KSA TEOCRISTA S.R.L. – CUI 24973478
Pe scurt
KSA TEOCRISTA S.R.L. are CUI 24973478, număr de înregistrare J12/84/2009 și sediul în Municipiul Câmpia Turzii, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 312 – Producția de aparate pentru distribuție și comandă electrică. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 32.435 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | KSA TEOCRISTA S.R.L. |
| CUI | 24973478 |
| Nr. Reg. Com. | J12/84/2009 |
| EUID | ROONRC.J12/84/2009 |
| CAEN | 312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Da |
| Data înființare | 2009-01-20 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROTAR ANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -32 435 | 2 068 046 | 122 046 | 2 298 486 | 352 486 | 1 |
| 2024 | 0 | -550 818 | 2 035 714 | 122 046 | 2 298 589 | 384 921 | 1 |
| 2023 | 18 405 | 340 623 | 1 881 354 | 122 046 | 2 695 047 | 935 739 | 1 |
| 2022 | 775 488 | 657 649 | 1 729 902 | 767 466 | 1 557 552 | 595 116 | 1 |
| 2021 | 203 305 | 55 365 | 2 073 882 | 995 320 | 1 016 029 | -62 533 | 1 |
| 2020 | 35 395 | 82 | 3 623 701 | 1 258 546 | 2 159 441 | -118 098 | 1 |
| 2019 | 163 896 | 16 445 | 3 637 212 | 1 303 323 | 2 128 093 | -118 180 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KSA TEOCRISTA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 312 Rev. 0 (echivalent: 312 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Producția de aparate pentru distribuție și comandă electrică |
| Descriere Activitate | Producția de aparate pentru distribuție și comandă electrică |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 312: Producția de aparate pentru distribuție și comandă electrică
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 59 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BUCIN MOB SRL – locul 55, 37,92 mil. lei, Mureş
- OMBRA STYLE SRL – locul 55, 3,16 mil. lei, Botoşani
- CRAFTART CONCEPT S.R.L. – locul 55, 927.265 lei, Dâmboviţa
- SBK ART DESIGN SRL – locul 55, 272.673 lei, Galaţi
- IBN FISHING INOVATION S.R.L. – locul 55, 900 lei, Dâmboviţa
- SPECTRAL MOBILA S.A. – locul 56, 37,54 mil. lei, Vaslui
- MOFT CONTRACTER S.R.L. – locul 56, 3,13 mil. lei, Braşov
- MOB IN SPACE S.R.L. – locul 56, 926.527 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KSA TEOCRISTA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KSA TEOCRISTA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KSA TEOCRISTA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 122.046 |
| Active circulante | 2.298.589 |
| Creante | 2.298.242 |
| Disponibilitati | 347 |
| Datorii | 2.035.714 |
| Capitaluri proprii | 384.921 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 550.818 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 550.818 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 550.818 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 122.046 |
| Active circulante | 2.695.047 |
| Creante | 2.688.390 |
| Disponibilitati | 6.657 |
| Datorii | 1.881.354 |
| Capitaluri proprii | 935.739 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.405 |
| Venituri totale | 1.179.598 |
| Cheltuieli totale | 827.179 |
| Profit brut | 352.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 340.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 767.466 |
| Active circulante | 1.557.552 |
| Stocuri | 103.076 |
| Creante | 1.453.820 |
| Disponibilitati | 656 |
| Datorii | 1.729.902 |
| Capitaluri proprii | 595.116 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 775.488 |
| Venituri totale | 1.484.934 |
| Cheltuieli totale | 812.733 |
| Profit brut | 672.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 657.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 995.320 |
| Active circulante | 1.016.029 |
| Stocuri | 103.076 |
| Creante | 905.674 |
| Disponibilitati | 7.279 |
| Datorii | 2.073.882 |
| Capitaluri proprii | -62.533 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 203.305 |
| Venituri totale | 584.930 |
| Cheltuieli totale | 522.911 |
| Profit brut | 62.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 55.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.258.546 |
| Active circulante | 2.159.441 |
| Stocuri | 183.576 |
| Creante | 1.872.461 |
| Disponibilitati | 103.404 |
| Cheltuieli in avans | 87.616 |
| Datorii | 3.623.701 |
| Capitaluri proprii | -118.098 |
| Cifra de afaceri | 35.395 |
| Venituri totale | 121.073 |
| Cheltuieli totale | 120.603 |
| Profit brut | 470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.353.475 |
| Active circulante | 2.183.791 |
| Stocuri | 102.957 |
| Creante | 1.803.476 |
| Disponibilitati | 277.358 |
| Datorii | 3.671.691 |
| Capitaluri proprii | -134.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 542.823 |
| Venituri totale | 605.525 |
| Cheltuieli totale | 598.710 |
| Profit brut | 6.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.249.516 |
| Active circulante | 384.407 |
| Stocuri | 83.399 |
| Creante | 70.533 |
| Disponibilitati | 230.475 |
| Datorii | 1.769.157 |
| Capitaluri proprii | -135.234 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 859.704 |
| Venituri totale | 862.077 |
| Cheltuieli totale | 760.691 |
| Profit brut | 101.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.549 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.262.215 |
| Active circulante | 355.508 |
| Stocuri | 69.990 |
| Creante | 280.345 |
| Disponibilitati | 5.173 |
| Datorii | 1.847.506 |
| Capitaluri proprii | -229.783 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.453.327 |
| Venituri totale | 1.456.435 |
| Cheltuieli totale | 1.213.276 |
| Profit brut | 243.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 201.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |