LAMBERTO AGRO SRL
| Denumire | LAMBERTO AGRO SRL |
| CUI | 36235172 |
| Nr. Reg. Com. | J34/325/2016 |
| EUID | ROONRC.J34/325/2016 |
| CAEN | 4719 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | insolvenţă |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-06-23 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENTA HAINAGIU EUGENIU | - | România |
| IONIŢĂ GEORGETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 410 527 | 297 214 | 5 155 208 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 1 020 584 | 800 289 | 5 509 207 | — | — | — | 1 |
| 2023 | 1 205 623 | -25 495 | 5 326 323 | — | — | — | 5 |
| 2022 | 1 227 826 | -19 789 | 3 399 699 | — | — | — | 3 |
| 2021 | 1 093 276 | 38 552 | 2 199 119 | — | — | — | 4 |
| 2020 | 777 526 | 237 634 | 1 081 214 | — | — | — | 2 |
| 2019 | 694 027 | -10 971 | 547 160 | — | — | — | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | 316 493 | 31 089 | 221 526 | 5 552 | 303 803 | 87 829 | 2 |
| 2016 | 248 309 | 56 540 | 106 414 | 7 187 | 155 967 | 56 740 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises410 527 lei
-60%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LAMBERTO AGRO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4719 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Teleorman , domeniul 4719: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LAMBERTO AGRO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LAMBERTO AGRO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LAMBERTO AGRO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 352.005 |
| Active circulante | 6.200.060 |
| Stocuri | 5.317.288 |
| Creante | 385.609 |
| Disponibilitati | 2.467 |
| Datorii | 5.509.207 |
| Capitaluri proprii | 1.042.858 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.020.584 |
| Venituri totale | 1.123.110 |
| Cheltuieli totale | 186.931 |
| Profit brut | 936.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 800.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 349.182 |
| Active circulante | 5.302.843 |
| Stocuri | 4.705.250 |
| Creante | 81.785 |
| Disponibilitati | 21.112 |
| Datorii | 5.326.323 |
| Capitaluri proprii | 325.702 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.205.623 |
| Venituri totale | 1.213.357 |
| Cheltuieli totale | 1.229.231 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.874 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.495 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 5.386 |
| Active circulante | 3.745.510 |
| Stocuri | 3.290.459 |
| Creante | 29.281 |
| Disponibilitati | 74.144 |
| Datorii | 3.399.699 |
| Capitaluri proprii | 351.197 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.227.826 |
| Venituri totale | 1.271.843 |
| Cheltuieli totale | 1.280.632 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.789 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.789 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.302 |
| Active circulante | 2.567.803 |
| Stocuri | 1.980.397 |
| Creante | 409.555 |
| Disponibilitati | 8.778 |
| Datorii | 2.199.119 |
| Capitaluri proprii | 370.986 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.093.276 |
| Venituri totale | 1.102.120 |
| Cheltuieli totale | 1.053.899 |
| Profit brut | 48.221 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.552 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 3.114 |
| Active circulante | 1.410.534 |
| Stocuri | 1.266.826 |
| Creante | 68.845 |
| Disponibilitati | 12.125 |
| Datorii | 1.081.214 |
| Capitaluri proprii | 332.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 777.526 |
| Venituri totale | 970.685 |
| Cheltuieli totale | 725.835 |
| Profit brut | 244.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 237.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.927 |
| Active circulante | 638.033 |
| Stocuri | 568.189 |
| Creante | 53.295 |
| Disponibilitati | 6.947 |
| Datorii | 547.160 |
| Capitaluri proprii | 94.800 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 694.027 |
| Venituri totale | 698.441 |
| Cheltuieli totale | 702.428 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.987 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.971 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.740 |
| Active circulante | 465.278 |
| Stocuri | 442.130 |
| Creante | 7.725 |
| Disponibilitati | 15.423 |
| Datorii | 364.247 |
| Capitaluri proprii | 105.771 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 403.688 |
| Venituri totale | 403.801 |
| Cheltuieli totale | 381.821 |
| Profit brut | 21.980 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.943 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.552 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 303.803 |
| Stocuri | 297.905 |
| Creante | 5.699 |
| Casa si conturi la banci | 199 |
| DATORII | 221.526 |
| CAPITALURI - TOTAL | 87.829 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 316.493 |
| VENITURI TOTALE | 316.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 282.725 |
| Profitul brut | 34.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 155.967 |
| Stocuri | 88.274 |
| Creante | 24.000 |
| Casa si conturi la banci | 43.693 |
| DATORII | 106.414 |
| CAPITALURI - TOTAL | 56.740 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 248.309 |
| VENITURI TOTALE | 248.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 189.286 |
| Profitul brut | 59.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |