LANCO SRL
| Denumire | LANCO SRL |
| CUI | 17541400 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000659326 |
| EUID | ROONRC.J2005000659326 |
| CAEN | 1392 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-04-28 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 194 785 362 | 5 912 057 | 93 589 541 | 23 462 072 | 109 820 999 | 39 791 441 | 276 |
| 2024 | 111 137 852 | 2 905 563 | 72 722 158 | 24 440 128 | 84 684 808 | 36 697 132 | 0 |
| 2023 | 139 827 439 | 15 663 266 | 42 886 393 | 19 356 981 | 56 821 599 | 33 791 568 | 167 |
| 2022 | 61 036 058 | 3 540 254 | 28 132 048 | 16 285 584 | 30 576 012 | 19 122 702 | 152 |
| 2021 | 42 956 254 | 1 816 508 | 21 037 722 | 11 620 946 | 24 932 333 | 15 582 448 | 138 |
| 2020 | 39 482 616 | 3 403 809 | 12 741 210 | 7 385 794 | 19 077 831 | 13 765 941 | 135 |
| 2019 | 28 254 583 | 1 839 559 | 8 565 464 | 4 671 422 | 14 245 290 | 10 362 132 | 115 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises194 785 362 lei
75%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LANCO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1392 Rev. 2 (echivalent: 1392 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Cod CAEN principal | 13 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor textile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Sibiu , domeniul 1392: Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LANCO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LANCO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LANCO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.440.128 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 84.684.808 |
| Stocuri | 57.136.124 |
| Creante | 27.070.776 |
| Casa si conturi la banci | 477.908 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 294.354 |
| DATORII | 72.722.158 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.697.132 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 111.137.852 |
| VENITURI TOTALE | 125.356.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 122.340.452 |
| Profitul brut | 3.015.574 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.905.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.356.981 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.821.599 |
| Stocuri | 25.199.558 |
| Creante | 31.008.549 |
| Casa si conturi la banci | 613.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 499.381 |
| DATORII | 42.886.393 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 33.791.568 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 139.827.439 |
| VENITURI TOTALE | 144.368.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.358.025 |
| Profitul brut | 18.010.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.663.266 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 167 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.285.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.576.012 |
| Stocuri | 20.134.666 |
| Creante | 9.383.420 |
| Casa si conturi la banci | 1.057.926 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 393.154 |
| DATORII | 28.132.048 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.122.702 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 61.036.058 |
| VENITURI TOTALE | 63.671.288 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.826.318 |
| Profitul brut | 3.844.970 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.540.254 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 152 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.620.946 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.932.333 |
| Stocuri | 11.832.220 |
| Creante | 8.312.741 |
| Casa si conturi la banci | 4.787.302 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.891 |
| DATORII | 21.037.722 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.582.448 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 42.956.254 |
| VENITURI TOTALE | 44.257.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.040.868 |
| Profitul brut | 2.216.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.816.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 138 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.385.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.077.831 |
| Stocuri | 9.556.287 |
| Creante | 9.096.793 |
| Casa si conturi la banci | 424.681 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.526 |
| DATORII | 12.741.210 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.765.941 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 39.482.616 |
| VENITURI TOTALE | 38.796.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.949.594 |
| Profitul brut | 3.847.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.403.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 135 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.671.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.245.290 |
| Stocuri | 8.373.630 |
| Creante | 4.435.675 |
| Casa si conturi la banci | 1.435.915 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.884 |
| DATORII | 8.565.464 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.362.132 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 28.254.583 |
| VENITURI TOTALE | 28.710.648 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.542.563 |
| Profitul brut | 2.168.085 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.839.559 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.975.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.894.931 |
| Stocuri | 8.195.931 |
| Creante | 1.019.490 |
| Casa si conturi la banci | 679.440 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.243 |
| DATORII | 6.383.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.522.573 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 18.545.485 |
| VENITURI TOTALE | 19.402.719 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.386.083 |
| Profitul brut | 16.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 101 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.487.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.509.255 |
| Stocuri | 8.551.956 |
| Creante | 1.831.344 |
| Casa si conturi la banci | 125.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40.319 |
| DATORII | 7.530.802 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.505.937 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 24.324.754 |
| VENITURI TOTALE | 26.049.505 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.688.553 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 639.048 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 639.048 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.200.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.847.495 |
| Stocuri | 7.323.005 |
| Creante | 2.496.668 |
| Casa si conturi la banci | 27.751 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.182 |
| DATORII | 5.932.085 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.144.986 |
| Capital subscris varsat | 4.783.030 |
| Cifra de afaceri neta | 25.948.454 |
| VENITURI TOTALE | 27.245.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.106.001 |
| Profitul brut | 2.139.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.864.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |