KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL
| Denumire | KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL |
| CUI | 23409498 |
| Nr. Reg. Com. | J02/404/2008 |
| EUID | ROONRC.J02/404/2008 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-29 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 739 905 | 186 591 | 1 816 112 | — | — | — | 12 |
| 2024 | 9 097 422 | 516 399 | 1 868 261 | 358 796 | 2 259 542 | 750 094 | 11 |
| 2023 | 8 255 678 | 533 455 | 896 250 | 66 996 | 1 511 334 | 682 148 | 10 |
| 2022 | 6 595 994 | 450 216 | 1 322 986 | 66 596 | 1 703 841 | 450 456 | 10 |
| 2021 | 5 462 774 | 317 351 | 620 188 | 88 144 | 1 202 952 | 671 017 | 10 |
| 2020 | 6 077 654 | 356 188 | 621 076 | 33 000 | 2 078 584 | 1 490 508 | 12 |
| 2019 | 5 369 472 | 278 471 | 735 918 | 267 883 | 1 602 245 | 1 134 319 | 12 |
| 2018 | 4 775 376 | 264 723 | 612 731 | 475 216 | 976 739 | 855 848 | 11 |
| 2017 | 4 456 321 | 183 981 | 1 062 450 | 701 581 | 901 636 | 577 458 | 12 |
| 2016 | 3 600 148 | 200 864 | 1 580 560 | 930 466 | 980 556 | 393 477 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 739 905 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „KARAMELLO DELICIOUS FOOD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 358.796 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.259.542 |
| Stocuri | 1.502.164 |
| Creante | 427.955 |
| Casa si conturi la banci | 329.423 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17 |
| DATORII | 1.868.261 |
| CAPITALURI - TOTAL | 750.094 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.097.422 |
| VENITURI TOTALE | 9.114.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.507.901 |
| Profitul brut | 606.695 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 516.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.511.334 |
| Stocuri | 1.300.759 |
| Creante | 80.278 |
| Casa si conturi la banci | 130.297 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68 |
| DATORII | 896.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 682.148 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.255.678 |
| VENITURI TOTALE | 8.264.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.646.204 |
| Profitul brut | 618.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 533.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.596 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.703.841 |
| Stocuri | 1.213.972 |
| Creante | 298.313 |
| Casa si conturi la banci | 191.556 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.005 |
| DATORII | 1.322.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 450.456 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.595.994 |
| VENITURI TOTALE | 6.600.928 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.057.212 |
| Profitul brut | 543.716 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 450.216 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 88.144 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.202.952 |
| Stocuri | 1.105.371 |
| Creante | 92.453 |
| Casa si conturi la banci | 5.128 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109 |
| DATORII | 620.188 |
| CAPITALURI - TOTAL | 671.017 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.462.774 |
| VENITURI TOTALE | 5.463.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.081.751 |
| Profitul brut | 381.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 317.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.078.584 |
| Stocuri | 991.413 |
| Creante | 47.602 |
| Casa si conturi la banci | 1.039.569 |
| DATORII | 621.076 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.490.508 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.077.654 |
| VENITURI TOTALE | 6.086.331 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.663.142 |
| Profitul brut | 423.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 356.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 267.883 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.602.245 |
| Stocuri | 734.743 |
| Creante | 86.315 |
| Casa si conturi la banci | 781.187 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109 |
| DATORII | 735.918 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.134.319 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.369.472 |
| VENITURI TOTALE | 5.370.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.035.674 |
| Profitul brut | 334.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 278.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 475.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 976.739 |
| Stocuri | 596.921 |
| Creante | 88.435 |
| Casa si conturi la banci | 291.383 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.624 |
| DATORII | 612.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | 855.848 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.775.376 |
| VENITURI TOTALE | 4.775.376 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.464.588 |
| Profitul brut | 310.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 264.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 701.581 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 901.636 |
| Stocuri | 681.934 |
| Creante | 31.671 |
| Casa si conturi la banci | 188.031 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.691 |
| DATORII | 1.062.450 |
| CAPITALURI - TOTAL | 577.458 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.456.321 |
| VENITURI TOTALE | 4.458.178 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.232.273 |
| Profitul brut | 225.905 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 183.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 930.466 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 980.556 |
| Stocuri | 869.147 |
| Creante | 82.391 |
| Casa si conturi la banci | 29.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 63.015 |
| DATORII | 1.580.560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 393.477 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.600.148 |
| VENITURI TOTALE | 3.607.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.361.582 |
| Profitul brut | 245.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |