KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L.

Cauta alta firma:
KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L.
CUI: 38072969RegCom: J05/2299/2017EUID: ROONRC.J5/2299/2017CAEN: 7112Stare: necunoscutTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BIHOR, SAT ALBIŞ COM. BUDUSLĂU, ALBIŞ, NR.89

Denumire KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L.
CUI 38072969
Nr. Reg. Com. J05/2299/2017
EUID ROONRC.J5/2299/2017
CAEN 7112
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) necunoscut
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-08-07 (9 ani)

Adresa JUD. BIHOR, SAT ALBIŞ COM. BUDUSLĂU, ALBIŞ, NR.89
Cod Poștal 417106
Telefon 0773944858
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
KISS BRIGITA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 884 172 93 325 1 162 026 4
2024 2 067 280 628 618 1 428 663 4
2023 2 428 767 811 663 836 389 4
2022 2 346 938 1 009 336 992 190 3
2021 782 805 505 757 32 292 3
2020 1 200 940 0 0
2019 0 -825 790 0
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
884 172 lei
-57%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7112 Rev. 2 (echivalent: 7112 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Descriere Activitate Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Cod CAEN principal 71 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Descriere activitate (principal) Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BIHOR, SAT ALBIŞ COM. BUDUSLĂU, ALBIŞ, NR.89
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 19779 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bihor

Locul 548 în Bihor pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
628.618 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KB PROIECTARE SI CONSULTANTA S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 49.306
Active circulante 2.008.215
Creante 1.222.432
Disponibilitati 785.783
Datorii 1.428.663
Capitaluri proprii 628.858
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.067.280
Venituri totale 2.067.613
Cheltuieli totale 1.380.068
Profit brut 687.545
Pierdere bruta 0
Profit net 628.618
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 67.282
Active circulante 1.581.010
Creante 861.180
Disponibilitati 719.830
Datorii 836.389
Capitaluri proprii 811.903
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.428.767
Venituri totale 2.429.654
Cheltuieli totale 1.597.285
Profit brut 832.369
Pierdere bruta 0
Profit net 811.663
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 96.413
Active circulante 1.904.158
Creante 1.073.515
Disponibilitati 830.643
Cheltuieli in avans 1.195
Datorii 992.190
Capitaluri proprii 1.009.576
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.346.938
Venituri totale 2.409.931
Cheltuieli totale 1.378.785
Profit brut 1.031.146
Pierdere bruta 0
Profit net 1.009.336
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active imobilizate 10.792
Active circulante 564.129
Creante 64.372
Disponibilitati 499.757
Cheltuieli in avans 1.459
Datorii 32.292
Venituri in avans 38.046
Capitaluri proprii 506.042
Capital social 200
Cifra de afaceri 782.805
Venituri totale 798.768
Cheltuieli totale 287.251
Profit brut 511.517
Pierdere bruta 0
Profit net 505.757
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7112
Active circulante 285
Disponibilitati 285
Datorii 0
Capitaluri proprii 285
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.200
Venituri totale 1.200
Cheltuieli totale 260
Profit brut 940
Pierdere bruta 0
Profit net 940
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4631
Active circulante 135
Disponibilitati 135
Datorii 790
Capitaluri proprii -655
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 825
Profit brut 0
Pierdere bruta 825
Profit net 0
Pierdere neta 825

WEB_UU_AN CAEN: 4631
Active imobilizate 260
Active circulante 200
Disponibilitati 200
Datorii 290
Capitaluri proprii 170
Capital social 200
Venituri totale 0
Profit brut 0
Pierdere bruta 0
Profit net 0
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4631
Active circulante 200
Disponibilitati 200
Datorii 30
Capitaluri proprii 170
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 30
Profit brut 0
Pierdere bruta 30
Profit net 0
Pierdere neta 30
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.