J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL
| Denumire | J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL |
| CUI | 21013747 |
| Nr. Reg. Com. | J2009001314295 |
| EUID | ROONRC.J2009001314295 |
| CAEN | 4681 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-08-13 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PRIME INSOLV PRACTICE SPRL | - | România |
| GERNOT SCHIESZLER | - | Austria |
| GERNOT SCHIESZLER | - | Austria |
| RENNER BERNHARD FRIEDRICH | - | Austria |
| RENNER BERNHARD FRIEDRICH | - | Austria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 52 779 956 | -15 838 228 | 67 352 661 | 19 097 104 | 39 166 158 | -14 133 511 | 332 |
| 2024 | 386 207 117 | -3 028 652 | 103 180 064 | 34 960 501 | 75 270 862 | -1 522 154 | 2 162 |
| 2023 | 491 289 507 | -8 709 227 | 141 398 658 | 48 872 539 | 110 988 293 | 1 546 686 | 2 195 |
| 2022 | 443 492 418 | -28 648 500 | 182 990 673 | 47 191 322 | 159 683 301 | 12 659 109 | 2 405 |
| 2021 | 457 716 322 | 7 188 617 | 165 256 541 | 31 099 688 | 184 766 834 | 42 490 714 | 2 428 |
| 2020 | 279 842 846 | 4 004 429 | 147 569 119 | 47 044 343 | 150 658 227 | 42 165 537 | 1 465 |
| 2019 | 259 002 404 | -8 866 840 | 123 631 960 | 45 477 401 | 123 324 458 | 33 690 164 | 1 147 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises52 779 956 lei
-86%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4681 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Ilfov , domeniul 4681: Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „J. CHRISTOF E&P SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2009-06-11 |
| Data reactivare | 2010-10-09 |
| Data publicare | 2009-06-11 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 34.960.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 75.270.862 |
| Stocuri | 8.700.521 |
| Creante | 48.307.672 |
| Casa si conturi la banci | 18.262.669 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 244.748 |
| DATORII | 103.180.064 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 8.818.201 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.522.154 |
| Cifra de afaceri neta | 386.207.117 |
| VENITURI TOTALE | 406.007.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 404.958.756 |
| Profitul brut | 1.048.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.028.652 |
| Numar mediu de salariati | 2.162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.197.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 203.128.003 |
| Stocuri | 17.202.420 |
| Creante | 179.645.482 |
| Casa si conturi la banci | 6.280.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 277.059 |
| DATORII | 130.187.337 |
| VENITURI IN AVANS | 45.371.764 |
| PROVIZIOANE | 7.455.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 53.587.681 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 258.924.821 |
| VENITURI TOTALE | 370.883.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 363.620.570 |
| Profitul brut | 7.263.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.241.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1.153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.828.866 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 150.965.873 |
| Stocuri | 20.201.166 |
| Creante | 129.377.399 |
| Casa si conturi la banci | 1.211.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 904.772 |
| DATORII | 115.783.071 |
| VENITURI IN AVANS | 12.125.738 |
| PROVIZIOANE | 6.433.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.357.640 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 157.715.282 |
| VENITURI TOTALE | 191.517.782 |
| CHELTUIELI TOTALE | 184.140.677 |
| Profitul brut | 7.377.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.956.849 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 830 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.844.969 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.548.832 |
| Stocuri | 353.013 |
| Creante | 30.465.901 |
| Casa si conturi la banci | 4.729.918 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 97.256 |
| DATORII | 38.921.158 |
| PROVIZIOANE | 1.676.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.893.679 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 55.559.982 |
| VENITURI TOTALE | 70.266.205 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.326.122 |
| Profitul brut | 940.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 664.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 252 |