IRONHIDE SRL – CUI 29078156
Pe scurt
IRONHIDE SRL are CUI 29078156, număr de înregistrare J2011001453089 și sediul în Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.254.028 lei, un profit net de 105.263 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IRONHIDE SRL |
| CUI | 29078156 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001453089 |
| EUID | ROONRC.J2011001453089 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-07 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CREŢOIU GABRIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 254 028 | 105 263 | 235 162 | 622 026 | 1 187 405 | 1 596 997 | 4 |
| 2024 | 2 164 929 | -69 955 | 481 761 | 609 429 | 1 374 983 | 1 518 734 | 4 |
| 2023 | 2 872 526 | 225 234 | 715 968 | 842 800 | 1 440 786 | 1 600 020 | 5 |
| 2022 | 3 480 657 | 405 713 | 973 329 | 1 096 004 | 1 219 027 | 1 374 787 | 5 |
| 2021 | 2 868 139 | 252 201 | 706 653 | 488 713 | 1 162 798 | 969 074 | 5 |
| 2020 | 2 165 116 | 439 723 | 761 475 | 637 059 | 826 022 | 716 873 | 4 |
| 2019 | 1 971 834 | 294 806 | 560 615 | 342 554 | 482 097 | 277 149 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 254 028 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IRONHIDE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4953 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AMIALTRANS LOGISTIC SRL – locul 4949, 2,26 mil. lei, Tulcea
- ARD FAST DRIVE CARS S.R.L. – locul 4949, 0 lei, Bucureşti
- KLM LOGISTIC S.R.L. – locul 4950, 2,25 mil. lei, Neamţ
- DIMA FAVORITE ALTERNATIV S.R.L. – locul 4950, 0 lei, Ilfov
- AMALIA CONSULT SRL – locul 4951, 2,25 mil. lei, Bucureşti
- TAVY SPEED S.R.L. – locul 4951, 0 lei, Alba
- THC PARCOM S.R.L. – locul 4952, 2,25 mil. lei, Iaşi
- AUTO BORIS S.R.L. – locul 4952, 0 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IRONHIDE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IRONHIDE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IRONHIDE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 609.429 |
| Active circulante | 1.374.983 |
| Creante | 381.938 |
| Disponibilitati | 993.045 |
| Cheltuieli in avans | 16.083 |
| Datorii | 481.761 |
| Capitaluri proprii | 1.518.734 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.164.929 |
| Venituri totale | 2.177.950 |
| Cheltuieli totale | 2.247.905 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 69.955 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.955 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 842.800 |
| Active circulante | 1.440.786 |
| Creante | 549.244 |
| Disponibilitati | 891.542 |
| Cheltuieli in avans | 32.402 |
| Datorii | 715.968 |
| Capitaluri proprii | 1.600.020 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.872.526 |
| Venituri totale | 2.940.632 |
| Cheltuieli totale | 2.691.950 |
| Profit brut | 248.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 225.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.096.004 |
| Active circulante | 1.219.027 |
| Creante | 574.850 |
| Disponibilitati | 644.177 |
| Cheltuieli in avans | 33.085 |
| Datorii | 973.329 |
| Capitaluri proprii | 1.374.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.480.657 |
| Venituri totale | 3.518.431 |
| Cheltuieli totale | 3.085.614 |
| Profit brut | 432.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 405.713 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 488.713 |
| Active circulante | 1.162.798 |
| Creante | 619.293 |
| Disponibilitati | 543.505 |
| Cheltuieli in avans | 24.216 |
| Datorii | 706.653 |
| Capitaluri proprii | 969.074 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.868.139 |
| Venituri totale | 2.883.264 |
| Cheltuieli totale | 2.605.804 |
| Profit brut | 277.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 637.059 |
| Active circulante | 826.022 |
| Creante | 377.832 |
| Disponibilitati | 448.190 |
| Cheltuieli in avans | 15.267 |
| Datorii | 761.475 |
| Capitaluri proprii | 716.873 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.165.116 |
| Venituri totale | 2.179.408 |
| Cheltuieli totale | 1.719.632 |
| Profit brut | 459.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 439.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 342.554 |
| Active circulante | 482.097 |
| Creante | 311.145 |
| Disponibilitati | 170.952 |
| Cheltuieli in avans | 13.113 |
| Datorii | 560.615 |
| Capitaluri proprii | 277.149 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.971.834 |
| Venituri totale | 2.010.583 |
| Cheltuieli totale | 1.695.906 |
| Profit brut | 314.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 294.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 369.651 |
| Active circulante | 486.363 |
| Creante | 348.970 |
| Disponibilitati | 137.393 |
| Cheltuieli in avans | 14.891 |
| Datorii | 888.561 |
| Capitaluri proprii | -17.656 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.847.214 |
| Venituri totale | 1.875.335 |
| Cheltuieli totale | 1.835.292 |
| Profit brut | 40.043 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.571 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 439.342 |
| Active circulante | 354.548 |
| Creante | 346.987 |
| Disponibilitati | 7.561 |
| Cheltuieli in avans | 18.845 |
| Datorii | 851.962 |
| Capitaluri proprii | -39.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.358.228 |
| Venituri totale | 1.382.064 |
| Cheltuieli totale | 1.416.621 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.557 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 47.137 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 113.424 |
| Active circulante | 425.162 |
| Creante | 361.064 |
| Disponibilitati | 64.098 |
| Cheltuieli in avans | 10.556 |
| Datorii | 541.232 |
| Capitaluri proprii | 7.910 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.283.031 |
| Venituri totale | 1.317.293 |
| Cheltuieli totale | 1.338.341 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.048 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.048 |
| Nr. salariati | 2 |