LIARD MARVIMEX SRL – CUI 13595121
Pe scurt
LIARD MARVIMEX SRL are CUI 13595121, număr de înregistrare J2000001991130 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 812 – Activități de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.329.133 lei, un profit net de 2.090.301 lei și un număr mediu de 16 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LIARD MARVIMEX SRL |
| CUI | 13595121 |
| Nr. Reg. Com. | J2000001991130 |
| EUID | ROONRC.J2000001991130 |
| CAEN | 812 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-11-29 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IVANCIU VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 329 133 | 2 090 301 | 1 705 834 | 3 275 715 | 3 670 612 | 5 240 493 | 16 |
| 2024 | 4 682 519 | 409 197 | 2 425 956 | 4 308 988 | 1 267 159 | 3 150 191 | 15 |
| 2023 | 1 881 022 | -213 154 | 3 131 792 | 5 415 984 | 456 802 | 2 740 994 | 14 |
| 2022 | 2 024 362 | -383 355 | 1 303 673 | 3 366 017 | 891 804 | 2 954 148 | 15 |
| 2021 | 3 035 439 | 740 219 | 2 854 385 | 3 801 190 | 2 433 406 | 3 380 211 | 13 |
| 2020 | 1 895 677 | 381 377 | 1 825 992 | 2 411 463 | 2 054 521 | 2 639 992 | 10 |
| 2019 | 1 347 233 | 276 826 | 493 521 | 871 615 | 1 880 521 | 2 258 615 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 329 133 lei
35%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LIARD MARVIMEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 812 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de curățenie |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 812: Activități de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 111 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SALUBRIS INFRASTRUCTURA S.R.L. – locul 107, 6,57 mil. lei, Hunedoara
- ASIA CLEANING S.R.L. – locul 107, 3,62 mil. lei, Ilfov
- SERVICIOS DE JARDINERIA SRL – locul 107, 2,61 mil. lei, Prahova
- SORMIAUR COMPANY SRL – locul 107, 1,20 mil. lei, Timiş
- ADS-STOP DETOX S.R.L. – locul 107, 958.080 lei, Arad
- AGC PLUS S.R.L. – locul 107, 691.196 lei, Giurgiu
- MARYPFLEGE SENIORI FARA GRIJI S.R.L. – locul 107, 354.812 lei, Sibiu
- GIB TOP SERVICII S.R.L. – locul 107, 238.125 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LIARD MARVIMEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LIARD MARVIMEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LIARD MARVIMEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.308.988 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.267.159 |
| Stocuri | 30.940 |
| Creante | 1.174.012 |
| Casa si conturi la banci | 62.207 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.425.956 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.150.191 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.682.519 |
| VENITURI TOTALE | 9.203.534 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.713.101 |
| Profitul brut | 490.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 409.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 5.415.984 |
| Active circulante | 456.802 |
| Stocuri | -176.591 |
| Creante | 599.496 |
| Disponibilitati | 33.897 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 3.131.792 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.740.994 |
| Capital social | 10.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.881.022 |
| Venituri totale | 3.998.574 |
| Cheltuieli totale | 4.190.816 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 192.242 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 213.154 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 3.366.017 |
| Active circulante | 891.804 |
| Stocuri | -179.799 |
| Creante | 1.022.781 |
| Disponibilitati | 48.822 |
| Datorii | 1.303.673 |
| Capitaluri proprii | 2.954.148 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 2.024.362 |
| Venituri totale | 4.359.044 |
| Cheltuieli totale | 4.722.106 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 363.062 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 383.355 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 3.801.190 |
| Active circulante | 2.433.406 |
| Stocuri | -201.950 |
| Creante | 2.406.005 |
| Disponibilitati | 229.351 |
| Datorii | 2.854.385 |
| Capitaluri proprii | 3.380.211 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 3.035.439 |
| Venituri totale | 6.682.038 |
| Cheltuieli totale | 5.906.212 |
| Profit brut | 775.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 740.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 2.411.463 |
| Active circulante | 2.054.521 |
| Stocuri | -205.046 |
| Creante | 2.243.334 |
| Disponibilitati | 16.233 |
| Datorii | 1.825.992 |
| Capitaluri proprii | 2.639.992 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 1.895.677 |
| Venituri totale | 3.791.354 |
| Cheltuieli totale | 3.392.066 |
| Profit brut | 399.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 381.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 871.615 |
| Active circulante | 1.880.521 |
| Stocuri | -207.531 |
| Creante | 2.024.201 |
| Disponibilitati | 63.851 |
| Datorii | 493.521 |
| Capitaluri proprii | 2.258.615 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 1.347.233 |
| Venituri totale | 2.694.466 |
| Cheltuieli totale | 2.404.168 |
| Profit brut | 290.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 276.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 864.800 |
| Active circulante | 1.584.198 |
| Creante | 1.547.713 |
| Disponibilitati | 36.485 |
| Datorii | 467.209 |
| Capitaluri proprii | 1.981.789 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 871.123 |
| Venituri totale | 3.170.412 |
| Cheltuieli totale | 1.646.716 |
| Profit brut | 1.523.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.500.704 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 140.905 |
| Active circulante | 2.203.531 |
| Creante | 2.189.530 |
| Disponibilitati | 14.001 |
| Datorii | 1.873.151 |
| Capitaluri proprii | 471.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 664.060 |
| Venituri totale | 1.328.134 |
| Cheltuieli totale | 1.118.265 |
| Profit brut | 209.869 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 203.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 169.463 |
| Active circulante | 1.848.972 |
| Creante | 1.843.338 |
| Disponibilitati | 5.634 |
| Datorii | 1.750.378 |
| Capitaluri proprii | 268.057 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 559.340 |
| Venituri totale | 1.118.793 |
| Cheltuieli totale | 876.219 |
| Profit brut | 242.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 204.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |