KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL
| Denumire | KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL |
| CUI | 17830890 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001109327 |
| EUID | ROONRC.J32/1109/2005 |
| CAEN | 2931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-29 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KROMBERG HANS-OTTO | - | Germania |
| MALENE GEORGE OCTAVIAN | - | România |
| RADICS HORAŢIUS CAROL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 368 557 760 | 4 823 001 | 35 115 585 | 44 964 705 | 28 091 351 | 38 243 791 | 1 645 |
| 2023 | 264 576 910 | 4 027 445 | 39 085 801 | 47 243 453 | 36 088 101 | 45 867 717 | 1 346 |
| 2022 | 238 316 010 | 4 380 134 | 46 378 061 | 30 541 392 | 62 724 254 | 48 340 272 | 1 165 |
| 2021 | 173 760 351 | 1 986 728 | 53 212 406 | 32 757 779 | 71 882 920 | 52 430 404 | 952 |
| 2020 | 165 963 059 | 990 813 | 63 317 812 | 39 363 295 | 78 651 768 | 55 443 675 | 1 291 |
| 2019 | 263 225 218 | 5 414 331 | 85 545 420 | 50 720 752 | 93 450 952 | 59 452 863 | 1 825 |
| 2018 | 360 718 489 | 6 304 202 | 108 192 014 | 49 386 279 | 116 084 183 | 58 038 531 | 2 261 |
| 2017 | 652 441 727 | 9 549 306 | 118 921 320 | 62 213 069 | 109 803 459 | 53 734 330 | 4 292 |
| 2016 | 709 111 427 | 12 071 049 | 134 568 902 | 97 368 423 | 85 471 077 | 48 887 566 | 4 696 |
Statistics
Commercial networks and enterprises368 557 760 lei
39%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2931 Rev. 2 (echivalent: 2931 Rev. 1, 2931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Cod CAEN principal | 29 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere foarte mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi foarte mari , Sibiu , domeniul 2931: Fabricarea tractoarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KROMBERG & SCHUBERT ROMÂNIA ME SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.964.705 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.091.351 |
| Stocuri | 21.217.003 |
| Creante | 6.219.578 |
| Casa si conturi la banci | 602.418 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 303.320 |
| DATORII | 35.115.585 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.243.791 |
| Capital subscris varsat | 19.137.870 |
| Cifra de afaceri neta | 368.557.760 |
| VENITURI TOTALE | 368.301.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 360.046.621 |
| Profitul brut | 8.254.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.823.001 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.645 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.243.453 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.088.101 |
| Stocuri | 21.524.422 |
| Creante | 14.195.549 |
| Casa si conturi la banci | 368.130 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.621.964 |
| DATORII | 39.085.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.867.717 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 264.576.910 |
| VENITURI TOTALE | 268.108.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 263.125.779 |
| Profitul brut | 4.983.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.027.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.346 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.541.392 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 62.724.254 |
| Stocuri | 17.637.244 |
| Creante | 32.851.843 |
| Casa si conturi la banci | 12.235.167 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.452.687 |
| DATORII | 46.378.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.340.272 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 238.316.010 |
| VENITURI TOTALE | 241.671.362 |
| CHELTUIELI TOTALE | 236.557.699 |
| Profitul brut | 5.113.663 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.380.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.757.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 71.882.920 |
| Stocuri | 19.695.576 |
| Creante | 45.370.376 |
| Casa si conturi la banci | 6.427.721 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.002.111 |
| DATORII | 53.212.406 |
| CAPITALURI - TOTAL | 52.430.404 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 173.760.351 |
| VENITURI TOTALE | 178.571.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 175.433.705 |
| Profitul brut | 3.137.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.986.728 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 952 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.363.295 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 78.651.768 |
| Stocuri | 10.346.163 |
| Creante | 62.381.150 |
| Casa si conturi la banci | 5.924.455 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 746.424 |
| DATORII | 63.317.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | 55.443.675 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 165.963.059 |
| VENITURI TOTALE | 174.831.669 |
| CHELTUIELI TOTALE | 172.823.676 |
| Profitul brut | 2.007.993 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 990.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.291 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.720.752 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 93.450.952 |
| Stocuri | 14.571.416 |
| Creante | 63.394.618 |
| Casa si conturi la banci | 15.484.918 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 826.579 |
| DATORII | 85.545.420 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.452.863 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 263.225.218 |
| VENITURI TOTALE | 269.348.864 |
| CHELTUIELI TOTALE | 262.957.736 |
| Profitul brut | 6.391.128 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.414.331 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.825 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.386.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 116.084.183 |
| Stocuri | 16.467.403 |
| Creante | 98.364.882 |
| Casa si conturi la banci | 1.251.898 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 760.083 |
| DATORII | 108.192.014 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.038.531 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 360.718.489 |
| VENITURI TOTALE | 361.628.259 |
| CHELTUIELI TOTALE | 354.392.371 |
| Profitul brut | 7.235.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.304.202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2.261 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 62.213.069 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 109.803.459 |
| Stocuri | 24.935.885 |
| Creante | 76.465.381 |
| Casa si conturi la banci | 8.265.067 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 639.122 |
| DATORII | 118.921.320 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.734.330 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 652.441.727 |
| VENITURI TOTALE | 662.193.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 650.811.622 |
| Profitul brut | 11.381.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.549.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.292 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 97.368.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 85.471.077 |
| Stocuri | 29.992.465 |
| Creante | 55.083.178 |
| Casa si conturi la banci | 338.924 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 616.968 |
| DATORII | 134.568.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.887.566 |
| Capital subscris varsat | 27.851.120 |
| Cifra de afaceri neta | 709.111.427 |
| VENITURI TOTALE | 701.863.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 688.054.451 |
| Profitul brut | 13.809.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.071.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4.696 |