VENITURI TOTALE | 7.693.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.469.607 |
| Profitul brut | 223.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 176.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 366.104 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.025.227 |
| Stocuri | 96.653 |
| Creante | 178.575 |
| Casa si conturi la banci | 749.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 162.627 |
| DATORII | 1.475.807 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.151 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.974.140 |
| VENITURI TOTALE | 6.974.140 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.858.585 |
| Profitul brut | 115.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 68.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 350.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 713.662 |
| Stocuri | 24.521 |
| Creante | 92.311 |
| Casa si conturi la banci | 596.830 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 91.940 |
| DATORII | 1.146.224 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.556 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.717.522 |
| VENITURI TOTALE | 4.717.522 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.333.431 |
| Profitul brut | 384.091 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 351.967 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| Active imobilizate | 119.130 |
| Active circulante | 495.580 |
| Stocuri | 18.430 |
| Creante | 163.444 |
| Disponibilitati | 313.706 |
| Cheltuieli in avans | 36.040 |
| Datorii | 993.161 |
| Capitaluri proprii | -342.411 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.093.548 |
| Venituri totale | 3.093.628 |
| Cheltuieli totale | 3.086.038 |
| Profit brut | 7.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.590 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 30 |