KLIGOR SRL
| Denumire | KLIGOR SRL |
| CUI | 8106784 |
| Nr. Reg. Com. | J1996000250174 |
| EUID | ROONRC.J1996000250174 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-02-08 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRIŞAN GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41 600 563 | 95 167 | 21 691 957 | — | — | — | 78 |
| 2024 | 42 110 780 | 753 481 | 18 109 149 | 16 058 532 | 13 368 337 | 11 151 653 | 79 |
| 2023 | 43 419 402 | 1 251 849 | 19 022 676 | 16 783 858 | 13 518 291 | 11 104 710 | 88 |
| 2022 | 40 199 022 | 1 948 781 | 18 943 804 | 16 587 221 | 12 931 344 | 10 374 608 | 91 |
| 2021 | 26 528 882 | 1 185 706 | 7 692 079 | 8 392 759 | 9 674 407 | 10 131 077 | 68 |
| 2020 | 23 900 971 | 880 508 | 6 274 555 | 8 201 751 | 7 834 391 | 9 428 777 | 69 |
| 2019 | 23 927 645 | 680 065 | 6 620 193 | 8 425 146 | 7 585 005 | 9 000 893 | 73 |
| 2018 | 22 366 016 | 947 623 | 6 868 251 | 8 409 239 | 7 793 779 | 8 889 252 | 69 |
| 2017 | 22 066 135 | 870 700 | 6 530 121 | 7 879 867 | 6 591 783 | 7 941 529 | 71 |
| 2016 | 20 368 595 | 1 120 121 | 4 892 206 | 5 837 420 | 6 125 615 | 7 070 829 | 72 |
Statistics
Commercial networks and enterprises41 600 563 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KLIGOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KLIGOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KLIGOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KLIGOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.058.532 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.368.337 |
| Stocuri | 12.260.819 |
| Creante | 514.699 |
| Casa si conturi la banci | 592.819 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122 |
| DATORII | 18.109.149 |
| VENITURI IN AVANS | 166.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.151.653 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 42.110.780 |
| VENITURI TOTALE | 42.226.708 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.357.519 |
| Profitul brut | 869.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 753.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.783.858 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.518.291 |
| Stocuri | 11.910.361 |
| Creante | 584.900 |
| Casa si conturi la banci | 1.023.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.547 |
| DATORII | 19.022.676 |
| VENITURI IN AVANS | 194.310 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.104.710 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 43.419.402 |
| VENITURI TOTALE | 43.681.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.239.742 |
| Profitul brut | 1.441.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.251.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.587.221 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.931.344 |
| Stocuri | 11.274.109 |
| Creante | 384.018 |
| Casa si conturi la banci | 1.273.217 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.278 |
| DATORII | 18.943.804 |
| VENITURI IN AVANS | 222.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.374.608 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 40.199.022 |
| VENITURI TOTALE | 41.657.956 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.388.424 |
| Profitul brut | 2.269.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.948.781 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.392.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.674.407 |
| Stocuri | 8.879.623 |
| Creante | 167.223 |
| Casa si conturi la banci | 627.561 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.545 |
| DATORII | 7.692.079 |
| VENITURI IN AVANS | 276.555 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.131.077 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.528.882 |
| VENITURI TOTALE | 26.914.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.555.952 |
| Profitul brut | 1.358.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.185.706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 68 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.201.751 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.834.391 |
| Stocuri | 7.010.803 |
| Creante | 134.426 |
| Casa si conturi la banci | 689.162 |
| DATORII | 6.274.555 |
| VENITURI IN AVANS | 332.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.428.777 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 23.900.971 |
| VENITURI TOTALE | 23.976.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.980.268 |
| Profitul brut | 996.717 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 880.508 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.425.146 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.585.005 |
| Stocuri | 6.679.108 |
| Creante | 227.155 |
| Casa si conturi la banci | 678.742 |
| DATORII | 6.620.193 |
| VENITURI IN AVANS | 389.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.000.893 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 23.927.645 |
| VENITURI TOTALE | 23.988.214 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.173.976 |
| Profitul brut | 814.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 680.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 73 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.409.239 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.793.779 |
| Stocuri | 6.101.897 |
| Creante | 760.892 |
| Casa si conturi la banci | 930.990 |
| DATORII | 6.868.251 |
| VENITURI IN AVANS | 445.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.889.252 |
| Capital subscris varsat | 1.300.100 |
| Cifra de afaceri neta | 22.366.016 |
| VENITURI TOTALE | 22.334.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.281.655 |
| Profitul brut | 1.053.036 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 947.623 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.879.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.591.783 |
| Stocuri | 5.588.346 |
| Creante | 197.861 |
| Casa si conturi la banci | 805.576 |
| DATORII | 6.530.121 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.941.529 |
| Capital subscris varsat | 1.300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.066.135 |
| VENITURI TOTALE | 22.323.208 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.286.681 |
| Profitul brut | 1.036.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 870.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 71 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.837.420 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.125.615 |
| Stocuri | 5.703.731 |
| Creante | 41.971 |
| Casa si conturi la banci | 379.913 |
| DATORII | 4.892.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.070.829 |
| Capital subscris varsat | 1.300.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.368.595 |
| VENITURI TOTALE | 20.390.619 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.108.818 |
| Profitul brut | 1.281.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.120.121 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 72 |