KRAWK SRL
| Denumire | KRAWK SRL |
| CUI | 17822650 |
| Nr. Reg. Com. | J2005002770120 |
| EUID | ROONRC.J2005002770120 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-07-28 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GĂDĂLEAN VALER COSMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 912 080 | 1 315 038 | 22 826 569 | — | — | — | 65 |
| 2024 | 32 623 967 | 801 402 | 23 331 363 | 19 663 561 | 8 483 896 | 4 623 969 | 72 |
| 2023 | 35 168 112 | 2 998 442 | 18 146 139 | 13 195 829 | 9 871 849 | 4 826 441 | 59 |
| 2022 | 25 577 180 | 2 397 485 | 14 199 385 | 12 914 989 | 5 595 216 | 4 235 026 | 53 |
| 2021 | 13 755 573 | 19 679 | 9 307 616 | 9 255 641 | 4 058 586 | 4 007 015 | 39 |
| 2020 | 16 081 357 | 3 341 043 | 6 789 605 | 7 112 641 | 5 369 709 | 5 715 020 | 35 |
| 2019 | 10 411 381 | 1 551 498 | 3 627 109 | 3 348 195 | 2 805 885 | 2 531 871 | 29 |
| 2018 | 11 376 786 | 1 201 815 | 3 413 343 | 1 759 033 | 2 084 673 | 430 363 | 23 |
| 2017 | 14 703 122 | 566 285 | 2 709 864 | 2 310 224 | 1 361 193 | 961 553 | 26 |
| 2016 | 10 661 814 | 337 292 | 2 195 864 | 1 805 578 | 1 813 525 | 1 438 508 | 22 |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 912 080 lei
28%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KRAWK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KRAWK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KRAWK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KRAWK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.663.561 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.483.896 |
| Stocuri | 3.396.621 |
| Creante | 4.053.679 |
| Casa si conturi la banci | 1.033.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 312.419 |
| DATORII | 23.331.363 |
| VENITURI IN AVANS | 504.544 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.623.969 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 32.623.967 |
| VENITURI TOTALE | 35.626.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.622.134 |
| Profitul brut | 1.004.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 801.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.195.829 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.871.849 |
| Creante | 8.456.215 |
| Casa si conturi la banci | 1.415.634 |
| DATORII | 18.146.139 |
| VENITURI IN AVANS | 95.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.826.441 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.168.112 |
| VENITURI TOTALE | 35.440.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.367.847 |
| Profitul brut | 3.072.237 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.998.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 59 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.914.989 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.595.216 |
| Stocuri | 442.139 |
| Creante | 4.423.417 |
| Casa si conturi la banci | 729.660 |
| DATORII | 14.199.385 |
| VENITURI IN AVANS | 75.794 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.235.026 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.577.180 |
| VENITURI TOTALE | 25.812.508 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.312.759 |
| Profitul brut | 2.499.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.397.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.255.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.058.586 |
| Stocuri | 406.868 |
| Creante | 3.203.196 |
| Casa si conturi la banci | 448.522 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.282 |
| DATORII | 9.307.616 |
| VENITURI IN AVANS | 5.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.007.015 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.755.573 |
| VENITURI TOTALE | 13.922.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.902.478 |
| Profitul brut | 19.679 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 19.679 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.112.641 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.369.709 |
| Creante | 4.914.459 |
| Casa si conturi la banci | 455.250 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.782 |
| DATORII | 6.789.605 |
| VENITURI IN AVANS | 2.507 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.715.020 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.081.357 |
| VENITURI TOTALE | 16.460.131 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.078.122 |
| Profitul brut | 3.382.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.341.043 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.348.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.805.885 |
| Creante | 2.441.639 |
| Casa si conturi la banci | 364.246 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.900 |
| DATORII | 3.627.109 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.531.871 |
| Capital subscris varsat | 20.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.411.381 |
| VENITURI TOTALE | 11.247.311 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.395.534 |
| Profitul brut | 1.851.777 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.551.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.759.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.084.673 |
| Creante | 2.043.483 |
| Casa si conturi la banci | 41.190 |
| DATORII | 3.413.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 430.363 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 11.376.786 |
| VENITURI TOTALE | 11.443.901 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.016.197 |
| Profitul brut | 1.427.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.201.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.310.224 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.361.193 |
| Stocuri | 90.664 |
| Creante | 1.213.209 |
| Casa si conturi la banci | 57.320 |
| DATORII | 2.709.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 961.553 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 14.703.122 |
| VENITURI TOTALE | 15.220.895 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.536.813 |
| Profitul brut | 684.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 566.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.805.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.813.525 |
| Stocuri | 9.238 |
| Creante | 1.502.933 |
| Casa si conturi la banci | 301.354 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.269 |
| DATORII | 2.195.864 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.438.508 |
| Capital subscris varsat | 250 |
| Cifra de afaceri neta | 10.661.814 |
| VENITURI TOTALE | 10.860.909 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.452.304 |
| Profitul brut | 408.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 337.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |