KOVAPROD FARM SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BALOG ALEXANDRU | - | România |
| BALOG SÁNDOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 340 864 | 924 844 | 5 325 915 | — | — | — | 26 |
| 2024 | 19 498 320 | 782 695 | 3 221 854 | 3 130 699 | 7 273 542 | 7 159 012 | 29 |
| 2023 | 16 418 579 | 1 162 919 | 3 264 286 | 3 576 083 | 6 498 949 | 6 774 621 | 29 |
| 2022 | 14 982 692 | 1 083 654 | 2 859 752 | 3 137 560 | 5 797 714 | 6 026 647 | 29 |
| 2021 | 13 104 295 | 1 024 469 | 1 655 690 | 2 890 307 | 5 024 466 | 6 259 083 | 25 |
| 2020 | 12 405 133 | 1 113 496 | 2 258 292 | 2 722 533 | 4 770 374 | 5 234 615 | 25 |
| 2019 | 9 499 976 | 564 882 | 2 025 980 | 2 858 176 | 3 272 582 | 4 121 119 | 31 |
| 2018 | 7 440 082 | 689 618 | 1 453 440 | 1 368 082 | 2 646 363 | 2 561 005 | 17 |
| 2017 | 6 881 153 | 542 363 | 1 122 389 | 1 344 507 | 1 891 632 | 2 113 750 | 19 |
| 2016 | 6 120 872 | 347 435 | 1 203 057 | 1 381 716 | 1 440 133 | 1 618 792 | 20 |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 340 864 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KOVAPROD FARM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Covasna , domeniul 4773: Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KOVAPROD FARM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KOVAPROD FARM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KOVAPROD FARM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.130.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.273.542 |
| Stocuri | 4.422.408 |
| Creante | 2.604.476 |
| Casa si conturi la banci | 246.658 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.221.854 |
| VENITURI IN AVANS | 23.375 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.159.012 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 19.498.320 |
| VENITURI TOTALE | 19.522.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.620.734 |
| Profitul brut | 901.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 782.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.576.083 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.498.949 |
| Stocuri | 4.204.299 |
| Creante | 2.177.982 |
| Casa si conturi la banci | 116.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.264.286 |
| VENITURI IN AVANS | 36.125 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.774.621 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 16.418.579 |
| VENITURI TOTALE | 16.776.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.425.186 |
| Profitul brut | 1.351.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.162.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.137.560 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.797.714 |
| Stocuri | 3.614.595 |
| Creante | 2.034.428 |
| Casa si conturi la banci | 148.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.859.752 |
| VENITURI IN AVANS | 48.875 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.026.647 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 14.982.692 |
| VENITURI TOTALE | 14.999.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.725.455 |
| Profitul brut | 1.274.517 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.083.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.890.307 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.024.466 |
| Stocuri | 3.122.030 |
| Creante | 1.736.313 |
| Casa si conturi la banci | 166.123 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.655.690 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.259.083 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.104.295 |
| VENITURI TOTALE | 13.125.759 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.957.275 |
| Profitul brut | 1.168.484 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.024.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.722.533 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.770.374 |
| Stocuri | 2.256.492 |
| Creante | 1.795.077 |
| Casa si conturi la banci | 718.805 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.258.292 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.234.615 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.405.133 |
| VENITURI TOTALE | 12.511.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.235.439 |
| Profitul brut | 1.276.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.113.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.858.176 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.272.582 |
| Stocuri | 1.679.887 |
| Creante | 1.370.999 |
| Casa si conturi la banci | 221.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.341 |
| DATORII | 2.025.980 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.121.119 |
| Capital subscris varsat | 640 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 9.499.976 |
| VENITURI TOTALE | 9.504.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.849.240 |
| Profitul brut | 654.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 564.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.368.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.646.363 |
| Stocuri | 927.240 |
| Creante | 1.159.843 |
| Casa si conturi la banci | 559.280 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.453.440 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.561.005 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.440.082 |
| VENITURI TOTALE | 7.445.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.647.258 |
| Profitul brut | 797.836 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 689.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.344.507 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.891.632 |
| Stocuri | 877.533 |
| Creante | 885.004 |
| Casa si conturi la banci | 129.095 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.122.389 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.113.750 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.881.153 |
| VENITURI TOTALE | 6.896.194 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.260.516 |
| Profitul brut | 635.678 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 542.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.381.716 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.440.133 |
| Stocuri | 853.781 |
| Creante | 299.368 |
| Casa si conturi la banci | 286.984 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.203.057 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.618.792 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.120.872 |
| VENITURI TOTALE | 6.144.187 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.743.417 |
| Profitul brut | 400.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 347.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |