JORDAS JUNIOR SRL – CUI 18432788
Pe scurt
JORDAS JUNIOR SRL are CUI 18432788, număr de înregistrare J2006000503224 și sediul în Sat Iorcani, Comuna Tătăruşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 1611 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 960.426 lei, un profit net de 16.273 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | JORDAS JUNIOR SRL |
| CUI | 18432788 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000503224 |
| EUID | ROONRC.J2006000503224 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-02-28 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORDACHE NECULAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 960 426 | 16 273 | 405 633 | 60 502 | 433 585 | 88 454 | 3 |
| 2024 | 825 080 | 11 841 | 459 496 | 60 248 | 471 429 | 72 181 | 3 |
| 2023 | 1 030 364 | 58 865 | 601 620 | 57 962 | 603 997 | 60 339 | 3 |
| 2022 | 1 038 079 | 185 832 | 374 986 | 78 602 | 297 858 | 1 474 | 3 |
| 2021 | 618 487 | 14 385 | 448 704 | 96 698 | 167 648 | -184 358 | 3 |
| 2020 | 592 900 | 10 032 | 602 831 | 118 667 | 285 421 | -198 743 | 4 |
| 2019 | 1 066 989 | 6 614 | 551 003 | 137 690 | 204 539 | -208 774 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises960 426 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JORDAS JUNIOR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 625 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AKS CARPIUC TRANSPORT S.R.L. – locul 621, 975.888 lei, Suceava
- ARGRAD SRL – locul 621, 35.128 lei, Gorj
- MARIA OPTIM S.R.L. – locul 621, 28.728 lei, Dâmboviţa
- MODERCON AZ S.R.L. – locul 621, 0 lei, Ialomiţa
- DAMACRIST FOREST SRL – locul 622, 966.604 lei, Bacău
- DINA COM 2003 SRL – locul 622, 35.000 lei, Teleorman
- RALUMAR FOREST S.R.L. – locul 622, 28.394 lei, Sălaj
- BUCOVINA RUSTIC CHIŞ S.R.L. – locul 622, 0 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JORDAS JUNIOR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JORDAS JUNIOR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JORDAS JUNIOR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 60.248 |
| Active circulante | 471.429 |
| Stocuri | 328.771 |
| Creante | 81.879 |
| Disponibilitati | 60.779 |
| Datorii | 459.496 |
| Capitaluri proprii | 72.181 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 825.080 |
| Venituri totale | 825.447 |
| Cheltuieli totale | 810.203 |
| Profit brut | 15.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 57.962 |
| Active circulante | 603.997 |
| Stocuri | 359.336 |
| Creante | 128.309 |
| Disponibilitati | 116.352 |
| Datorii | 601.620 |
| Capitaluri proprii | 60.339 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.030.364 |
| Venituri totale | 1.024.681 |
| Cheltuieli totale | 955.695 |
| Profit brut | 68.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.865 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 78.602 |
| Active circulante | 297.858 |
| Stocuri | 84.160 |
| Creante | 52.895 |
| Disponibilitati | 160.803 |
| Datorii | 374.986 |
| Capitaluri proprii | 1.474 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.038.079 |
| Venituri totale | 1.042.552 |
| Cheltuieli totale | 846.531 |
| Profit brut | 196.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 185.832 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 96.698 |
| Active circulante | 167.648 |
| Stocuri | 123.687 |
| Creante | 42.379 |
| Disponibilitati | 1.582 |
| Datorii | 448.704 |
| Capitaluri proprii | -184.358 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 618.487 |
| Venituri totale | 815.498 |
| Cheltuieli totale | 793.175 |
| Profit brut | 22.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 118.667 |
| Active circulante | 285.421 |
| Stocuri | 253.814 |
| Creante | 469 |
| Disponibilitati | 31.138 |
| Datorii | 602.831 |
| Capitaluri proprii | -198.743 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 592.900 |
| Venituri totale | 631.430 |
| Cheltuieli totale | 615.666 |
| Profit brut | 15.764 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 137.690 |
| Active circulante | 204.539 |
| Stocuri | 144.058 |
| Creante | 17.330 |
| Disponibilitati | 43.151 |
| Datorii | 551.003 |
| Capitaluri proprii | -208.774 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.066.989 |
| Venituri totale | 1.105.264 |
| Cheltuieli totale | 1.087.632 |
| Profit brut | 17.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 81.539 |
| Active circulante | 320.659 |
| Stocuri | 201.338 |
| Creante | 38.896 |
| Disponibilitati | 80.425 |
| Datorii | 617.586 |
| Capitaluri proprii | -215.388 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.318.579 |
| Venituri totale | 1.310.642 |
| Cheltuieli totale | 1.275.832 |
| Profit brut | 34.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.620 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 32.377 |
| Active circulante | 163.534 |
| Stocuri | 138.714 |
| Creante | 5.366 |
| Disponibilitati | 19.454 |
| Datorii | 432.919 |
| Capitaluri proprii | -237.008 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 766.600 |
| Venituri totale | 767.518 |
| Cheltuieli totale | 879.020 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 111.502 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 119.178 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 12.503 |
| Active circulante | 117.867 |
| Stocuri | 92.740 |
| Creante | 9.568 |
| Disponibilitati | 15.559 |
| Datorii | 248.201 |
| Capitaluri proprii | -117.831 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 436.678 |
| Venituri totale | 448.008 |
| Cheltuieli totale | 476.645 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.637 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 33.008 |
| Nr. salariati | 4 |