IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L.

Cauta alta firma:
IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L.
CUI: 42707148RegCom: J2020002536239EUID: ROONRC.J23/2536/2020CAEN: 7311Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, SPL. UNIRII, NR.9, BL.10, SC.B, ET.5, AP.95

Denumire IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L.
CUI 42707148
Nr. Reg. Com. J2020002536239
EUID ROONRC.J23/2536/2020
CAEN 7311
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-06-30 (6 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, SPL. UNIRII, NR.9, BL.10, SC.B, ET.5, AP.95
Cod Poștal 77160
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 461 600 382 520 55 389 — — — 1
2024 564 445 488 029 22 007 — — — 1
2023 567 980 509 117 5 490 — — — 1
2022 382 431 327 268 4 106 — — — 1
2021 300 932 284 414 4 460 — — — 0
2020 122 025 110 097 3 781 — — — 0
2019 — — — — — — —
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
461 600 lei
-18%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități ale agențiilor de publicitate
Descriere Activitate Activități ale agențiilor de publicitate
Cod CAEN principal 73 Activități ale agențiilor de publicitate
Descriere activitate (principal) Publicitate și activități de studiere a pieței
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, SPL. UNIRII, NR.9, BL.10, SC.B, ET.5, AP.95
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29010 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate

Locul 2080 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
488.029 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „IRINA SALEGIAN CONSULTING S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
5 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7311
Active imobilizate 256
Active circulante 509.215
Creante 388.295
Disponibilitati 120.920
Cheltuieli in avans 805
Datorii 22.007
Capitaluri proprii 488.269
Capital social 200
Cifra de afaceri 564.445
Venituri totale 568.016
Cheltuieli totale 68.612
Profit brut 499.404
Pierdere bruta 0
Profit net 488.029
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7311
Active circulante 514.642
Creante 410.424
Disponibilitati 104.218
Cheltuieli in avans 205
Datorii 5.490
Capitaluri proprii 509.357
Capital social 200
Cifra de afaceri 567.980
Venituri totale 571.176
Cheltuieli totale 56.477
Profit brut 514.699
Pierdere bruta 0
Profit net 509.117
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7311
Active circulante 338.344
Creante 238.449
Disponibilitati 99.895
Cheltuieli in avans 199
Datorii 4.106
Capitaluri proprii 334.437
Capital social 200
Cifra de afaceri 382.431
Venituri totale 386.989
Cheltuieli totale 56.465
Profit brut 330.524
Pierdere bruta 0
Profit net 327.268
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7311
Active circulante 291.400
Creante 190.281
Disponibilitati 101.119
Cheltuieli in avans 92
Datorii 4.460
Capitaluri proprii 287.032
Capital social 200
Cifra de afaceri 300.932
Venituri totale 305.817
Cheltuieli totale 12.749
Profit brut 293.068
Pierdere bruta 0
Profit net 284.414
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 7311
Active circulante 114.078
Creante 38.033
Disponibilitati 76.045
Datorii 3.781
Capitaluri proprii 110.297
Capital social 200
Cifra de afaceri 122.025
Venituri totale 126.133
Cheltuieli totale 12.371
Profit brut 113.762
Pierdere bruta 0
Profit net 110.097
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.