JUSTICE SECURITY SERVICES SRL
| Denumire | JUSTICE SECURITY SERVICES SRL |
| CUI | 29229739 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001022261 |
| EUID | ROONRC.J2011001022261 |
| CAEN | 8001 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-10-17 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DEGERAT MANUELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 49 080 870 | 740 737 | 11 110 799 | 3 014 235 | 9 052 136 | 982 230 | 568 |
| 2024 | 46 200 928 | 937 936 | 10 804 166 | 3 782 169 | 7 988 955 | 988 936 | 621 |
| 2023 | 39 629 472 | 1 015 954 | 9 657 239 | 4 057 037 | 6 648 535 | 1 066 954 | 663 |
| 2022 | 33 528 942 | 1 382 015 | 9 822 262 | 4 704 463 | 6 509 674 | 1 433 015 | 0 |
| 2021 | 31 231 064 | 2 019 381 | 6 590 577 | 3 741 852 | 7 113 794 | 4 291 887 | 568 |
| 2020 | 30 829 235 | 1 415 830 | 7 331 568 | 3 228 831 | 9 357 518 | 5 269 730 | 590 |
| 2019 | 28 673 405 | 4 285 005 | 5 412 867 | 2 187 888 | 8 296 095 | 5 082 297 | 571 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises49 080 870 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JUSTICE SECURITY SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8001 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Descriere Activitate | Activități de investigații și servicii private de protecție |
| Cod CAEN principal | 80 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Mureş , domeniul 8001: Activități de investigații și servicii private de protecție
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JUSTICE SECURITY SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JUSTICE SECURITY SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JUSTICE SECURITY SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.782.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.988.955 |
| Stocuri | 1.875 |
| Creante | 7.800.578 |
| Casa si conturi la banci | 186.502 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.978 |
| DATORII | 10.804.166 |
| CAPITALURI - TOTAL | 988.936 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.200.928 |
| VENITURI TOTALE | 46.979.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.897.145 |
| Profitul brut | 1.082.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 937.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 621 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.057.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.648.535 |
| Stocuri | 410 |
| Creante | 5.682.497 |
| Casa si conturi la banci | 965.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.621 |
| DATORII | 9.657.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.066.954 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.629.472 |
| VENITURI TOTALE | 40.428.868 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.222.504 |
| Profitul brut | 1.206.364 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.015.954 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 663 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.704.463 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.509.674 |
| Stocuri | 410 |
| Creante | 4.555.021 |
| Casa si conturi la banci | 1.954.243 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.140 |
| DATORII | 9.822.262 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.433.015 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.528.942 |
| VENITURI TOTALE | 34.824.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.202.111 |
| Profitul brut | 1.622.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.382.015 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.741.852 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.113.794 |
| Stocuri | 40.000 |
| Creante | 4.266.135 |
| Casa si conturi la banci | 2.807.659 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 26.818 |
| DATORII | 6.590.577 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.291.887 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.231.064 |
| VENITURI TOTALE | 32.802.717 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.476.461 |
| Profitul brut | 2.326.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.019.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 568 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.228.831 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.357.518 |
| Stocuri | 963 |
| Creante | 6.307.360 |
| Casa si conturi la banci | 3.049.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.949 |
| DATORII | 7.331.568 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.269.730 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.829.235 |
| VENITURI TOTALE | 30.998.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.325.354 |
| Profitul brut | 1.673.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.415.830 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 590 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.187.888 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.296.095 |
| Stocuri | 21.343 |
| Creante | 5.897.768 |
| Casa si conturi la banci | 2.376.984 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.181 |
| DATORII | 5.412.867 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.082.297 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.673.405 |
| VENITURI TOTALE | 28.718.744 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.775.115 |
| Profitul brut | 4.943.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.285.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 571 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.315.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.841.272 |
| Stocuri | 23.348 |
| Creante | 5.424.005 |
| Casa si conturi la banci | 1.393.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.104 |
| DATORII | 4.685.098 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.474.735 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 25.125.268 |
| VENITURI TOTALE | 25.134.088 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.125.621 |
| Profitul brut | 4.008.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.463.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 599 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.261.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.967.768 |
| Stocuri | 1 |
| Creante | 4.513.768 |
| Casa si conturi la banci | 453.999 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4 |
| DATORII | 4.535.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.693.773 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.863.309 |
| VENITURI TOTALE | 15.005.478 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.999.088 |
| Profitul brut | 2.006.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.682.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 512 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 223.649 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.651.920 |
| Creante | 1.919.910 |
| Casa si conturi la banci | 672.559 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.020 |
| DATORII | 1.993.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 889.385 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.028.936 |
| VENITURI TOTALE | 8.029.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.979.844 |
| Profitul brut | 1.050.062 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 878.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 274 |