LA FORET EVENTS S.R.L.

Cauta alta firma:
LA FORET EVENTS S.R.L.
CUI: 48536128RegCom: J12/3165/2023EUID: ROONRC.J12/3165/2023CAEN: 5610Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA SÂNASLĂULUI, NR.48

Denumire LA FORET EVENTS S.R.L.
CUI 48536128
Nr. Reg. Com. J12/3165/2023
EUID ROONRC.J12/3165/2023
CAEN 5610
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2023-07-25 (3 ani)

Adresa JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA SÂNASLĂULUI, NR.48
Cod Poștal 407280
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
TRIPON ALEXANDRU-România
TODICA LORIN-CRISTIAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 770 997 900 704 1 023 249 — — — 3
2024 2 755 160 598 548 31 716 — — — 4
2023 142 244 12 527 24 327 — — — 1
2022 — — — — — — —
2021 — — — — — — —
2020 — — — — — — —
2019 — — — — — — —
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 770 997 lei
1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LA FORET EVENTS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 5610 Rev. 2
Obiect Activitate Restaurante
Descriere Activitate Restaurante
Cod CAEN principal 56 Restaurante
Descriere activitate (principal) Restaurante și alte activități de servicii de alimentație
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. VALEA SÂNASLĂULUI, NR.48
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția LA FORET EVENTS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 21423 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 5610: Restaurante

Locul 1491 în Cluj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
598.548 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „LA FORET EVENTS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LA FORET EVENTS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
2 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5610
Active imobilizate 733.835
Active circulante 266.740
Creante 66.801
Disponibilitati 199.939
Cheltuieli in avans 3.167
Datorii 31.716
Venituri in avans 359.408
Capitaluri proprii 612.618
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.755.160
Venituri totale 2.752.891
Cheltuieli totale 2.073.835
Profit brut 679.056
Pierdere bruta 0
Profit net 598.548
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5610
Active imobilizate 106.200
Active circulante 61.947
Stocuri 50.971
Creante 2.937
Disponibilitati 8.039
Cheltuieli in avans 2.521
Datorii 24.327
Venituri in avans 133.614
Capitaluri proprii 12.727
Capital social 200
Cifra de afaceri 142.244
Venituri totale 142.249
Cheltuieli totale 128.327
Profit brut 13.922
Pierdere bruta 0
Profit net 12.527
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.