LISA LOGISTIC CONTROL SRL – CUI 27723379
Pe scurt
LISA LOGISTIC CONTROL SRL are CUI 27723379, număr de înregistrare J2010001151038 și sediul în Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.916.394 lei, un profit net de 394.414 lei și un număr mediu de 13 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LISA LOGISTIC CONTROL SRL |
| CUI | 27723379 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001151038 |
| EUID | ROONRC.J03/1151/2010 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-11-18 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MUTULEASA LUISA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 916 394 | 394 414 | 324 530 | 1 196 974 | 2 311 522 | 3 417 161 | 13 |
| 2024 | 4 057 457 | 942 665 | 416 457 | 1 016 959 | 2 371 061 | 3 227 193 | 11 |
| 2023 | 3 608 072 | 1 022 007 | 631 431 | 1 193 873 | 1 867 511 | 2 722 583 | 12 |
| 2022 | 3 240 117 | 1 262 505 | 375 272 | 899 489 | 2 014 146 | 2 845 819 | 11 |
| 2021 | 2 238 537 | 597 014 | 533 706 | 1 060 406 | 1 511 132 | 2 339 852 | 9 |
| 2020 | 2 157 400 | 546 739 | 248 728 | 689 501 | 1 353 697 | 2 085 885 | 11 |
| 2019 | 2 622 967 | 578 488 | 531 213 | 735 960 | 1 167 663 | 1 628 836 | 15 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 916 394 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LISA LOGISTIC CONTROL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3164 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- KOZARA TRANS SRL – locul 3160, 3,92 mil. lei, Brăila
- TELY TAXI S.R.L. – locul 3160, 66.909 lei, Braşov
- SEBASTIAN & DUMI TRANS S.R.L. – locul 3161, 3,92 mil. lei, Arad
- AUREL DRIVE S.R.L. – locul 3161, 66.902 lei, Argeş
- TRANS-DEM SRL – locul 3162, 3,92 mil. lei, Harghita
- PHX TRANS TAXI S.R.L. – locul 3162, 66.884 lei, Covasna
- RIR LOGISTIC EXTERN SRL – locul 3163, 3,92 mil. lei, Argeş
- BARIST TRANS S.R.L. – locul 3163, 66.852 lei, Harghita
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LISA LOGISTIC CONTROL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LISA LOGISTIC CONTROL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LISA LOGISTIC CONTROL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.016.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.371.061 |
| Creante | 1.051.614 |
| Casa si conturi la banci | 1.319.447 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 255.630 |
| DATORII | 416.457 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.227.193 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.057.457 |
| VENITURI TOTALE | 4.095.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.990.900 |
| Profitul brut | 1.104.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 942.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.193.873 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.867.511 |
| Stocuri | -888 |
| Creante | 1.174.053 |
| Casa si conturi la banci | 694.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 292.630 |
| DATORII | 631.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.722.583 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.608.072 |
| VENITURI TOTALE | 3.646.556 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.531.338 |
| Profitul brut | 1.115.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.022.007 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 899.489 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.014.146 |
| Stocuri | 173 |
| Creante | 956.973 |
| Casa si conturi la banci | 1.057.000 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307.456 |
| DATORII | 375.272 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.845.819 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.240.117 |
| VENITURI TOTALE | 3.646.738 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.356.069 |
| Profitul brut | 1.290.669 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.262.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.060.406 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.511.132 |
| Stocuri | 1.044 |
| Creante | 797.293 |
| Casa si conturi la banci | 712.795 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 302.020 |
| DATORII | 533.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.339.852 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.238.537 |
| VENITURI TOTALE | 2.248.426 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.632.892 |
| Profitul brut | 615.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.014 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 689.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.353.697 |
| Stocuri | 11.040 |
| Creante | 643.593 |
| Casa si conturi la banci | 699.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 291.415 |
| DATORII | 248.728 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.085.885 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.157.400 |
| VENITURI TOTALE | 2.166.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.602.795 |
| Profitul brut | 563.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 546.739 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 735.960 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.167.663 |
| Stocuri | 2.474 |
| Creante | 778.547 |
| Casa si conturi la banci | 386.642 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 256.426 |
| DATORII | 531.213 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.628.836 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.622.967 |
| VENITURI TOTALE | 2.629.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.026.379 |
| Profitul brut | 603.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 578.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 236.233 |
| Active circulante | 1.547.644 |
| Stocuri | 45.482 |
| Creante | 920.856 |
| Disponibilitati | 581.306 |
| Cheltuieli in avans | 202.628 |
| Datorii | 628.951 |
| Capitaluri proprii | 1.357.554 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.586.513 |
| Venituri totale | 2.591.274 |
| Cheltuieli totale | 2.029.604 |
| Profit brut | 561.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 535.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 166.244 |
| Active circulante | 1.295.097 |
| Stocuri | 11.028 |
| Creante | 720.727 |
| Disponibilitati | 563.342 |
| Cheltuieli in avans | 71.554 |
| Datorii | 496.533 |
| Capitaluri proprii | 1.036.362 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.021.745 |
| Venituri totale | 2.022.793 |
| Cheltuieli totale | 1.611.061 |
| Profit brut | 411.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 386.731 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 339.498 |
| Active circulante | 954.826 |
| Creante | 695.091 |
| Disponibilitati | 259.735 |
| Cheltuieli in avans | 13.115 |
| Datorii | 657.808 |
| Capitaluri proprii | 649.631 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.211.770 |
| Venituri totale | 2.223.043 |
| Cheltuieli totale | 1.758.687 |
| Profit brut | 464.356 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 381.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |