LIGHTMAR SRL – CUI 30463635
Pe scurt
LIGHTMAR SRL are CUI 30463635, număr de înregistrare J2012000879171 și sediul în Municipiul Tecuci, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.268.300 lei, un profit net de 1.394.090 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LIGHTMAR SRL |
| CUI | 30463635 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000879171 |
| EUID | ROONRC.J17/879/2012 |
| CAEN | 4222 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-07-24 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 268 300 | 1 394 090 | 1 267 131 | 279 471 | 2 475 750 | 1 488 090 | 4 |
| 2024 | 2 147 678 | 380 555 | 275 430 | 151 278 | 593 705 | 469 553 | 6 |
| 2023 | 510 793 | 5 844 | 227 134 | 17 454 | 304 478 | 94 798 | 6 |
| 2022 | 782 850 | 359 990 | 259 240 | 26 962 | 679 928 | 447 650 | 5 |
| 2021 | 984 967 | 325 923 | 318 098 | 38 871 | 687 904 | 408 677 | 5 |
| 2020 | 1 065 470 | 563 512 | 199 921 | 22 907 | 820 831 | 643 817 | 3 |
| 2019 | 768 627 | 33 235 | 147 093 | 8 740 | 357 693 | 219 340 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIGHTMAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4222 Rev. 2 (echivalent: 4222 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Galaţi , domeniul 4222: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 117 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CRISANA PRO CONSTRUCT SA – locul 113, 59,37 mil. lei, Bihor
- HIDROSMART SRL – locul 113, 7,79 mil. lei, Iaşi
- INOVECO ENERGY SRL – locul 113, 3,34 mil. lei, Prahova
- CJR LUSO ENERGIE SRL – locul 113, 1,27 mil. lei, Bucureşti
- BOBLEM PIPE S.R.L. – locul 113, 0 lei, Bucureşti
- GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL – locul 114, 58,72 mil. lei, Bucureşti
- TIBPET SRL – locul 114, 7,68 mil. lei, Mureş
- FIBER MAX S.R.L. – locul 114, 3,30 mil. lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIGHTMAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIGHTMAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIGHTMAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 151.278 |
| Active circulante | 593.705 |
| Stocuri | 291.847 |
| Creante | 230.505 |
| Disponibilitati | 71.353 |
| Datorii | 275.430 |
| Capitaluri proprii | 469.553 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 2.147.678 |
| Venituri totale | 2.153.657 |
| Cheltuieli totale | 1.713.222 |
| Profit brut | 440.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 380.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 17.454 |
| Active circulante | 304.478 |
| Stocuri | 87.133 |
| Creante | 176.970 |
| Disponibilitati | 40.375 |
| Datorii | 227.134 |
| Capitaluri proprii | 94.798 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 510.793 |
| Venituri totale | 510.853 |
| Cheltuieli totale | 500.412 |
| Profit brut | 10.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.844 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 26.962 |
| Active circulante | 679.928 |
| Stocuri | 43.588 |
| Creante | 311.209 |
| Disponibilitati | 325.131 |
| Datorii | 259.240 |
| Capitaluri proprii | 447.650 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 782.850 |
| Venituri totale | 799.405 |
| Cheltuieli totale | 432.446 |
| Profit brut | 366.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 359.990 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 38.871 |
| Active circulante | 687.904 |
| Stocuri | 33.235 |
| Creante | 164.940 |
| Disponibilitati | 489.729 |
| Datorii | 318.098 |
| Capitaluri proprii | 408.677 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 984.967 |
| Venituri totale | 1.009.454 |
| Cheltuieli totale | 674.162 |
| Profit brut | 335.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 325.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 22.907 |
| Active circulante | 820.831 |
| Stocuri | 14.628 |
| Creante | 51.440 |
| Disponibilitati | 754.763 |
| Datorii | 199.921 |
| Capitaluri proprii | 643.817 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.065.470 |
| Venituri totale | 1.101.645 |
| Cheltuieli totale | 527.548 |
| Profit brut | 574.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 563.512 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 8.740 |
| Active circulante | 357.693 |
| Stocuri | 4.773 |
| Creante | 165.296 |
| Disponibilitati | 187.624 |
| Datorii | 147.093 |
| Capitaluri proprii | 219.340 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 768.627 |
| Venituri totale | 768.758 |
| Cheltuieli totale | 727.835 |
| Profit brut | 40.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 69.515 |
| Active circulante | 546.161 |
| Stocuri | 201.450 |
| Creante | 178.368 |
| Disponibilitati | 166.343 |
| Datorii | 429.571 |
| Capitaluri proprii | 186.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 810.061 |
| Venituri totale | 1.012.193 |
| Cheltuieli totale | 897.238 |
| Profit brut | 114.955 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 163.476 |
| Active circulante | 500.141 |
| Creante | 107.733 |
| Disponibilitati | 392.408 |
| Cheltuieli in avans | 2 |
| Datorii | 300.368 |
| Capitaluri proprii | 363.251 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.295.665 |
| Venituri totale | 1.298.256 |
| Cheltuieli totale | 936.338 |
| Profit brut | 361.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 343.516 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 148.633 |
| Active circulante | 494.947 |
| Creante | 251.282 |
| Disponibilitati | 243.665 |
| Datorii | 373.753 |
| Capitaluri proprii | 269.827 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 498.828 |
| Venituri totale | 537.268 |
| Cheltuieli totale | 369.065 |
| Profit brut | 168.203 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |