KRAFT LOGISTIC SRL
| Denumire | KRAFT LOGISTIC SRL |
| CUI | 21324859 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000489262 |
| EUID | ROONRC.J26/489/2007 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-03-09 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DANGULEA IRONIM-MARINEL | - | Germania |
| DANGULEA IRONIM-MARINEL | - | Germania |
| TINCA MIHAELA CRISTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 362 726 | -544 267 | 26 184 364 | 6 548 245 | 2 313 365 | -16 784 937 | 85 |
| 2024 | 64 798 981 | -2 318 842 | 25 882 541 | 2 079 703 | 2 507 184 | -20 758 764 | 136 |
| 2023 | 78 373 353 | -6 351 021 | 23 077 048 | 1 302 116 | 2 574 054 | -18 439 922 | 179 |
| 2022 | 82 531 077 | -1 279 419 | 23 352 600 | 6 917 853 | 3 121 105 | -12 088 901 | 178 |
| 2021 | 63 838 277 | 205 521 | 24 082 678 | 9 702 471 | 2 663 131 | -10 809 481 | 158 |
| 2020 | 56 316 463 | 298 966 | 24 599 689 | 12 109 715 | 1 728 041 | -10 430 422 | 163 |
| 2019 | 62 884 074 | -6 032 517 | 27 494 002 | 14 801 556 | 1 593 718 | -10 729 388 | 204 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 362 726 lei
-33%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KRAFT LOGISTIC SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Mureş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KRAFT LOGISTIC SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KRAFT LOGISTIC SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KRAFT LOGISTIC SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.079.703 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.507.184 |
| Creante | 533.940 |
| Casa si conturi la banci | 1.973.244 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 549.325 |
| DATORII | 25.882.541 |
| PROVIZIOANE | 12.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | -20.758.764 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 64.798.981 |
| VENITURI TOTALE | 67.780.147 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.098.989 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.318.842 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.318.842 |
| Numar mediu de salariati | 136 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.302.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.574.054 |
| Stocuri | 26.798 |
| Creante | 732.479 |
| Casa si conturi la banci | 1.814.777 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.357.972 |
| DATORII | 23.077.048 |
| PROVIZIOANE | 597.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | -18.439.922 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 78.373.353 |
| VENITURI TOTALE | 81.640.620 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.991.641 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.351.021 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.351.021 |
| Numar mediu de salariati | 179 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.917.853 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.121.105 |
| Creante | 1.590.539 |
| Casa si conturi la banci | 1.530.566 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.821.689 |
| DATORII | 23.352.600 |
| PROVIZIOANE | 596.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | -12.088.901 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 82.531.077 |
| VENITURI TOTALE | 85.612.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 86.892.159 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.279.419 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.279.419 |
| Numar mediu de salariati | 178 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.702.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.663.131 |
| Creante | 2.421.379 |
| Casa si conturi la banci | 241.752 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.504.536 |
| DATORII | 24.082.678 |
| PROVIZIOANE | 596.941 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.809.481 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 63.838.277 |
| VENITURI TOTALE | 65.245.866 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.040.345 |
| Profitul brut | 205.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.109.715 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.728.041 |
| Stocuri | 187.163 |
| Creante | 1.042.964 |
| Casa si conturi la banci | 497.914 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 343.685 |
| DATORII | 24.599.689 |
| PROVIZIOANE | 12.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.430.422 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 56.316.463 |
| VENITURI TOTALE | 56.857.486 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.558.520 |
| Profitul brut | 298.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 298.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 163 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.801.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.593.718 |
| Stocuri | 177.766 |
| Creante | 1.125.886 |
| Casa si conturi la banci | 290.066 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 381.288 |
| DATORII | 27.494.002 |
| PROVIZIOANE | 11.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.729.388 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 62.884.074 |
| VENITURI TOTALE | 63.743.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.775.654 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.032.517 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.032.517 |
| Numar mediu de salariati | 204 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.317.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.480.541 |
| Stocuri | 225.974 |
| Creante | 1.661.079 |
| Casa si conturi la banci | 593.488 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.098.952 |
| DATORII | 33.593.456 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.696.871 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 72.376.902 |
| VENITURI TOTALE | 73.848.347 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.739.590 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.891.243 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.891.243 |
| Numar mediu de salariati | 252 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.965.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.644.642 |
| Stocuri | 232.154 |
| Creante | 1.785.929 |
| Casa si conturi la banci | 626.559 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.468.055 |
| DATORII | 28.883.897 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.194.372 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 70.486.852 |
| VENITURI TOTALE | 73.188.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 73.362.034 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 173.924 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 173.924 |
| Numar mediu de salariati | 295 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.155.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.160.850 |
| Stocuri | 797.885 |
| Creante | 1.493.728 |
| Casa si conturi la banci | 869.237 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.336.632 |
| DATORII | 26.283.882 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.369.189 |
| Capital subscris varsat | 1.922.250 |
| Cifra de afaceri neta | 65.810.793 |
| VENITURI TOTALE | 68.172.675 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.919.950 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 747.275 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 747.275 |
| Numar mediu de salariati | 312 |