JOSE-LUIS SRL – CUI 36815870
Pe scurt
JOSE-LUIS SRL are CUI 36815870, număr de înregistrare J2016000992014 și sediul în Loc. Petreşti, Municipiul Sebeş, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 228.645 lei, un profit net de 6.029 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | JOSE-LUIS SRL |
| CUI | 36815870 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000992014 |
| EUID | ROONRC.J2016000992014 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-12-08 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CRISTOBAL CHICO JOSE LUIS | - | Germania |
| CRISTOBAL CHICO JOSE LUIS | - | Germania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 228 645 | 6 029 | 1 047 928 | 802 140 | 290 317 | 44 529 | 1 |
| 2024 | 246 384 | 20 724 | 802 555 | 551 498 | 295 608 | 48 895 | 1 |
| 2023 | 767 235 | 359 737 | 545 874 | 446 021 | 458 842 | 360 086 | 1 |
| 2022 | 854 669 | 721 210 | 177 273 | 153 293 | 125 837 | 101 857 | 1 |
| 2021 | 463 997 | 391 730 | 220 631 | 153 293 | 527 984 | 460 646 | 0 |
| 2020 | 288 700 | 222 030 | 15 435 | 293 | 434 059 | 418 917 | 0 |
| 2019 | 47 767 | 40 334 | 1 833 | 293 | 198 427 | 196 887 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises228 645 lei
-7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JOSE-LUIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1028 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- S.S.M. EVALUAREA RISCURILOR SRL – locul 1024, 230.040 lei, Argeş
- INTER REGIONAL MEDIA S.R.L. – locul 1024, 0 lei, Dolj
- L & A INSTAL SRL – locul 1025, 230.008 lei, Timiş
- DREAMLAND STUDIO SRL – locul 1025, 0 lei, Bihor
- SAFE BY COSMIN S.R.L. – locul 1026, 229.668 lei, Prahova
- GENŢIMAR FOTO-VIDEO S.R.L. – locul 1026, 0 lei, Sălaj
- PROCONS NATURA S.R.L. – locul 1027, 229.596 lei, Ilfov
- GOLDEN PICTURES SOLUTIONS S.R.L. – locul 1027, 0 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JOSE-LUIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JOSE-LUIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JOSE-LUIS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 551.498 |
| Active circulante | 295.608 |
| Stocuri | 86.306 |
| Creante | 173.122 |
| Disponibilitati | 36.180 |
| Cheltuieli in avans | 4.344 |
| Datorii | 802.555 |
| Capitaluri proprii | 48.895 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 246.384 |
| Venituri totale | 246.749 |
| Cheltuieli totale | 212.308 |
| Profit brut | 34.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 446.021 |
| Active circulante | 458.842 |
| Stocuri | 339 |
| Creante | 454.636 |
| Disponibilitati | 3.867 |
| Cheltuieli in avans | 1.097 |
| Datorii | 545.874 |
| Capitaluri proprii | 360.086 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 767.235 |
| Venituri totale | 786.991 |
| Cheltuieli totale | 379.611 |
| Profit brut | 407.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 359.737 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 153.293 |
| Active circulante | 125.837 |
| Creante | 123.325 |
| Disponibilitati | 2.512 |
| Datorii | 177.273 |
| Capitaluri proprii | 101.857 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 854.669 |
| Venituri totale | 854.669 |
| Cheltuieli totale | 116.257 |
| Profit brut | 738.412 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 721.210 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 153.293 |
| Active circulante | 527.984 |
| Stocuri | 19.921 |
| Creante | 393.091 |
| Disponibilitati | 114.972 |
| Datorii | 220.631 |
| Capitaluri proprii | 460.646 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 463.997 |
| Venituri totale | 464.051 |
| Cheltuieli totale | 58.401 |
| Profit brut | 405.650 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 391.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 293 |
| Active circulante | 198.427 |
| Creante | 162.472 |
| Disponibilitati | 35.955 |
| Datorii | 1.833 |
| Capitaluri proprii | 196.887 |
| Cifra de afaceri | 47.767 |
| Venituri totale | 47.767 |
| Cheltuieli totale | 6.000 |
| Profit brut | 41.767 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 293 |
| Active circulante | 62.350 |
| Creante | 62.167 |
| Disponibilitati | 183 |
| Datorii | 2.265 |
| Capitaluri proprii | 60.378 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.167 |
| Venituri totale | 62.168 |
| Cheltuieli totale | 125 |
| Profit brut | 62.043 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.178 |
| Pierdere neta | 0 |