KEY TRUST CONSULTING SRL

Cauta alta firma:
KEY TRUST CONSULTING SRL
CUI: 28019941RegCom: J2011000256124EUID: ROONRC.J2011000256124CAEN: 6920Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIKSZATH KALMAN, NR.25

Denumire KEY TRUST CONSULTING SRL
CUI 28019941
Nr. Reg. Com. J2011000256124
EUID ROONRC.J2011000256124
CAEN 6920
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2011-02-11 (15 ani)

Adresa JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIKSZATH KALMAN, NR.25
Cod Poștal 400503
Telefon 0742159700
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CRIȘAN RAMONA IOANA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 705 768 521 639 116 042 — — — 2
2024 666 045 474 173 86 366 — — — 1
2023 651 149 474 557 301 296 — — — 1
2022 494 845 292 743 412 309 — — — 1
2021 438 920 283 764 200 969 — — — 1
2020 352 830 198 155 91 659 — — — 1
2019 321 622 170 526 53 126 — — — 1
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
705 768 lei
6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KEY TRUST CONSULTING SRL”
Cod CAEN preponderent 6920 Rev. 2 (echivalent: 6920 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Descriere Activitate Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Cod CAEN principal 69 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Descriere activitate (principal) Activități juridice și de contabilitate
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MIKSZATH KALMAN, NR.25
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția KEY TRUST CONSULTING SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 30189 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6920: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Locul 2167 în Cluj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
474.173 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „KEY TRUST CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KEY TRUST CONSULTING SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 70.266
Active circulante 489.970
Stocuri 3.679
Creante 401.927
Disponibilitati 84.364
Cheltuieli in avans 903
Datorii 86.366
Capitaluri proprii 474.773
Capital social 500
Cifra de afaceri 666.045
Venituri totale 666.380
Cheltuieli totale 178.495
Profit brut 487.885
Pierdere bruta 0
Profit net 474.173
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 152.074
Active circulante 623.567
Creante 533.396
Disponibilitati 90.171
Cheltuieli in avans 812
Datorii 301.296
Capitaluri proprii 475.157
Capital social 500
Cifra de afaceri 651.149
Venituri totale 657.303
Cheltuieli totale 176.832
Profit brut 480.471
Pierdere bruta 0
Profit net 474.557
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 236.771
Active circulante 468.159
Creante 273.378
Disponibilitati 194.781
Cheltuieli in avans 722
Datorii 412.309
Capitaluri proprii 293.343
Capital social 500
Cifra de afaceri 494.845
Venituri totale 495.750
Cheltuieli totale 198.156
Profit brut 297.594
Pierdere bruta 0
Profit net 292.743
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 324.663
Active circulante 160.165
Creante 42.008
Disponibilitati 118.157
Cheltuieli in avans 505
Datorii 200.969
Capitaluri proprii 284.364
Capital social 500
Cifra de afaceri 438.920
Venituri totale 546.858
Cheltuieli totale 257.767
Profit brut 289.091
Pierdere bruta 0
Profit net 283.764
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 64.480
Active circulante 225.247
Creante 43.283
Disponibilitati 181.964
Cheltuieli in avans 687
Datorii 91.659
Capitaluri proprii 198.755
Capital social 500
Cifra de afaceri 352.830
Venituri totale 353.865
Cheltuieli totale 152.445
Profit brut 201.420
Pierdere bruta 0
Profit net 198.155
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 80.473
Active circulante 143.167
Creante 32.501
Disponibilitati 110.666
Cheltuieli in avans 612
Datorii 53.126
Capitaluri proprii 171.126
Capital social 500
Cifra de afaceri 321.622
Venituri totale 321.622
Cheltuieli totale 147.880
Profit brut 173.742
Pierdere bruta 0
Profit net 170.526
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 110.091
Active circulante 122.163
Stocuri 0
Creante 51.779
Disponibilitati 70.384
Cheltuieli in avans 587
Datorii 68.284
Capitaluri proprii 164.557
Capital social 500
Cifra de afaceri 272.770
Venituri totale 316.377
Cheltuieli totale 149.258
Profit brut 167.119
Pierdere bruta 0
Profit net 163.957
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6920
Active imobilizate 7.652
Active circulante 65.069
Stocuri 834
Creante 18.358
Disponibilitati 45.877
Datorii 20.242
Capitaluri proprii 52.479
Capital social 500
Cifra de afaceri 230.165
Venituri totale 230.237
Cheltuieli totale 107.300
Profit brut 122.937
Pierdere bruta 0
Profit net 120.635
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 6311
Active imobilizate 5.669
Active circulante 33.804
Creante 316
Disponibilitati 33.488
Datorii 107.929
Capitaluri proprii -68.456
Capital social 200
Cifra de afaceri 16.417
Venituri totale 16.601
Cheltuieli totale 43.269
Profit brut 0
Pierdere bruta 26.668
Profit net 0
Pierdere neta 27.166
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.