LACTATE BRADET S.R.L.

Cauta alta firma:
LACTATE BRADET S.R.L.
CUI: 37836219RegCom: J03/1551/2017EUID: ROONRC.J3/1551/2017CAEN: 5621Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.4

Denumire LACTATE BRADET S.R.L.
CUI 37836219
Nr. Reg. Com. J03/1551/2017
EUID ROONRC.J3/1551/2017
CAEN 5621
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-06-26 (9 ani)

Adresa JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.4
Telefon 0720053718
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BADEA NICOLETA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 26 357 881 1 150 3 831 615 4
2024 28 107 643 1 435 467 2 921 680 445 728 3 902 386 1 435 717 2
2023 27 506 435 1 367 335 2 807 875 396 707 3 791 851 1 367 535 5
2022 8 885 055 149 112 2 077 306 259 615 2 038 179 149 312 3
2021 568 414 46 521 226 497 5
2020 650 533 55 729 107 536 5
2019 545 914 76 180 161 500 2
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
26 357 881 lei
-6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LACTATE BRADET S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 5621 Rev. 2 (echivalent: 5621 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Descriere Activitate Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Cod CAEN principal 56 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
Descriere activitate (principal) Restaurante și alte activități de servicii de alimentație
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.4
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția LACTATE BRADET S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 7098 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Argeş , domeniul 5621: Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Locul 209 în Argeş pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.435.467 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „LACTATE BRADET S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „LACTATE BRADET S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „LACTATE BRADET S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LACTATE BRADET S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „LACTATE BRADET S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „LACTATE BRADET S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „LACTATE BRADET S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LACTATE BRADET S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 445.728
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.902.386
Stocuri 411.844
Creante 2.919.476
Casa si conturi la banci 571.066
CHELTUIELI IN AVANS 9.283
DATORII 2.921.680
CAPITALURI - TOTAL 1.435.717
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 28.107.643
VENITURI TOTALE 28.141.663
CHELTUIELI TOTALE 26.480.234
Profitul brut 1.661.429
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.435.467
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 2

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 396.707
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.791.851
Stocuri 516.011
Creante 3.063.500
Casa si conturi la banci 212.340
CHELTUIELI IN AVANS 16.027
DATORII 2.807.875
VENITURI IN AVANS 29.175
CAPITALURI - TOTAL 1.367.535
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 27.506.435
VENITURI TOTALE 27.721.971
CHELTUIELI TOTALE 26.142.329
Profitul brut 1.579.642
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.367.335
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 5

WEB_BL_BS_SL CAEN: 5621
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 259.615
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.038.179
Stocuri 40.429
Creante 1.710.946
Casa si conturi la banci 286.804
CHELTUIELI IN AVANS 3.147
DATORII 2.077.306
VENITURI IN AVANS 74.323
CAPITALURI - TOTAL 149.312
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 8.885.055
VENITURI TOTALE 8.985.327
CHELTUIELI TOTALE 8.795.425
Profitul brut 189.902
Pierdere bruta 0
Profitul net 149.112
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 338.847
Active circulante 184.440
Stocuri 58.910
Creante 106.327
Disponibilitati 19.203
Cheltuieli in avans 1.310
Datorii 226.497
Venituri in avans 119.471
Capitaluri proprii 178.629
Capital social 200
Cifra de afaceri 568.414
Venituri totale 614.430
Cheltuieli totale 562.897
Profit brut 51.533
Pierdere bruta 0
Profit net 46.521
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 161.922
Active circulante 241.122
Stocuri 44.633
Creante 100.020
Disponibilitati 96.469
Cheltuieli in avans 1.220
Datorii 107.536
Venituri in avans 164.619
Capitaluri proprii 132.109
Capital social 200
Cifra de afaceri 650.533
Venituri totale 686.412
Cheltuieli totale 624.352
Profit brut 62.060
Pierdere bruta 0
Profit net 55.729
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 34
Active circulante 237.846
Stocuri 51.417
Creante 21.210
Disponibilitati 165.219
Datorii 161.500
Capitaluri proprii 76.380
Cifra de afaceri 545.914
Venituri totale 547.533
Cheltuieli totale 460.442
Profit brut 87.091
Pierdere bruta 0
Profit net 76.180
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 88
Active circulante 140.185
Stocuri 39.185
Disponibilitati 101.000
Datorii 60.669
Capitaluri proprii 79.604
Capital social 200
Cifra de afaceri 568.041
Venituri totale 568.043
Cheltuieli totale 471.598
Profit brut 96.445
Pierdere bruta 0
Profit net 79.404
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 140
Active circulante 79.032
Stocuri 30.500
Disponibilitati 48.532
Datorii 38.959
Capitaluri proprii 40.213
Capital social 200
Cifra de afaceri 232.886
Venituri totale 232.901
Cheltuieli totale 185.891
Profit brut 47.010
Pierdere bruta 0
Profit net 40.013
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.