IRINELDAV TRANS SRL – CUI 35755398
Pe scurt
IRINELDAV TRANS SRL are CUI 35755398, număr de înregistrare J2016000166376 și sediul în Municipiul Bârlad, județul Vaslui. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.297.107 lei, o pierdere netă de 493.720 lei și un număr mediu de 30 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | IRINELDAV TRANS SRL |
| CUI | 35755398 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000166376 |
| EUID | ROONRC.J2016000166376 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-03-04 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANDREI IOAN-IRINEL | depline de reprezentare și administrare exercitate separat | România |
| ANDREI RĂZVAN | depline de reprezentare și administrare exercitate separat | România |
| ANDREI ALEXANDRU | depline de reprezentare și administrare exercitate separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 297 107 | -493 720 | 632 475 | 90 962 | 71 148 | -470 365 | 30 |
| 2024 | 34 785 | 2 735 | 350 | 9 333 | 14 371 | 23 354 | 0 |
| 2023 | 19 576 | 213 | 40 | 810 | 10 731 | 20 619 | 0 |
| 2022 | 23 433 | 1 168 | 168 | 810 | 10 646 | 20 406 | 0 |
| 2021 | 23 097 | 1 994 | 114 | 1 643 | 2 590 | 19 238 | 0 |
| 2020 | 15 074 | 196 | 129 | 6 643 | 8 730 | 17 244 | 0 |
| 2019 | 34 840 | 6 886 | 235 | 11 643 | 5 640 | 17 048 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IRINELDAV TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Vaslui , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 4879 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ANY TRANSPORTE M.D.M. S.R.L. – locul 4875, 2,30 mil. lei, Timiş
- ANDYAN EXPRES S.R.L. – locul 4875, 1.972 lei, Vâlcea
- MARCON CORNELIA TRANS S.R.L. – locul 4876, 2,30 mil. lei, Mehedinţi
- ADIMAR GROUP S.R.L. – locul 4876, 1.861 lei, Satu Mare
- TERATOR & CO SRL – locul 4877, 2,30 mil. lei, Iaşi
- ERIX TRANS S.R.L. – locul 4877, 1.696 lei, Dolj
- COTIR TRANS SRL – locul 4878, 2,30 mil. lei, Botoşani
- SAMY & CHRIS SRL – locul 4878, 1.695 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „IRINELDAV TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IRINELDAV TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IRINELDAV TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 9.333 |
| Active circulante | 14.371 |
| Disponibilitati | 14.371 |
| Datorii | 350 |
| Capitaluri proprii | 23.354 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.785 |
| Venituri totale | 34.785 |
| Cheltuieli totale | 31.529 |
| Profit brut | 3.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 810 |
| Active circulante | 10.731 |
| Disponibilitati | 10.731 |
| Cheltuieli in avans | 9.118 |
| Datorii | 40 |
| Capitaluri proprii | 20.619 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.576 |
| Venituri totale | 19.576 |
| Cheltuieli totale | 19.323 |
| Profit brut | 253 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 810 |
| Active circulante | 10.646 |
| Disponibilitati | 10.646 |
| Cheltuieli in avans | 9.118 |
| Datorii | 168 |
| Capitaluri proprii | 20.406 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.433 |
| Venituri totale | 23.433 |
| Cheltuieli totale | 21.562 |
| Profit brut | 1.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.643 |
| Active circulante | 2.590 |
| Disponibilitati | 2.590 |
| Cheltuieli in avans | 15.119 |
| Datorii | 114 |
| Capitaluri proprii | 19.238 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 23.097 |
| Venituri totale | 23.097 |
| Cheltuieli totale | 20.410 |
| Profit brut | 2.687 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 6.643 |
| Active circulante | 8.730 |
| Disponibilitati | 8.730 |
| Cheltuieli in avans | 2.000 |
| Datorii | 129 |
| Capitaluri proprii | 17.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.074 |
| Venituri totale | 15.074 |
| Cheltuieli totale | 14.426 |
| Profit brut | 648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 11.643 |
| Active circulante | 5.640 |
| Disponibilitati | 5.640 |
| Datorii | 235 |
| Capitaluri proprii | 17.048 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.840 |
| Venituri totale | 34.840 |
| Cheltuieli totale | 26.909 |
| Profit brut | 7.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 17.917 |
| Active circulante | 3.842 |
| Disponibilitati | 3.842 |
| Datorii | 11.597 |
| Capitaluri proprii | 10.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.255 |
| Venituri totale | 38.255 |
| Cheltuieli totale | 34.870 |
| Profit brut | 3.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.238 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.917 |
| Active circulante | 1.739 |
| Creante | 800 |
| Disponibilitati | 939 |
| Datorii | 16.732 |
| Capitaluri proprii | 7.924 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 38.478 |
| Venituri totale | 38.478 |
| Cheltuieli totale | 29.688 |
| Profit brut | 8.790 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.636 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.124 |
| Active circulante | 359 |
| Disponibilitati | 359 |
| Datorii | 2.195 |
| Capitaluri proprii | 288 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.690 |
| Venituri totale | 18.690 |
| Cheltuieli totale | 18.041 |
| Profit brut | 649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88 |
| Pierdere neta | 0 |