IULIANDRA GROUP SRL – CUI 18930820
Pe scurt
IULIANDRA GROUP SRL are CUI 18930820, număr de înregistrare J2006001771299 și sediul în Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, județul Prahova. Activitatea principală declarată: CAEN 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.736.244 lei, un profit net de 882.493 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IULIANDRA GROUP SRL |
| CUI | 18930820 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001771299 |
| EUID | ROONRC.J2006001771299 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-08-11 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VOICA IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 736 244 | 882 493 | 1 571 237 | 788 742 | 3 120 087 | 2 369 053 | 20 |
| 2024 | 11 789 035 | 773 621 | 980 340 | 663 026 | 3 365 506 | 3 091 571 | 18 |
| 2023 | 11 061 404 | 728 068 | 1 283 084 | 273 008 | 3 911 171 | 2 901 095 | 17 |
| 2022 | 9 767 283 | 470 878 | 324 144 | 284 223 | 3 523 581 | 3 483 660 | 18 |
| 2021 | 9 306 170 | 505 093 | 338 436 | 233 292 | 4 219 097 | 4 113 953 | 20 |
| 2020 | 8 674 827 | 416 879 | 626 787 | 171 686 | 2 824 250 | 2 369 149 | 21 |
| 2019 | 2 468 292 | 156 308 | 557 086 | 84 021 | 379 639 | -93 426 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 736 244 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IULIANDRA GROUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Prahova , domeniul 4752: Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 133 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CĂTĂ CARS DB S.R.L. – locul 129, 42,13 mil. lei, Dâmboviţa
- LOCAL RETAIL S.R.L. – locul 129, 40,08 mil. lei, Maramureş
- ARMEDICA PLUS S.R.L. – locul 129, 29,94 mil. lei, Dolj
- PETRO-OIL COLIBAŞI SRL – locul 129, 20,80 mil. lei, Giurgiu
- TECO CRIS PROJEKT S.R.L. – locul 129, 16,06 mil. lei, Iaşi
- SIRFA CON SRL – locul 129, 13,36 mil. lei, Braşov
- TESSA FASHION BOUTIQUE S.R.L. – locul 129, 8,51 mil. lei, Ilfov
- ALEXANA TRANSEXIM 25 SRL – locul 129, 6,87 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IULIANDRA GROUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IULIANDRA GROUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IULIANDRA GROUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 663.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.365.506 |
| Stocuri | 3.092.263 |
| Creante | 137.245 |
| Casa si conturi la banci | 135.998 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 68.240 |
| DATORII | 980.340 |
| VENITURI IN AVANS | 24.861 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.091.571 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 11.789.035 |
| VENITURI TOTALE | 11.946.305 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.057.248 |
| Profitul brut | 889.057 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 773.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 273.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.911.171 |
| Stocuri | 3.304.371 |
| Creante | 182.594 |
| Casa si conturi la banci | 424.206 |
| DATORII | 1.283.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.901.095 |
| Cifra de afaceri neta | 11.061.404 |
| VENITURI TOTALE | 11.222.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.372.673 |
| Profitul brut | 849.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 728.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 284.223 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.523.581 |
| Stocuri | 1.939.090 |
| Creante | 1.422.291 |
| Casa si conturi la banci | 162.200 |
| DATORII | 324.144 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.483.660 |
| Cifra de afaceri neta | 9.767.283 |
| VENITURI TOTALE | 9.927.621 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.384.334 |
| Profitul brut | 543.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 470.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 233.292 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.219.097 |
| Stocuri | 1.711.412 |
| Creante | 1.599.601 |
| Casa si conturi la banci | 908.084 |
| DATORII | 338.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.113.953 |
| Cifra de afaceri neta | 9.306.170 |
| VENITURI TOTALE | 9.463.598 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.881.371 |
| Profitul brut | 582.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.093 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.824.250 |
| Stocuri | 2.058.758 |
| Casa si conturi la banci | 765.492 |
| DATORII | 626.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.369.149 |
| Cifra de afaceri neta | 8.674.827 |
| VENITURI TOTALE | 8.850.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.310.728 |
| Profitul brut | 539.439 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 416.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| Active imobilizate | 84.021 |
| Active circulante | 379.639 |
| Creante | 369.215 |
| Disponibilitati | 10.424 |
| Datorii | 557.086 |
| Capitaluri proprii | -93.426 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.468.292 |
| Venituri totale | 2.468.373 |
| Cheltuieli totale | 2.288.452 |
| Profit brut | 179.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 180.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.651.355 |
| Stocuri | 1.279.033 |
| Creante | 53.287 |
| Casa si conturi la banci | 319.035 |
| DATORII | 932.193 |
| CAPITALURI - TOTAL | 900.086 |
| Cifra de afaceri neta | 6.636.939 |
| VENITURI TOTALE | 6.720.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.380.163 |
| Profitul brut | 340.187 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 298.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 230.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 856.632 |
| Stocuri | 624.189 |
| Creante | 61.901 |
| Casa si conturi la banci | 170.542 |
| DATORII | 475.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 611.854 |
| Cifra de afaceri neta | 5.831.257 |
| VENITURI TOTALE | 5.900.814 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.474.262 |
| Profitul brut | 426.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 359.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 214.349 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 382.453 |
| Stocuri | 292.799 |
| Creante | 44.669 |
| Casa si conturi la banci | 44.985 |
| DATORII | 297.313 |
| CAPITALURI - TOTAL | 299.489 |
| Cifra de afaceri neta | 5.542.996 |
| VENITURI TOTALE | 5.610.761 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.347.371 |
| Profitul brut | 263.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 221.435 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |