KRONSTADT 3D S.R.L.
| Denumire | KRONSTADT 3D S.R.L. |
| CUI | 30078931 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000580080 |
| EUID | ROONRC.J2012000580080 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-12 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| POPESCU RAREŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 088 086 | 767 405 | 3 525 450 | — | — | — | 38 |
| 2024 | 11 159 209 | 800 191 | 3 686 113 | 3 760 101 | 713 270 | 801 005 | 32 |
| 2023 | 10 120 962 | 1 166 044 | 2 642 541 | 3 237 861 | 751 646 | 1 372 048 | 27 |
| 2022 | 6 073 627 | 1 399 144 | 1 173 992 | 722 844 | 1 850 686 | 1 399 864 | 17 |
| 2021 | 5 053 559 | 1 070 924 | 1 087 737 | 734 141 | 1 610 761 | 1 071 644 | 22 |
| 2020 | 2 772 870 | 197 952 | 773 184 | 142 381 | 1 438 017 | 198 672 | 22 |
| 2019 | 4 895 279 | 1 116 729 | 444 713 | — | — | — | 30 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 088 086 lei
8%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KRONSTADT 3D S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 5510: Hoteluri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KRONSTADT 3D S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KRONSTADT 3D S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KRONSTADT 3D S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.760.101 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 713.270 |
| Stocuri | 96.008 |
| Creante | 139.628 |
| Casa si conturi la banci | 477.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.311 |
| DATORII | 3.686.113 |
| VENITURI IN AVANS | 6.564 |
| CAPITALURI - TOTAL | 801.005 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 11.159.209 |
| VENITURI TOTALE | 11.602.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.640.167 |
| Profitul brut | 961.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 800.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.237.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 751.646 |
| Stocuri | 216.998 |
| Creante | 294.004 |
| Casa si conturi la banci | 240.644 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.082 |
| DATORII | 2.642.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.372.048 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 10.120.962 |
| VENITURI TOTALE | 10.198.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.960.722 |
| Profitul brut | 1.237.643 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.166.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 722.844 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.850.686 |
| Stocuri | 161.876 |
| Creante | 1.446.595 |
| Casa si conturi la banci | 242.215 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 326 |
| DATORII | 1.173.992 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.399.864 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 6.073.627 |
| VENITURI TOTALE | 6.739.216 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.312.558 |
| Profitul brut | 1.426.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.399.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 734.141 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.610.761 |
| Stocuri | 1.858 |
| Creante | 899.851 |
| Casa si conturi la banci | 709.052 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 624 |
| DATORII | 1.087.737 |
| VENITURI IN AVANS | 186.145 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.071.644 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 5.053.559 |
| VENITURI TOTALE | 5.759.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.649.753 |
| Profitul brut | 1.109.464 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.070.924 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.438.017 |
| Stocuri | 155.545 |
| Creante | 511.041 |
| Casa si conturi la banci | 771.431 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 48.742 |
| DATORII | 773.184 |
| VENITURI IN AVANS | 657.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 198.672 |
| Capital subscris varsat | 600 |
| Cifra de afaceri neta | 2.772.870 |
| VENITURI TOTALE | 2.847.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.633.973 |
| Profitul brut | 213.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 197.952 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 23.024 |
| Active circulante | 1.582.448 |
| Stocuri | 155.250 |
| Creante | 829.327 |
| Disponibilitati | 597.871 |
| Cheltuieli in avans | 804 |
| Datorii | 444.713 |
| Capitaluri proprii | 1.161.563 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 4.895.279 |
| Venituri totale | 4.904.702 |
| Cheltuieli totale | 3.746.456 |
| Profit brut | 1.158.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.116.729 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 30 |
| Active circulante | 44.913 |
| Creante | 48 |
| Disponibilitati | 44.865 |
| Datorii | 479 |
| Capitaluri proprii | 44.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.432 |
| Venituri totale | 4.432 |
| Profit brut | 4.432 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 40.481 |
| Creante | 48 |
| Disponibilitati | 40.433 |
| Datorii | 346 |
| Capitaluri proprii | 40.135 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.200 |
| Venituri totale | 7.200 |
| Cheltuieli totale | 390 |
| Profit brut | 6.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 33.620 |
| Creante | 48 |
| Disponibilitati | 33.572 |
| Datorii | 79 |
| Capitaluri proprii | 33.541 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.598 |
| Venituri totale | 32.598 |
| Cheltuieli totale | 1.269 |
| Profit brut | 31.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.351 |
| Pierdere neta | 0 |