IZATAR SRL – CUI 29154725
Pe scurt
IZATAR SRL are CUI 29154725, număr de înregistrare J14/274/2011 și sediul în Sat Araci, Comuna Vâlcele, județul Covasna. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 30.409 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: dizolvare
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IZATAR SRL |
| CUI | 29154725 |
| Nr. Reg. Com. | J14/274/2011 |
| EUID | ROONRC.J14/274/2011 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | dizolvare |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-27 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂTRUNJEL IZABELLA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 30 409 | 143 331 | 419 | 32 513 | -110 399 | 1 |
| 2024 | 621 740 | -26 154 | 177 543 | 419 | 24 245 | -149 969 | 2 |
| 2023 | 583 028 | 39 178 | 194 858 | 7 412 | 51 842 | -130 947 | 2 |
| 2022 | 636 906 | -266 654 | 238 090 | 22 313 | 60 303 | -159 255 | 2 |
| 2021 | 584 027 | 90 514 | 233 051 | 31 513 | 431 717 | 233 710 | 2 |
| 2020 | 456 810 | 63 504 | 263 592 | 48 641 | 356 460 | 143 196 | 2 |
| 2019 | 353 709 | 7 537 | 283 298 | 67 081 | 293 390 | 79 692 | 2 |
| 2018 | 386 266 | 57 626 | 193 989 | — | — | — | 2 |
| 2017 | 386 275 | 14 291 | 155 621 | — | — | — | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IZATAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Covasna , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 24534 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LOGISTIC AGREGATE MUNTENIA SRL – locul 24530, 0 lei, Argeş
- SOLIDEZ SRL – locul 24531, 0 lei, Sibiu
- CLAS MOBILE INTERNATIONAL SRL – locul 24532, 0 lei, Bucureşti
- LUYSER VID SRL – locul 24533, 0 lei, Bistriţa-Năsăud
- B.F.D. TRANS FRUT SRL – locul 24535, 0 lei, Bihor
- SUCIU NAVARRO DANIEL SRL – locul 24536, 0 lei, Alba
- IOAN & EMILIA SRL – locul 24537, 0 lei, Bihor
- FYMATRIX SPEDITION SRL – locul 24538, 0 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IZATAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IZATAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IZATAR SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-07-07 |
| Data publicare | 2025-07-07 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 419 |
| Active circulante | 24.245 |
| Creante | 36.444 |
| Disponibilitati | -12.199 |
| Cheltuieli in avans | 3.107 |
| Datorii | 177.543 |
| Venituri in avans | 197 |
| Capitaluri proprii | -149.969 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 621.740 |
| Venituri totale | 625.254 |
| Cheltuieli totale | 651.408 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.154 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.154 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.412 |
| Active circulante | 51.842 |
| Creante | 43.651 |
| Disponibilitati | 8.191 |
| Cheltuieli in avans | 4.854 |
| Datorii | 194.858 |
| Venituri in avans | 197 |
| Capitaluri proprii | -130.947 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 583.028 |
| Venituri totale | 583.031 |
| Cheltuieli totale | 539.188 |
| Profit brut | 43.843 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 22.313 |
| Active circulante | 60.303 |
| Creante | 55.456 |
| Disponibilitati | 4.847 |
| Cheltuieli in avans | 3.219 |
| Datorii | 238.090 |
| Venituri in avans | 7.000 |
| Capitaluri proprii | -159.255 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 636.906 |
| Venituri totale | 669.835 |
| Cheltuieli totale | 931.129 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 261.294 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 266.654 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 31.513 |
| Active circulante | 431.717 |
| Creante | 29.476 |
| Disponibilitati | 402.241 |
| Cheltuieli in avans | 3.531 |
| Datorii | 233.051 |
| Capitaluri proprii | 233.710 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 584.027 |
| Venituri totale | 584.027 |
| Cheltuieli totale | 489.541 |
| Profit brut | 94.486 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 48.641 |
| Active circulante | 356.460 |
| Creante | 30.864 |
| Disponibilitati | 325.596 |
| Cheltuieli in avans | 1.687 |
| Datorii | 263.592 |
| Capitaluri proprii | 143.196 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 456.810 |
| Venituri totale | 468.910 |
| Cheltuieli totale | 401.456 |
| Profit brut | 67.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.504 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 67.081 |
| Active circulante | 293.390 |
| Creante | 42.217 |
| Disponibilitati | 251.173 |
| Cheltuieli in avans | 2.519 |
| Datorii | 283.298 |
| Capitaluri proprii | 79.692 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 353.709 |
| Venituri totale | 353.709 |
| Cheltuieli totale | 342.635 |
| Profit brut | 11.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 11.919 |
| Active circulante | 252.761 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 29.559 |
| Disponibilitati | 223.202 |
| Cheltuieli in avans | 1.464 |
| Datorii | 193.989 |
| Capitaluri proprii | 72.155 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 386.266 |
| Venituri totale | 386.266 |
| Cheltuieli totale | 324.777 |
| Profit brut | 61.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 12.122 |
| Active circulante | 157.938 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 29.494 |
| Disponibilitati | 128.444 |
| Cheltuieli in avans | 92 |
| Datorii | 155.621 |
| Capitaluri proprii | 14.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 386.275 |
| Venituri totale | 386.332 |
| Cheltuieli totale | 368.178 |
| Profit brut | 18.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.291 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 259.291 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 44.533 |
| Disponibilitati | 214.758 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 169.087 |
| Capitaluri proprii | 90.204 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 493.338 |
| Venituri totale | 493.360 |
| Cheltuieli totale | 430.409 |
| Profit brut | 62.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.005 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |