LOGISTICS RO TIR SRL
| Denumire | LOGISTICS RO TIR SRL |
| CUI | 27673947 |
| Nr. Reg. Com. | J32/739/2010 |
| EUID | ROONRC.J32/739/2010 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-04 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAZĂR ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 681 326 | 277 641 | 32 395 407 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 3 862 643 | 821 426 | 32 203 696 | 30 172 140 | 11 046 108 | 9 017 767 | 10 |
| 2023 | 3 937 059 | 406 791 | 30 818 071 | 30 926 684 | 7 703 867 | 7 813 760 | 10 |
| 2022 | 3 695 902 | 1 268 526 | 42 434 041 | 38 992 797 | 10 840 877 | 7 406 969 | 24 |
| 2021 | 3 816 680 | 39 187 | 38 103 465 | 5 127 976 | 39 084 239 | 6 118 029 | 11 |
| 2020 | 42 416 555 | -1 152 586 | 35 727 488 | — | — | — | 132 |
| 2019 | 48 190 471 | 95 825 | 32 584 175 | 10 924 177 | 29 530 386 | 7 979 489 | 145 |
| 2018 | 59 305 972 | 1 133 368 | 16 505 303 | 10 082 824 | 14 197 780 | 7 883 664 | 175 |
| 2017 | 58 610 879 | -1 017 749 | 25 842 973 | 15 440 250 | 16 985 848 | 6 835 377 | 198 |
| 2016 | 54 312 486 | 1 089 237 | 27 938 166 | 24 392 204 | 12 797 898 | 9 855 148 | 176 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 681 326 lei
-5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOGISTICS RO TIR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOGISTICS RO TIR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOGISTICS RO TIR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOGISTICS RO TIR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.172.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.046.108 |
| Creante | 10.737.348 |
| Casa si conturi la banci | 308.760 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.215 |
| DATORII | 32.203.696 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.017.767 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.862.643 |
| VENITURI TOTALE | 5.289.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.310.498 |
| Profitul brut | 979.061 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.926.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.703.867 |
| Creante | 7.153.827 |
| Casa si conturi la banci | 550.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.280 |
| DATORII | 30.818.071 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.813.760 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.937.059 |
| VENITURI TOTALE | 11.025.707 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.540.455 |
| Profitul brut | 485.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 406.791 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.992.797 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.840.877 |
| Stocuri | 116.331 |
| Creante | 9.784.988 |
| Casa si conturi la banci | 939.558 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.336 |
| DATORII | 42.434.041 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.406.969 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.695.902 |
| VENITURI TOTALE | 6.979.075 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.623.640 |
| Profitul brut | 1.355.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.268.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.127.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.084.239 |
| Stocuri | 5.264 |
| Creante | 38.992.985 |
| Casa si conturi la banci | 85.990 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.279 |
| DATORII | 38.103.465 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.118.029 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.816.680 |
| VENITURI TOTALE | 6.140.266 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.080.665 |
| Profitul brut | 59.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.187 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.924.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.530.386 |
| Stocuri | 438.863 |
| Creante | 27.197.965 |
| Casa si conturi la banci | 1.893.558 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109.101 |
| DATORII | 32.584.175 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.979.489 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.190.471 |
| VENITURI TOTALE | 50.219.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.093.990 |
| Profitul brut | 125.515 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.825 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 145 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.082.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.197.780 |
| Stocuri | 394.847 |
| Creante | 11.902.543 |
| Casa si conturi la banci | 1.900.390 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 108.363 |
| DATORII | 16.505.303 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.883.664 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.305.972 |
| VENITURI TOTALE | 60.804.995 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.652.405 |
| Profitul brut | 1.152.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.133.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 175 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.440.250 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.985.848 |
| Stocuri | 708.261 |
| Creante | 13.846.102 |
| Casa si conturi la banci | 2.431.485 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 252.252 |
| DATORII | 25.842.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.835.377 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.610.879 |
| VENITURI TOTALE | 60.501.201 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.518.950 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.017.749 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.017.749 |
| Numar mediu de salariati | 198 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.392.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.797.898 |
| Stocuri | 652.460 |
| Creante | 11.329.392 |
| Casa si conturi la banci | 816.046 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 603.212 |
| DATORII | 27.938.166 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.855.148 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 54.312.486 |
| VENITURI TOTALE | 55.500.394 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.196.845 |
| Profitul brut | 1.303.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.089.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 176 |