LILICORNEL IMPEX SRL
| Denumire | LILICORNEL IMPEX SRL |
| CUI | 10187837 |
| Nr. Reg. Com. | J1997001135044 |
| EUID | ROONRC.J1997001135044 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-11-28 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| APETROAIE LILIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 922 550 | 859 942 | 1 788 032 | — | — | — | 19 |
| 2024 | 11 388 904 | 829 163 | 1 487 580 | 229 570 | 2 190 031 | 932 021 | 18 |
| 2023 | 10 300 635 | 788 770 | 1 093 867 | 275 468 | 1 710 027 | 891 628 | 17 |
| 2022 | 9 243 103 | 644 501 | 1 010 676 | 187 727 | 1 545 735 | 747 359 | 18 |
| 2021 | 7 850 300 | 423 334 | 603 279 | 340 850 | 974 357 | 739 020 | 19 |
| 2020 | 7 639 828 | 379 357 | 716 620 | 380 904 | 1 055 686 | 748 581 | 20 |
| 2019 | 6 916 783 | 311 862 | 577 583 | 265 341 | 981 465 | 669 223 | 20 |
| 2018 | 6 307 893 | 354 503 | 765 544 | 465 644 | 748 722 | 457 361 | 19 |
| 2017 | 5 527 972 | 72 285 | 825 778 | 402 279 | 526 357 | 102 858 | 16 |
| 2016 | 4 661 661 | 10 996 | 877 442 | 156 856 | 751 158 | 30 572 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 922 550 lei
5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LILICORNEL IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LILICORNEL IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LILICORNEL IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LILICORNEL IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 229.570 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.190.031 |
| Stocuri | 894.194 |
| Creante | 696.981 |
| Casa si conturi la banci | 598.856 |
| DATORII | 1.487.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 932.021 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.388.904 |
| VENITURI TOTALE | 12.068.617 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.090.177 |
| Profitul brut | 978.440 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 829.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 275.468 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.710.027 |
| Stocuri | 860.452 |
| Creante | 291.203 |
| Casa si conturi la banci | 558.372 |
| DATORII | 1.093.867 |
| CAPITALURI - TOTAL | 891.628 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.300.635 |
| VENITURI TOTALE | 11.120.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.179.517 |
| Profitul brut | 941.477 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 187.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.545.735 |
| Stocuri | 952.390 |
| Creante | 455.119 |
| Casa si conturi la banci | 138.226 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.573 |
| DATORII | 1.010.676 |
| CAPITALURI - TOTAL | 747.359 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.243.103 |
| VENITURI TOTALE | 9.585.025 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.813.284 |
| Profitul brut | 771.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 644.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 340.850 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 974.357 |
| Stocuri | 881.949 |
| Creante | 3.583 |
| Casa si conturi la banci | 88.825 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.092 |
| DATORII | 603.279 |
| CAPITALURI - TOTAL | 739.020 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.850.300 |
| VENITURI TOTALE | 8.182.785 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.663.810 |
| Profitul brut | 518.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 380.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.055.686 |
| Stocuri | 866.176 |
| Creante | 128.014 |
| Casa si conturi la banci | 61.496 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.611 |
| DATORII | 716.620 |
| CAPITALURI - TOTAL | 748.581 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.639.828 |
| VENITURI TOTALE | 7.910.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.458.730 |
| Profitul brut | 451.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 379.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 265.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 981.465 |
| Stocuri | 846.524 |
| Creante | 33.669 |
| Casa si conturi la banci | 101.272 |
| DATORII | 577.583 |
| CAPITALURI - TOTAL | 669.223 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.916.783 |
| VENITURI TOTALE | 7.225.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.842.664 |
| Profitul brut | 382.375 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 311.862 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 465.644 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 748.722 |
| Stocuri | 728.060 |
| Creante | 5.779 |
| Casa si conturi la banci | 14.883 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.539 |
| DATORII | 765.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 457.361 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.307.893 |
| VENITURI TOTALE | 6.406.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.968.930 |
| Profitul brut | 437.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 354.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 402.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 526.357 |
| Stocuri | 501.785 |
| Creante | 8.312 |
| Casa si conturi la banci | 16.260 |
| DATORII | 825.778 |
| CAPITALURI - TOTAL | 102.858 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.527.972 |
| VENITURI TOTALE | 5.527.649 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.452.895 |
| Profitul brut | 74.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 72.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 156.856 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 751.158 |
| Stocuri | 744.083 |
| Creante | 3.583 |
| Casa si conturi la banci | 3.492 |
| DATORII | 877.442 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.572 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.661.661 |
| VENITURI TOTALE | 4.661.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.648.895 |
| Profitul brut | 13.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |