LCM LAZCOM SRL
| Denumire | LCM LAZCOM SRL |
| CUI | 30873392 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2720/2012 |
| EUID | ROONRC.J35/2720/2012 |
| CAEN | 4621 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-11-06 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAZAR COSMIN-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 351 191 | 2 505 876 | 8 552 970 | 1 301 455 | 7 918 414 | 673 058 | 1 |
| 2024 | 48 937 220 | -1 942 149 | 5 039 947 | 1 676 904 | 1 523 466 | -1 832 818 | 5 |
| 2023 | 57 427 895 | 49 331 | 5 234 292 | 2 372 774 | 2 947 860 | 109 331 | 4 |
| 2022 | 89 956 310 | 455 030 | 4 555 938 | 1 094 346 | 3 956 330 | 515 031 | 6 |
| 2021 | 63 786 538 | 383 591 | 5 096 410 | 481 539 | 5 005 308 | 390 437 | 6 |
| 2020 | 25 661 619 | 42 535 | 5 212 005 | 368 527 | 4 850 324 | 6 846 | 6 |
| 2019 | 3 708 173 | -108 180 | 937 600 | 350 081 | 551 830 | -35 689 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 351 191 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LCM LAZCOM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4621 Rev. 2 (echivalent: 4621 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Timiş , domeniul 4621: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LCM LAZCOM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LCM LAZCOM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LCM LAZCOM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.676.904 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.523.466 |
| Stocuri | 16.128 |
| Creante | 1.467.594 |
| Casa si conturi la banci | 39.744 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.759 |
| DATORII | 5.039.947 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.832.818 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.937.220 |
| VENITURI TOTALE | 49.616.671 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.558.820 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.942.149 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.942.149 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.372.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.947.860 |
| Stocuri | 24.120 |
| Creante | 2.900.429 |
| Casa si conturi la banci | 23.311 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.989 |
| DATORII | 5.234.292 |
| CAPITALURI - TOTAL | 109.331 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.427.895 |
| VENITURI TOTALE | 57.452.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.365.569 |
| Profitul brut | 87.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 49.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.094.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.956.330 |
| Stocuri | 325.401 |
| Creante | 3.392.004 |
| Casa si conturi la banci | 238.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.293 |
| DATORII | 4.555.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 515.031 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 89.956.310 |
| VENITURI TOTALE | 90.021.812 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.363.103 |
| Profitul brut | 658.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 455.030 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 481.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.005.308 |
| Stocuri | 8.955 |
| Creante | 4.087.860 |
| Casa si conturi la banci | 908.493 |
| DATORII | 5.096.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 390.437 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 63.786.538 |
| VENITURI TOTALE | 64.276.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.822.087 |
| Profitul brut | 454.290 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.591 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| Active imobilizate | 368.527 |
| Active circulante | 4.850.324 |
| Stocuri | 1.013.955 |
| Creante | 3.662.739 |
| Disponibilitati | 173.630 |
| Datorii | 5.212.005 |
| Capitaluri proprii | 6.846 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 25.661.619 |
| Venituri totale | 25.830.971 |
| Cheltuieli totale | 25.778.895 |
| Profit brut | 52.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.535 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 350.081 |
| Active circulante | 551.830 |
| Stocuri | 3.130 |
| Creante | 462.075 |
| Disponibilitati | 86.625 |
| Datorii | 937.600 |
| Capitaluri proprii | -35.689 |
| Capital social | 50.000 |
| Cifra de afaceri | 3.708.173 |
| Venituri totale | 3.709.513 |
| Cheltuieli totale | 3.806.486 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 96.973 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 108.180 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 197.402 |
| Active circulante | 205.887 |
| Stocuri | 206 |
| Creante | 126.604 |
| Disponibilitati | 79.077 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 275.338 |
| Capitaluri proprii | 127.951 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 399.772 |
| Venituri totale | 639.168 |
| Cheltuieli totale | 603.436 |
| Profit brut | 35.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 197.144 |
| Active circulante | 69.672 |
| Stocuri | 281 |
| Creante | 16.151 |
| Disponibilitati | 53.240 |
| Cheltuieli in avans | 229 |
| Datorii | 149.484 |
| Capitaluri proprii | 117.561 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 361.816 |
| Venituri totale | 362.953 |
| Cheltuieli totale | 239.751 |
| Profit brut | 123.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.378 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.485 |
| Active circulante | 72.337 |
| Stocuri | 2.213 |
| Creante | 20.949 |
| Disponibilitati | 49.175 |
| Datorii | 10.533 |
| Capitaluri proprii | 64.289 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 183.290 |
| Venituri totale | 183.290 |
| Cheltuieli totale | 94.658 |
| Profit brut | 88.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 84.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |