IT IMPLEMENTATION S.R.L. – CUI 20167500
Pe scurt
IT IMPLEMENTATION S.R.L. are CUI 20167500, număr de înregistrare J05/2828/2006 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 6209 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 615.126 lei, un profit net de 190.792 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IT IMPLEMENTATION S.R.L. |
| CUI | 20167500 |
| Nr. Reg. Com. | J05/2828/2006 |
| EUID | ROONRC.J05/2828/2006 |
| CAEN | 6209 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-21 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SZEKELY ADAM-PATRIK | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 615 126 | 190 792 | 54 688 | 5 223 | 242 657 | 193 192 | 5 |
| 2024 | 568 739 | 164 192 | 60 821 | 10 159 | 217 254 | 166 592 | 5 |
| 2023 | 386 155 | 93 804 | 61 382 | 4 332 | 153 254 | 96 204 | 5 |
| 2022 | 216 967 | 135 641 | 48 191 | 0 | 178 125 | 129 934 | 3 |
| 2021 | 0 | 0 | 6 944 | 0 | 1 237 | -5 707 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 6 944 | 0 | 1 237 | -5 707 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 6 944 | 0 | 1 237 | -5 707 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 6 944 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 6 944 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises615 126 lei
8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IT IMPLEMENTATION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6209 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 6209: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 134 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CBN INTERNATIONAL EUROPE S.R.L. – locul 130, 58,34 mil. lei, Ilfov
- BUSINESS SOFTWARE DEVELOPMENT SRL – locul 130, 12,27 mil. lei, Bucureşti
- KEYTICKET SOLUTIONS SRL – locul 130, 3,24 mil. lei, Bihor
- CNS COMMUNICATIONS EAST EUROPE S.R.L. – locul 130, 3,11 mil. lei, Bucureşti
- UX GOODIES DESIGN S.R.L. – locul 130, 924.143 lei, Bucureşti
- SOLUTII CONTABILE S.R.L. – locul 130, 640.974 lei, Bucureşti
- HYDRA CONNECTION S.R.L. – locul 130, 220.337 lei, Bucureşti
- KRONSOFT DEVELOPMENT SRL – locul 131, 58,24 mil. lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IT IMPLEMENTATION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IT IMPLEMENTATION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IT IMPLEMENTATION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 10.159 |
| Active circulante | 217.254 |
| Creante | 72.082 |
| Disponibilitati | 145.172 |
| Datorii | 60.821 |
| Capitaluri proprii | 166.592 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 568.739 |
| Venituri totale | 570.479 |
| Cheltuieli totale | 389.514 |
| Profit brut | 180.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 4.332 |
| Active circulante | 153.254 |
| Creante | 63.700 |
| Disponibilitati | 89.554 |
| Datorii | 61.382 |
| Capitaluri proprii | 96.204 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 386.155 |
| Venituri totale | 388.219 |
| Cheltuieli totale | 290.611 |
| Profit brut | 97.608 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 93.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 178.125 |
| Creante | 25.666 |
| Disponibilitati | 152.459 |
| Datorii | 48.191 |
| Capitaluri proprii | 129.934 |
| Capital social | 2.000 |
| Cifra de afaceri | 216.967 |
| Venituri totale | 217.500 |
| Cheltuieli totale | 79.901 |
| Profit brut | 137.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 1.237 |
| Disponibilitati | 1.237 |
| Datorii | 6.944 |
| Capitaluri proprii | -5.707 |
| Capital social | 2.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |